Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j. w Zawiercie

jan Nowy wpis

d witam od dwóch godzin nie mogę się dodzwonić na żaden numer zawsze jestem pierwszy już mnie się znudziła ta głupia muzyka którą odsłuchiwałem

Monika Nowy wpis

bardzo chwalę sobie atmosfere

gogitams Nowy wpis

Jesieniom 2019 roku kupiłem na Allegro piłę ukośnicę PM-UK-2000T .Po tygodniu padł laser a w marcu tego roku rozsypała się zębatka .Od maja dzwonię raz tygodniowo do serwisu , gdzie dostaję informację że jeszcze do nich nie dotarły i muszę się dopytwadz dalej , a najlepiej gdybym kupił drugom .Sprzedajecie chłam i dodatkowo robicie sobie z ludzi żarty .

Wiktor Nowy wpis

Ktoś napisze o socjalu w tej firmie? Będę wdzięczny

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant ds. Kluczowych Klientów (Key Account Consultant)
Białystok
STADA Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Arek

Pan z obslugi sklepu to ....... Brak słów chyba jest kierownikiem łysy zachowanie jak w oswiecimiu hitlerow do żydów takie podejscie do klijeta plus dla mlodego co tam pracuje bo ratuje premia z 2 tysiące sie nalerz jaki szef trzyma takiego ..........h.....h..hh. 3 mych kolegów dziś jak powiedziałem o zajsciu potwierdzilo to co pisze ww.

Iwo

To forum dla pracowników ,żeby mogli zamieścić opinie o pracy ,a klienci powinni sprawdzać gdzie zostawiają uwagi.

@tokar

kompletna bzdura ta firma ,zero informacji kontaktu serwis totalne dno na sprzet mozna czekado usranej smierci brak odzewu ,tlumacza brakiem serwisantow ,smiech na sali nie poleca nawet wrogowi

Nie polecam ich stacjonarnych sklepów w Zawierciu nie informuje sprzedawca że towar zakupiony nie podlega zwrotowi po odejściu od kasy jak się już pozbędą towary zwrotu nie przyjmują!

@123

Oczywista sprawa że nie ma zwrotów, o tym nie trzeba informowac

kolo

NIE POLECAM !!!!!! Sprzedają niesprawny sprzęt a serwis nie naprawia tylko odsyła uszkodzony :( Żenada !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak Monika Bijak Krystian Bijak sp.j.?

• Obrońców Poczty Gdańskiej 97
    42-400 Zawiercie
  • NIP: 5771841846 REGON: 151996850 KRS: 0000287821

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042