Imperial Park Urba Seren Sp. z o.o. sp.k.

Adres: Adama Mickiewicza 33 lok. 14, 66-400 Gorzów Wielkopolski

NIP: 5993212281 REGON: 368802711 KRS: 0000705329

Imperial Park Urba Seren Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Imperial Park Urba Seren Sp. z o.o. sp.k.

Jak wygląda teraz praca w firmie Imperial Park Urba Seren Sp. z o.o. sp.k. w mieście Gorzów Wielkopolski? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw opinię o Imperial Park Urba Seren Sp. z o.o. sp.k. - Gorzów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Park Urba Seren Sp. z o.o. sp.k.