Opinie o Animex Foods K1 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex Foods K1 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Animex Foods K1 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex Foods K1 Sp. z o.o. w Kutno

pracownik k1

jest super. nie czytajcie tych wszystkich komentarzy negatywnych, piszą to osoby które poprostu nie chcą nikogo nowego, bo nowi pracownicy są super traktowani i mają wysokie benefity. na start 16zl nadgodziny płatne 100% to masz 32zl. wiec dniówka super. praca nie jest za lekka ale dla faceta to jest nic. jak jakieś pipy przychodzą do pracy gdzie nie umieją podnieść 2kg to nie ma dziwne że im ciężko. ja Wychodze na czysto 3600zl plus premia plus dodatki. więc o wiele więcej jak w kellogs gdzie musisz mieć na wszystko uprawnienia.

Przyszły pracownik

Czy normalnie się pracuje po 8 godzin czy non stop więcej

Doma Nowy wpis

Atmosfera jest ok, jeśli dobrze pracujesz? A cala reszta? Nie tylko atmosferą człowiek w pracy żyje… opiszecie mi sytuacje na dziale IT? poszukiwany jest teraz młodszy specjalista do niego. Ciekawią mnie zarobki oraz perspektywy na rozwój. omówcie je?

Iwo Nowy wpis
@Doma

Atmosfera jest sztywna, specyficzny zespół, reszta firmy patrzy na it jak na (usunięte przez administratora) Nikt nie docenia, a zaaijestesmy poszkodowani pod względem benefitow. Szczególnie upierdliwa jest (usunięte przez administratora) z HR

To jakie są relacje miedzy działami, że takie wyrazu współczucia teraz składasz? Zastanawiam się także czy występują tam mimo wszystko jakieś rotacje? Na cztery wystawione teraz oferty pracy nie widzę by któraś przypadała na ten dział

pracownik k1

@pracownik k1

Aha, czy z Twojej wypowiedzi wynika, że nowych traktują lepiej od tych z dłuższym stażem? Bo jeśli tak to jakby nie patrzeć nowi którzy zostaną na dłużej sami staną się "starszymi" i też będą później gorzej traktowani? Bo jak tak to niefajnie. :/

Po ogłoszeniach na stronę widać, że na inne stanowiska też chyba kogoś potrzeba. Tak ogólnie jeśli było napisane, że na czysto w ubiegłym roku można było wyjść na 3,6 tys to obecnie ile mniej więcej jest?

Przyszły pracownik Nowy wpis

Czy normalnie się pracuje po 8 godzin czy non stop więcej

A na sekretariacie jak praca idzie? Różne opinie tu padają ale chyba nikt nie odnosił się bezpośrednio do tej funkcji jeszcze? Mam już doświadczenie, działałam w SAPie, generalnie spełniam wymogi. A ile teraz przy tym zarobię? Nie ma podanych stawek

Wp

Na sekretariacie to nie jest sekretariat, tylko administracja, roboty jak wszędzie, a babeczki o 15 nigdy z roboty nie wyszły...

Cześć, a wiecie może kiedy w Kutnie jakiś staż się trafi? Jest oferta ale na Opole.. tu w oddziale teraz szukają lidera i bilansisty. Niestety to nie moje rejony nawet. Pytanie czy ocena może być w miarę podobna? Bo jeśli tak to dacie znać czy warto w ogóle czekać?

Czemu nie? weź to rozwiń chociaż, bo miewam do teraz wątpliwości. Tam w Kutnie jaka jest w ogóle atmosfera? i jak biorą ludzi na staż to potem zawsze proponują przedłużenie umowy czy jednak trzeba się postarać?

Hhj

Atmosfera jest spoko chyba jak db pracujesz i jesteś podatny na wpływ i nie odnawiasz robić ponad siły

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Animex Foods K1 Sp. z o.o..
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

a na jakich stanowiskach kobiety tu pracują? było napisane jakiś czas temu, że chyba place są nierówne a przynajmniej ktoś tak tu oświadczył, bez większego uzasadnienia. Czy mógłby ktoś szerzej omówić ten temat? czy faktycznie tak jest? a nawet jeśli to z jakich przyczyn?

Nigdy w życiu tego nie róbcie! Człowiek przed 30stką, wykształcony, a oni każą boczki i szynki przerzucać, babrać się w przeterminowanych wędlinach. Równają cie z błotem, brak szacunku. Więcej zrozumienia mają współpracownicy tej niedoli, a szefostwo patrzy się i się smieje. Szanujcie się i nie zgadzajcie się na takie traktowanie. Machloje jak nie wiem, dział jakości ma oczy zwrócone na nic nie ważne drobnostki, a rażących błędów nie widzą. Ludzie urobieni po pachy, tempo pracy niesamowite, a tu trzeba więcej i więcej i szybciej. Ładnie brzmiąca otoczka, a jaka jest prawda każdy pracownik widzi - (usunięte przez administratora)totalny i upokarzające stawki.

A

A mi flexi nie dali bo brakło niby

Czy firma Animex Foods K1 Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Andzia

Planuje wysłać CV na to ogłoszenie wagowa magazyn, zwłaszcza, że już się "obiłam" w życiu o jakość i prace produkcyjne, a widzę, że doświadczenie mile widziane. Ile tak orientacyjnie chociaż można zarobić? Napisali, że atrakcyjne zarobki, ale bez konkretów. I jaki socjal dokładnie?

