Fosta-Budownictwo Sp. z o.o.

Opinie o Fosta-Budownictwo Sp. z o.o.

Jakim firma Fosta-Budownictwo Sp. z o.o. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

hawik

maro, Fosta-Budownictwo niestety zakończyła swoją działalność, także tutaj raczej pracy już nie znajdziemy.

OD 6 MIESIĘCY NIE MOGĘ ODZYSKAĆ PIENIĘDZY ZA WYKONANĄ PRACĘ DLA FOSTA BUDOWNICTWO UL LACHMANA CHODZI O 800ZL NIE POLECAM SZEF TEJ FIRMY TO KŁAMCA I OSZUST MOGĄ BUDOWAĆ DOMKI ALE DLA PTAKÓW NA TYLE ICH STAĆ

kosztorysant

potwierdzam,( usunięte przez administratora ) obiecuje bardzo dobre warunki finansowe a potem nie chce podpisać z tobą umowy o pracę, jak zaczniesz rozmowę o premi za wygrany przetarg to zaraz znajdzie 100 argumentów żeby ci tej premi nie dać, oczekuje, że ludzie będą pracować po 1tyś zł na rękę bez umowy i jeszcze przyjeżdżać do pracy w soboty

Zostaw opinię o Fosta-Budownictwo Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fosta-Budownictwo Sp. z o.o.