“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Opinie o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Aktualność

miło nam powitać Cię na profilu U Jędrusia Sp. z o.o.

Pozwól, że pokrótce się przedstawimy – swoją działalność rozpoczęliśmy w 1979 roku jako mała, rodzinna, krakowska restauracja specjalizująca się w kuchni staropolskiej. Aktualnie, po ponad 40 latach istnienia, jesteśmy jednym z największych producentów produktów chłodzonych w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników.

Jesteśmy tu nie tylko po to, abyś wraz z innymi kandydatami, pracownikami, mógł wymienić się swoimi spostrzeżeniami nt. pracy w naszej firmie, ale także po to, aby bezpośrednio odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. W związku z tym, zachęcamy do dzielenia się między sobą opiniami i wymiany spostrzeżeń nt. pracy w naszej firmie.

Chcemy podkreślić przy tym, że zależy nam na utrzymaniu merytorycznego poziomu na forum. Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników, jednakże prosimy pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem, naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Dotyczy to również wpisów szerzących nienawiść bądź zawierających treści niemerytoryczne.

Chcesz do nas dołączyć? Procesy rekrutacyjne prowadzimy przez cały rok, dlatego zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę i media społecznościowe. W zakładce "Praca" znajdziesz nasze wszystkie aktualne oferty pracy. Jeśli któraś przypadnie Ci do gustu — aplikuj. Jeśli w tym momencie nie widzisz odpowiedniej dla siebie oferty, napisz do nas bezpośrednio na adres: rekrutacja@u-jedrusia.pl.

Nie otrzymałeś odpowiedzi na zadane pytanie? Chciałbyś wyjaśnić niepokojące Cię kwestie? Zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: rekrutacja@u-jedrusia.pl lub pod numerem telefonu: 609 094 128. Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić rzeczowych i wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania :)

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół U Jędrusia

Jest oferta dla młodszego technologa zmianowego, możecie doradzić mi czy warto zainteresować się tym stanowiskiem, jak wyglądają zarobki i kwestie rozwoju. Może niedawno ktoś z was awansował i da znac czy wiąrze się to głównie z dodatkowymi obowiązkami, czy przeskok w wynagrodzeniu też jest ok. I o co chodzi z tą finansowa nagrodą roczną, o której pisza w benefitach?

Anka Nowy wpis

Witam zastanawiam się nad podjęciem pracy na stanowisku kontroler jakości czy ktoś może udzielić mi informacji na temat wynagrodzenia i warunków pracy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

TakaKa

Witam, a w jakich godzinach pracuje sekretarka/asystentka zarządu? I w jakim celu powinna posiadać prawo jazdy?

@TakaKa

Dzień dobry, praca na stanowisku Sekretarki, na które obecnie jest prowadzony proces rekrutacyjny, standardowo odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00 i 09:00 - 17:00 (jeden dzień w tygodniu). Z kolei czynne prawo jazdy kat. B jest wymagane z uwagi na różne czynniki, jak choćby dwie lokalizacje naszych zakładów produkcyjnych czy kwestie urzędowe. W takich sytuacjach Pracownik może skorzystać z ogólnodostępnego samochodu służbowego, posiadając właśnie prawo jazdy kat. B. Po więcej szczegółów tej oferty, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 725 320 900 lub adresem e-mail: rekrutacja@u-jedrusia.pl Serdecznie pozdrawiamy, Zespół U Jędrusia

TakaKa
@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Super, dziękuję za odpowiedź :-) Chyba się skuszę na aplikację.

@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Chciałabym mimo wszystko tutaj dopytać, czy jest jakaś wymagana średnia wiekowa ? Bo chciałabym złożyć cv ale nie wiem czy to praca w młodym zespole ? Do tego, czy można liczyć na szkolenia na stanowisku sekretarki ?

Nowy wpis

Dzień dobry, odpowiadając na Pani pierwsze pytanie dot. wymaganej średniej wiekowej na stanowisku Sekretarki/Recepcjonistki - jeżeli tylko Kandydat/-ka spełnia wymogi zawarte w ogłoszeniu, gorąco zachęcamy do aplikacji niezależnie od wieku. Jeśli chodzi z kolei o szkolenia, zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia w ramach procesu onboardingu. Po więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 725 320 900. Z przyjemnością postaramy się udzielić wszelkich niezbędnych odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół U Jędrusia

Pracownik Gospodarczy

Bardzo profesjonalny, począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej do spotkania w którym po chwili uczestniczyły dwie bardzo dobrze przygotowane Panie, które miały wyczerpującą odpowiedź na moje pytania.

Rzeczowe, mające związek z moim CV jak i motywacją.

