Archicom Studio

Wrocław

Opinie o Archicom Studio

Felek

To prawda- w tej firmie brak działu HR i decyzje odgórne są wynikiem nastrojów pewnych osób. Dobrze rozwinięty jest za to dział prawny wiec czują się bezkarnie źle traktując pracowników. Ludzie są ok, gorzej z Zarządem. Wyleciałem za kilka lat dobrej pracy i zły nastrój Prezesa. Pozdrawiam

ps

W tej firmie prace dostaje się dzięki wlasnej wiedzy i zdobytym w zyciu zawodowym kompetencjom bo skrupulatnie sa weryfikowane. Kończy sie ja natomiast przez humory i zmienne nastroje Pań tam decyzyjnych. Firma rodzinna o wysokich aspiracjach i niskiej kulturze biznesowej.

góralka

wiecie może zacne ziomki czy oni nadal szukają projektantów architektury i architektury krajobrazu? dajcie znać

Zostaw opinię o Archicom Studio - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archicom Studio