Meritum Nieruchomości

Opinie o Meritum Nieruchomości

rebouns

Ja też polecam spróbować, bo firma jest bardzo dobra @Dioni.

Dewelopment

Ja zaś słyszałam i dla pewności sprawdziłam iż ten największy Dewelopment ma w KW spory kredyt. Ciekawe czy ten będzie chciał spłacić. Czy będzie sprzedawał z obciążeniem. A CHF dziś drogi więc trzepnie po kieszeni również jego. Tak to jest jak chce się zarobić fortunę nieswoimi pieniędzmi. Kiedyś obracał naszymi, lecz apetyt ma większy i wziął się za Bank, teraz będzie ich próbował wyrąbać. Bo nam nie powypłacał jak było ustalone, jednym kilka tys. innym dziesiąt tys. I tak z dnia na dzień. Ktoś powinien go wreszcie rozliczyć a nie tak bo kilka tys to nie warto, [usunięte przez moderatora] . Trzeba zbierać kwity i do Sądu jak jeden mąż. Bo dlaczego za naszą ciężka prace may nie mieć wypłacone. Zasada jest prosta najpierw nie rozlicza całości a jak się uzbiera znaczna kwota to aut i z człowieka robi wroga, przestępcę itd. A tak na marginesie znów wpisami manewrują. " Mam władzę " a inni kopie bieżącą wpisów.

Zostaw opinię o Meritum Nieruchomości - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meritum Nieruchomości