Czy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

wuka

Tak, bardzo dużo obcokrajowców pracuje przy liniach produkcyjnych na niższych stanowiskach, a jak chodzi o kadry, HR, biuro i technologów to niestety nie wiem. Oczywiście obcokrajowcy na produkcji są głównie ofiarami ekspansywnej polityki na wschodzie z początku roku 2022, a średnia wieku jest naprawdę wysoka (widziałem 60+).

@wuka

Skoro tylu obcokrajowców przyjmują na te podstawowe stanowiska, to dla polaka w ogóle są teraz przyjęcia czy nie? Czy tylko na te wyższe stanowiska? W sumie ciekawe, jakie są wymogi na te o których wspominasz. Wymagają szkoły wyższej czy obejdzie się bez?

To pozytywne, że na stanowisku kontrolera jakości nie jest wymagane wykształcenie typu technologia żywności i żywienie człowieka! Ile zarabia kontroler? Jak długo trwa szkolenie na początku zatrudnienia? Czy macie deputat w wyrobach? ;)

michał

wiem tylko, że deputatu w wyrobach nie ma, podczas wycieczki do zakładu rozmawiałem z pracownikami na papierosku, ale sam nie pracowałem, więc nie wiem czy to prawda

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Khairad

11.12.2023 11:12

Khairadikona wywiad

Chciałabym opowiedzieć o procesie rekrutacji.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Khairadikona wywiad

Aplikowałam na stanowisko Asystentki Zarządu.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Khairadikona wywiad

Rekrutacja odbywała się poprzez osobę odpowiedzialną za HR oraz kierownika administracji.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Khairadikona wywiad

2 etapy, były to: rozmowa wstępna telefoniczna oraz rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Khairadikona wywiad

Rekrutacja odbywała się stacjonarnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Khairadikona wywiad

Nie, podczas rozmowy nie było żadnych testów umiejętności. Panie nie sprawdziły nawet mojego poziomu znajomości języka angielskiego.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Khairadikona wywiad

Atmosfera była swobodna, osoby rekrutujące sympatyczne. Nie podobało mi się natomiast początkowe przyjęcie mnie w firmie. Ochroniarz kazał mi siedzieć przy małym stoliczku i dość długo czekałam na osobę z HR.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Khairadikona wywiad

Komunikacja z rekruterami była bardzo nieprofesjonalna. Kiedy potrzebowali informacji, czy będę dostępna oraz potwierdzenia mojej obecności, mogli wysłać kilka e-maili z przypomnieniami oraz koniecznością potwierdzenia udziału w rozmowie. Kiedy proces rekrutacji dobiegł końca, nikt nie wysłał do mnie informacji zwrotnej o przebiegu rekrutacji.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

Khairadikona wywiad

Tak, ale musiałam o nie sama pytać. W ogłoszeniu nie było żadnej adnotacji o obowiązywaniu dress codu, a na rozmowie okazało się, że Asystentka będzie nosić strój zakupiony przez firmę i tylko taki.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji?

Khairadikona wywiad

Nie przekazano informacji zwrotnej w żaden sposób. Brak telefonu nawet po uprzednim (kilkukrotnym) zapewnieniu o tym, że dział HR będzie się kontaktował z każdym kandydatem z osobna.

Jakie informacje zwrotne otrzymałeś/-aś po zakończeniu rekrutacji?

Khairadikona wywiad

Nie otrzymałam żadnych informacji zwrotnych.

Czy wyjaśniono Ci, co wpłynęło na wynik rekrutacji?

Khairadikona wywiad

Nie, ponieważ nikt nie skontaktował się ze mną w tej sprawie.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Khairadikona wywiad

Nie poleciłabym. Rekrutacja była nieprofesjonalna, nudna i robiona na siłę - po prostu bylejakość.

Jakoś ostatnio wszyscy się skupili na dziale technologii, a dział utrzymania ruchu? Szukają specjalisty elektromechanika - automatyka, ciekaw jestem zarobków i wysokości tych premii różnego typu, które są obiecywane.

Khairad

Dzień dobry, @Pracodawca brałam udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Asystentki Zarządu. Po rozmowie rekrutacyjnej w siedzibie firmy zapewniono mnie kilkukrotnie o odpowiedzi, którą dostanę pod koniec października. Oczywiście odpowiedzi nie dostałam. Nie pisze tego komentarza z potrzeby wyładowania frustracji z braku otrzymania stanowiska (zostałam zatrudniona w zupełnie innej firmie na moje szczęście) ale z poczucia obowiązku. Większość rekrutacji w tego typu pseudo propracowniczych firmach tak wyglada. Zupełny brak profesjonalizmu, nie mówiąc już o braku prawdomówności i wiarygodności. Zasady kultury organizacyjnej firmy określają jak powinna wyglądać rekrutacja. Apeluje do działu HR o zapoznanie się z Savoir Vivre w biznesie.

