PIEKARNIIA KUBIAK

Wrocław

Opinie o PIEKARNIIA KUBIAK

??????????? TO PRAWDA ŻE W FIRMIE KUBIAK JEST SYF WSZĘDZIE BIEGAJĄ SZCZURY I NIE MOŻNA TEGO OPANOWAĆ, KIEDY KTOŚ IDZIE Z TYM PROBLEMEM DO WŁAŚCICIELA TO NIE MA KASY NA FIRMĘ DERATYZACYJNĄ MÓWI ŻE ZA DROGO A CO DO DBANIA O JAKOŚĆ TO JAKAŚ KPINA JAK SIĘ ZATRUDNIA MURARZY LUB STOLARZY TO JAK MOŻNA DBAĆ O JAKOŚĆ. NIE POWIEM JEST W TEJ FIRMIE KILKU WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW. MAMY XXI WIEK A TEJ FIRMIE PRACUJE SIĘ NA SPRZĘCIE Z LAT 70-TYCH LUB 80-TYCH NIKOMU O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE CHYBA ŻE KTOŚ CHCE ZOBACZYĆ JAK SIĘ TRAKTOWAŁO LUDZI KILKADZIESIĄT LAT TEMU U BAORA DUŻO PRACY ZA MARNE GROSZE WYPŁACANE NA 5 RAT

Zostaw opinię o PIEKARNIIA KUBIAK - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIEKARNIIA KUBIAK