Newcon Sp. z o.o.

Adres: Starowiejska 41-43, 81-363 Gdynia

NIP: 5862310327 REGON: 365461362 KRS: 0000638274

Newcon Sp. z o.o.

Opinie o Newcon Sp. z o.o.

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Newcon Sp. z o.o. w miejscowości Gdynia? Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw opinię o Newcon Sp. z o.o. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newcon Sp. z o.o.