@Khairad

Szanowny Kandydacie, każda opinia jest dla Nas bardzo ważna. Twoja wypowiedź została skonsultowana z Działem HR, zapewniamy, że nie było to celowe działania, a jedynie wynikające z przedłużonego procesu rekrutacji w Firmie. Zachęcamy do kontaktu z Działem HR pod adresem rekrutacja@u-jedrusia.pl w celu wyjaśnienia sprawy.

Iza

Kochani, a gdzie to i jak często Asystentx Działu Marketingu będzie pomykać autem, skoro musi mieć prawo jazdy? Skoro mile widziany jest Photoshop, to czy też social media ma się w swojej pieczy na tym stanowisku? Jeśli ktoś dodatkowo zna wysokość wynagrodzenia, to byłabym wdzięczna za podanie ;)

Zainteresowana

Mam pytanie odnośnie stanowiska Asystenta Zarządu. Znowu poszukują kogoś. Skąd te zmiany? Będę wdzięczna za rzetelne odpowiedzi.

@Zainteresowana

Szanowna Pani, dziękujemy serdecznie za pytanie. Obecnie prowadzona rekrutacja na stanowisko Asystentki Zarządu wynika z awansu wewnętrznego naszej koleżanki. Firma U Jędrusia stawia na rozwój pracownika i w związku z tym w ostatnim czasie można zaobserwować kilka nowych ofert pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, aplikowania bądź kontaktu z działem HR w celu uzyskania szczegółów - rekrutacja@u-jedrusia.pl Pozdrawiamy

@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Czyli awans wewnętrzny jest możliwy i pracownicy już pracujący mogą się starać i wyższe stanowisko? A jeśli chodzi o szkolenia to też taki rozwój jest popierany? Firma finansuje je w całości?

@Andrzej

Panie Andrzeju, dziękujemy za pytanie. Tak, awans wewnętrzny jest możliwy, pracownik ma dostęp do obecnie prowadzonych rekrutacji i w każdej chwili może zaaplikować na ofertę i wziąć udział w procesie rekrutacji. Jeżeli chodzi o szkolenia, tak są prowadzone, np. obecnie w Firmie jest prowadzony cykl pod tytułem "Akademia Lidera" w pełni sfinansowane dla kadry managerskiej

@“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Super, że można w tej firmie progresować. Co do tych szkoleń - może na nie udać się każdy chętny pracownik? Czy to firma decyduje, kto zasługuje na taką możliwość rozwoju?

Zozol

Czy ktoś się wypowie o stanowisku specjalisty ds. Rozwoju produktu? Nie wiem czy aplikować

Witam, jestem zainteresowany aplikowanie na stanowisko kierownika produkcji (aktualnie piastuje takie samo stanowisko) moje pytanie brzmi : czy firma zapewnia samochód służbowy na w/w stanowisku ? oraz czy jest to praca zmianowa (jeśli tak to w jakich godzinach) ? a także jeśli jest taka możliwość chciałem uzyskać informację o powodzie zmiany poprzedniego kierownika ? Pozdrawiam.

Sebastian
@Zainteresowany

Na stronie firmy widziałem podobną rekrutacje ale na kierownika zmiany produkcji. Jak pytasz o zmianowość to tak są trzy zmiany. Nie widziałem żeby oferowali samochód ale jest finansowa nagroda roczna i inne benefity. Ty już wysłałeś CV czy dopiero robisz tu research?

Czy jako pracownik biurowy można liczyć w późniejszym okresie an samochód służbowy?

Xyz

Jakie są zarobki na stanowisku specjalista ds zaopatrzenia ? Jakieś opinie o tym stanowisku?

Jorgos

Jak i gdzie aplikować do tej pracy?

Grzegorz
@Jorgos

Na stronie firmy jest teraz sporo ofert pracy. Zależy co cię interesuje bo mają pracę na produkcji jako pakowacz ale też na magazynie. Aplikujesz elektronicznie online przez stronę. Tam jest cała instrukcja jak to zrobić. Napisz na jakie stanowisko wysłałeś CV.

