Opinie o Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. w Sandomierz

Zbyszek 45

Żenada to co jest oferowane na wypłatę

Taki ktoś Nowy wpis
@Zbyszek 45

Nie ma się co dziwić bo pracownicy sami sobie są winni nie mają własnego zdania jak ktoś coś powie to za jakiś czas wie o tym kierownictwo boją się odezwać co do warunków pracy jak jest gorąco w(lecie) to kierownictwo ma klimatyzację a z pracownika wylewają się poty

Anna Nowy wpis

Niejedna osoba porusza temat wiec warto uwierzyć.jak takie zarobki to może sobie darować jak są niskie. Dokładna kwota na 2022??

Zbyszek 45 Nowy wpis
@Anna

Wydaję mi się że za taką ciężka praca powinna być jakaś motywacja filansowa A tu nie chodzi o pracownika tylko dużo zrób mało zarobisz

Magdalena Nowy wpis
@Zbyszek 45

Ano to swoją drogą. Tylko dla nas to wciąż mało precyzyjne jeśli chodzi o określenie, że są niskie. Możesz je wprost przybliżyć tak dla jasności?

Krzysztof 56

Macie rację ale co da się zrobić trzeba dzwonić do PANSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY ZEBY GO NAPROSTOWALI

Andzej43

Masz rację przyjacielu zachowanie pracodawcy jest straszne Mateusz tam pracuję dla tego że kredyt dziecko ale płacą to kpina

Rozmowę kwalifikacyjną w Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta?
Krzysztof 23

Nie polecam prezes to burak razem z brygadzista warunki pracy są fatalne płaca to jakiś żart 2800 brutto ale to mnie nie dziwi bo tam robią tylko same parasole badylarze no i przede wszystkim nie dają ubrań roboczych tylko trzeba sobie przynosić samemu no i oczywiście PRACA NA CZARNO brak wydawania obuwia i okularów ochronnych ale zachowanie prezesa i darcie wyzywanie pracowników jest na porządku dziennym nie polecam pracy tam PREZES TO TYPOWY PRYWACIARZ i życiowe ZERO

Zostaw merytoryczną opinię o Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.
  • Portowa 24
    27-600 Sandomierz
  • NIP: 8641548552 REGON: 830363496 KRS: 0000191576

Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.