k and k herbal poland

Kraków

Opinie o k and k herbal poland

Mam wrażenie, że bardzo fajna praca, czytam te opinie i są zdecydowanie zadowalające, uważam, że jesli ktoś chce fajną prace, to właśnie tutaj niech idzie

krzychu

Bylem na rozmowie kwalif, ten gosc co mnie odpytywal to chyba ma dyplom dojarstwa na akademii pasterskiej, specjalizacja z buractwa.

natasza

Porażka, stanowczo odradzam nawet rozmowy rekrutacyjne. Suplemnty z garażu w Wieliczce.

Witam, ja podpisalam umowe. Tylko kaski od dwoch miesiecy nie widze. Wypadam z tego dziwnego ukladu. Nikt tego nie chce kupowac!! Uwaga! Obiecuja gory zlota i nici!

marabut

Kolesie sliscy na tyle ze nie podpisalam umowy. Troche szemrany ta ich ruska masc na wszystko. Mysle ze naciagacze, ostrzegam!!!

Zostaw opinię o k and k herbal poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie k and k herbal poland