Czy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ktoś

Witam czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku technologa zmianowego ?? Jakie warunki pracy jak atmosfera ? Bo chciałabym aplikować warto ? Pozdrawiam

B
@Ktoś

Pracowałam tam i nie polecam tego stanowisku. Jest wiele lepszych miejsc bardziej rozwojowych.

ktośDrugi
@B

Nie zgodzę się. Osoba, która szuka rozwoju, przede wszystkim sama musi się chcieć rozwijać. Nic trudnego! Praca technologa jest pracą kreatywną i jak najbardziej rozwojową. Niestety osoby, które wyobrażają sobie pracę technologa jako przelewanie cieczy ze zlewki do zlewki i od czasu miareczkowanie muszę niestety rozczarować ;) Zachęcam do aplikowania.

@ktośDrugi

ja to w zasadzie nie wiem jak konkretnie ją sobie wyobrażałam ale skoro takie podejście jest tutaj to możesz napisać coś więcej o pracy na tym stanowisku tutaj u nich? jakie zadania i właśnie jak to od tej innej strony wygląda, że na rozwój można liczyć?

G
@Gabriela

Oczywiście zgadzam się ze jak ktoś chce się rozwijać to musi sam to zrobić i tego chcieć ale firma wogole nie inwestuje w pracownika : brak szkoleń zewnętrznych nawet z przeszkoleniem stanowiskowym jest problem kierownicy tłumacza się brakiem ludzi , gorącym okresem w firmie . Kierownicy w dziale technologicznym to osoby bardzo chaotyczne , nie liczą się ze zdaniem pracowników wręcz ich wyśmiewają , nie można liczyć na ich żadną pomoc ponieważ w tym zespole jest brak komunikacji. Wszystkie opinie są prawdziwe na temat tego działu szkoda czasu i nerwów.

Helena
@G

rozumiem o tym co piszesz ze brak szkolen zewnetrznych bo firma musi pewnie za nie słono płacic, a co np z takimi szkoleniami z KFS gdzie firma jedynie doplaca 20%, staraliscie sie w firmie o cos takiego ? jak na to patrzą, zgadzają sie korzystac z funduszów?

Pawełek
@Helena

Fundusze są takie, że technolog zmianowy, który ma ogarniać wszytsko i na wszystko być gotowym zarabia mniej od pracownika produkcyjnego ;) więc o dodatkowych szkoleniach nie ma mowy ;)

@Ktoś

Omijaj, pracowałem tam przez jakiś czas nie docenia pomimo wyjścia przed szereg, zarządzanie działem to porażka.

@Pawełek

no i z czego miałoby wynikać tego typu podejście? piszesz, że ma ogarniać wszystko... a w nieco bardziej praktycznym ujęciu tu w firmie? to co to wszystko oznacza?

S
@Gabriela

Praca technologa w tym zakładzie na pewno różni się od pracy technologa w nowoczesnych zakładach. (usunięte przez administratora) podejście do pracownika , będziesz musiała pracować fizycznie gorzej niż pracownik produkcyjny , brak przerw po prostu ciagle na produkcji . Nie polecam

pracownik1
@ktośDrugi

technolog - praca w kuchni, przy biurku schodzenie na produkcje ;) jesli jestes technologiem z działu rozwoju to cos innego niz technolog z dzialu technologicznego ;) no i jeszcze jest laboratorium ;) tez cos innego

Patryk

Jak wygląda praca "u jędrusia" morawica na nocną zmianę (porządkową) ? Ciężka praca fizyczna ?

@Patryk

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za zapytanie. Praca w Serwisie Myjącym jest pracą wyłącznie w godzinach nocnych, tj. 22:00 – 06:00. Obowiązki pracownika na tym stanowisku opierają się w największym stopniu na myciu i dezynfekcji maszyn po zakończonej produkcji z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn i urządzeń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu rozmowy, na której szczegółowo możemy opowiedzieć, jak wygląda praca, jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku i odpowiedzieć na ewentualne pytania. Po takim spotkaniu kandydat będzie miał na pewno większy pogląd na to czy taka praca mu odpowiada i czy, jego zdaniem, jest ciężka. Ta kwestia jest zawsze opinią subiektywną każdego pracownika i najbardziej obiektywna będzie własna ocena kandydata. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół U Jędrusia

pracownik1
@Patryk

praca na wysokosci lub nie, z chemia wezami jest mokro i slisko.

Czy rozmowa rekrutacyjna w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Szanowna Pani/Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za zapytanie. Jeśli dane stanowisko wymaga znajomości j. angielskiego, to rozmowa przeprowadzana jest zarówno w j. polskim jak i angielskim. Jeśli mowa jest o rozmowie wyłącznie w j. angielskim, to nie stanowi to dla nas żadnego problemu – takie rozmowy również przeprowadzamy na co dzień z kandydatami z zagranicy. Zachęcamy do aplikowania! :) Serdecznie pozdrawiamy, Zespół U Jędrusia

Zostaw merytoryczną opinię o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. - Liszki

• Jak się pracuje w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.