Archicom Studio
counter
2 7 22 5 1
h

Ludzie super tzn pracownicy chociaz jest kilku donosicieli-to ci najmilsi, wejda Ci w d na poczatku i beda cyklicznie pytac jak Ci sie pracuje. Zarzad i dyrektorzy to koledzy ze studiow wiec zawsze we wszystkim maja racje-szczegolnie chetnie lubia ponizac bo wszystkich poza wlasnym towarzystwem uwazaja za "niepelnosprawnych umyslowo". Szkoda ze nie zdaja sobie sprawy kto na nich zarabia. Ogolnie jak jestes przystojny 99,9% ze jestes przyjety-wiesz te wiekowe lubia adoracje ale tez brzydkie kolezanki. Imprezy integracyjne opuszczaj albo szybko sie ewakuuj bo kazde slowo bedzie przekazane przez wtyki. Podsumuje- napiecie, stres, rozliczanie, wizyty na dywaniku u Prezes a tej wyjatkowo lepiej unikac.

Tak9Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Archicom Studio zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Olga Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega?

Pytanie Nowy wpis

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Archicom Studio? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Nick Nowy wpis
@Pytanie

Tak z ciekawości: dlaczego nie zapytasz o to swojego przełożonego/ HR?

h

Tak9Nie

@h

@h, wspominasz, że ludzie w Archicom Studio są super - w firmie musi więc panować dość dobra atmosfera, a to bardzo ważna kwestia w pracy. Długo już pracujesz w tym miejscu? Jakie miałbyś jeszcze rady dla osób aplikujących?

DB
@h

Guzik prawda, Prezesowa superowa jest

Sebastian
@DB

Masz inne zdanie i uważasz, że przełożona ma dobry kontakt z współpracownikami. Jeśli chodzi o sprawy związane z zatrudnieniem to napisz, czy obecnie są przyjmowani nowi pracownicy, bo nie znalazłem żadnych ofert w sieci. Liczę, że mi pomożesz.

DB
@Sebastian

Nie pomogę bo już tam nie pracuję, chodziło mi o Szefową Dorotę, Ona jest spoko (ogólnie cała trójka jest).

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 355 dni.

Czy można w Archicom Studio liczyć na jakieś dodatki?

juljusz cezar

jakies (usunięte przez administratora) postawili na miescu zabytkowego browaru wizytowki wroclawia gdzie ludzie mogli miec prace hanba

Tak3Nie
@juljusz cezar

Nie rozumiem Twojego toku myślenia. To przecież dobrze, cały czas powstają nowe miejsca pracy. Mam rację? Dobrze byłoby, jakby jakiś pracownik Archicom Studio zabrał tu głos. Chętnie dowiedziałabym się czegoś tamtejszych warunkach płacowych. Pomożecie?

Yo

Nie pracuję w tej firmie ale byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Ogólnie dla mnie jakaś porażka. Mimo tego że byłam 15minut przed czasem i pani z HR o tym wiedziała spóźniła się na rozmowę. Następnie okazało się że chcą mi zrobić test z Excela ale opsss komputer nie działa. Umówiłam się na kolejną wizytę aby zrobić test. Po przybyciu okazało się że, pani napisała do mnie na maila, że odwołuje nasze spotkanie z uwagi na to, że kogoś znaleźli. No cóż ciężko było zadzwonić albo przynajmniej wysłać SMSA. Szkoda czasu na taką firmę.

Tak7Nie1

@Yo

@Yo, może osobie rekrutującej wypadło coś ważnego lub coś się przedłużyło, stąd jej spóźnienie na rozmowę - czasem przecież tak się zdarza. Czy mogę zapytać, na jakie stanowisko aplikowałaś w Archicom Studio? Jeśli chodzi o sposób komunikacji, to poczta e-mail jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach, szczególnie przy kwestiach rekrutacyjnych.

Tak1Nie6
strata czasu
@Yo

u mnie także brak odpowiedzi - chyba liczą, że będę wróżyć z fusów. HR, halo, ktoś tam w ogóle pracuje, czy tylko potraficie robić wszystkim kilka testów osobowości?

Tak7Nie

@strata czasu

A dawno brałeś udział w rekrutacji do pracy w Archicom Studio? Być może jeszcze się ona nie zakończyła, stąd brak informacji zwrotnej. Jak myślisz? Jeśli zależy Ci na tym, aby poznać jej wynik, to może warto spróbować samemu skontaktować się z firmą i po prostu dopytać. Jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany w Archicom Studio?

TakNie2
Szymon

@Kamil, ważne, że wspomniałeś w swoim wpisie o tym, że zostałeś zaproszony do udziału w rekrutacji prowadzonej przez Archicom Studio. Korzystając z okazji, chciałbym Cię prosić o opisywanie przebiegów pozostałych etapów w jakich prawdopodobnie będziesz brał udział. Twoja relacja dotycząca ich bezpośrednio będzie istotna dla osób, które planują w najbliższej przyszłości aplikować do tej firmy.

Kamil

Witam, otrzymałem informację o zaproszeniu do I etapu rekrutacji w firmie Archicom. Możecie coś więcej powiedzieć o całej rekrutacji? Jak wygląda praca tam, ile się zarabia? Jaka jest atmosfera?

TakNie

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Archicom Studio? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Felek

To prawda- w tej firmie brak działu HR i decyzje odgórne są wynikiem nastrojów pewnych osób. Dobrze rozwinięty jest za to dział prawny wiec czują się bezkarnie źle traktując pracowników. Ludzie są ok, gorzej z Zarządem. Wyleciałem za kilka lat dobrej pracy i zły nastrój Prezesa. Pozdrawiam

Tak22Nie
ps

W tej firmie prace dostaje się dzięki wlasnej wiedzy i zdobytym w zyciu zawodowym kompetencjom bo skrupulatnie sa weryfikowane. Kończy sie ja natomiast przez humory i zmienne nastroje Pań tam decyzyjnych. Firma rodzinna o wysokich aspiracjach i niskiej kulturze biznesowej.

Tak21Nie

góralka

wiecie może zacne ziomki czy oni nadal szukają projektantów architektury i architektury krajobrazu? dajcie znać

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Archicom Studio - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Archicom Studio