Adres: Granitowa 16 lok. 129, 43-155 Bieruń

NIP: 6462945956 REGON: 365746892 KRS: 0000631806

Opinie o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. KWK Piast

Filtruj opinie po kryteriach:

Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w przedsiębiorstwie Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. KWK Piast w mieście Bieruń. Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. KWK Piast - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. KWK Piast

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.