Grupa HUNTERS, Wrocław ul. Obornicka 79

Wrocław

Opinie o Grupa HUNTERS, Wrocław ul. Obornicka 79

Śpioch

Obecnie siedziba tej firemki znajduje sie na ul.Szczecińskiej,jak to zazwyczaj w tego typu firemkach bywa,zarobki tragiczne,oczywiście dwie umowy,składki na ZUS płacą od 10 zł(to nie żart),no ale jak ktoś musi albo odpowiada mu system pracy,to pracuje.Inna sprawa to ,traktowanie pracowników,to jeden wielki skandal,i chamstwo,w lipcu pogoda czysto "afrykańska" a te dziady nawet butelki wody nie dostarczą!!!!

Zostaw opinię o Grupa HUNTERS, Wrocław ul. Obornicka 79 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa HUNTERS, Wrocław ul. Obornicka 79