Stow.Bud.I Roz.Salezj.Cent.Eduk.-Sport. Ostrów Wlkp.

Adres: Al. Słowackiego 33A, 63-400 Ostrów Wielkopolski

NIP: 6222274468 REGON: 250910889 KRS: 0000388423

Stow.Bud.I Roz.Salezj.Cent.Eduk.-Sport. Ostrów Wlkp.

Opinie o Stow.Bud.I Roz.Salezj.Cent.Eduk.-Sport. Ostrów Wlkp.

Filtruj opinie po kryteriach:

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe wieści, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Stow.Bud.I Roz.Salezj.Cent.Eduk.-Sport. Ostrów Wlkp. w mieście Ostrów Wielkopolski nadal nie ma opinii.

Zostaw opinię o Stow.Bud.I Roz.Salezj.Cent.Eduk.-Sport. Ostrów Wlkp. - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stow.Bud.I Roz.Salezj.Cent.Eduk.-Sport. Ostrów Wlkp.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.