Agencja Reklamy i Promocji Symetria

Katowice

Opinie o Agencja Reklamy i Promocji Symetria

bbhcj

słyszałam że jest to zalezne od stanowiska @Celestyna. Także jestem zainteresowana Agencją Reklamy i Promocji Symetria

dominikaP

Bardzo fajna agencja, pieniądze na czas, dużo akcji, dobra organizacja. Wymagania nie małe ale przynajmniej konkretnie.

Paulina

Zdecydowanie polecam. Pieniądze zawsze na czas, pani koordynator bardzo sympatyczna. Naprawdę polecam współpracę!

Sylwia

Bardzo solidna agencja hostess ;) ciekawe akcje, wypłaty zawsze regularnie, zaraz po weekendzie, b. ładna stawka godzinowa, a i nierzadko gratisy podczas odbierania pieniążków :) przesympatyczna Pani [usunięte przez moderatora], z którą idealnie się współpracuje. Oczywiście wymagają żeby dziewczyny były pracowite i sympatyczne, ale dzięki temu trzymają wysoki poziom, mają zaufanie i hostess i klientów i wszyscy są zadowoleni. Polecam!

Zostaw opinię o Agencja Reklamy i Promocji Symetria - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamy i Promocji Symetria