Nie polecam nikomu pracy w Animex K1 tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora) , dziadostwie, (usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora). Nikt nie pomaga . Płacą najniższa krajowa. Podwyżki tylko swoim ludziom dają. Dosłownie brak słów, powinien ktoś z zewnątrz się przyjrzeć i ruszyć ten cały (usunięte przez administratora) . Cała szyjka brygadzisci , mistrzowie wraz z kierownikiem powinni wymienic na kogoś z zewnątrz wtedy może by się polepszyło. Pozdrawiam

Xxx

Co to znaczy, że podwyżki tylko „swoim” są dawane? Na jakiej zasadzie i skąd pozostali o nich wiedzą? Stawki u was są jawne? Interesuje mnie tez średni staż przy takim opisie. Po ile mniej więcej ludzie pracują za te najniższa?

Czym w Animex Foods K1 Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wera

Witam chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w animex Kutno wagowa produkcji i jak jest z wymagrodzeniem

@Wera

Wygląda bardzo źle , wykorzystując ludzi na każdym kroku , zero szacunku a stawka najniższa krajowa i nie licz na podwyżkę bo się doczekasz. Tam się liczą znajomości, lub jak spisz x mistrzami go wtedy jest ok a jak sobie nie pozwolisz to cie zatyrac chcą. Pozdrawiam

Jarosław Jaros

Praca tragiczna, musiałem codziennie gonić kabany na parkiecie bo jakiś blond świniopas nie umiał ich upilnować, do tego wypłata w wenezuelskich boliwarach a premia to uścisk dłoni johnego bravo, na dodatek nie było z kim pogadać o historiach z DTR-ki normalnie dramat jak podczas wylewek betonu w komadzynie...

@Jarosław Jaros

Nie wiem na ile w tym prawdy ale tak w sumie skoro miałeś tego typu problemy to do kogo idzie się wtedy po jakąś pomoc lub radę? Mimo wszystko udawało się podczas pracy wyrobić? jakim sposobem? Jakieś ewentualne porady?

JGD

Od jakiegoś czasu pojawia się oferta pracy Brygadzista Produkcji na zakładzie K4. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? W jakim systemie zmianowym praca? Jakiś system premiowy? Co należy do podstawowych obowiązków na tym stanowisku?

@JGD

Tak z ciekawości tylko... Czemu nie biorą kogoś z firmy tylko szukają poza? Nie można tutaj awansować na brygadzistę? Albo nikt nie chciał przejść?

Patryk

W jakim zakładzie nadzór nad dziesięcioma pracownikami prowadzi trzech brygadzistów,czy takie parodje tylko w ANIMEX K1.

klient nie zadowolony

poszukuje obecnych i byłych pracowników Animexu Kutno K1 i nie tylko tego zakładu ale całej firmy i co tam się dzieje. Gwarantuje anonimowość. Nie można dalej pozwalać na taki cyrk. Proszę o kontakt 792434657

@klient nie zadowolony

Jest jakiś konkretny plan odnośnie tego?

Gościu
@klient nie zadowolony

Czemu się nie podpiszesz Marcinie Bustowski? Wstydzisz się za swoje wypowiedzi? Od razu wspomnij o zrzutce na procesy i walkę z systemem :)

@Gościu

Ja to tu na forum omijałabym wymienianie z imienia i nazwiska, bo jeszcze o rodo będzie miał prawo się przyczepić przecież. A tak z ciekawości o co chodzi z tą walką z systemem? Z firmą?

Gościu
@Karolina

@Karolina, akurat numer telefonu podaje wszędzie do publicznej informacji, także mnie to dziwi taka niby anonimowość. A co do człowieka, to jest to "walczyciel" od wszystkiego, parówki, szczepionki, chemtrails, rolnictwo, 5G - tam gdzie cieplejszy wieje wiatr i są pieniądze ze zrzutek ;)

@Gościu

Zadeklarował się jako niezadowolony klient to z firmą miał w ogóle jakąkolwiek styczność? Ludzie bywają sceptyczni co do niej? Możliwe, że ktokolwiek się stąd skontaktował?

Czy pracownicy Animex Foods K1 Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Bonanza

Integracja w tej firmie jest czymś obcym.

Luba
@Bonanza

Jak chcesz organizować integracje w Pandemii???człowieku....

Zk
@Bonanza

Integracja jest zajebista szczególnie Wioletta ,Mrowicka potrafi ją zapewnić gziła się z moim męzem przez 1,5 roku potrafi....

@Zk

To nie zabrzmiało zbyt super... Jeśli to prawda to ogólnie smutna sprawa ale to chyba prywatnie trzeba jakoś załatwić?

Tomasz

Przeczytałem, że firma zmusza do nadgodzin. Czy często się one zdarzają czy są to jedynie pojedyncze przypadki?

Disco
@Tomasz

Nikogo nie interesuje że siedzisz od 14stej do 2 w nocy trzeba skończyć produkcję. A ze nie ma ludzi do pracy to przecież nie problem kierownika ???????????? No i masz nadgodziny które odbierzesz w piątek jak nie będzie pracy zmusza Cię by podpisać wniosek o odbiór godzin ???? Super firma polecam goraco

@Disco

Czyli zmuszają do wolnych piątków czy źle zrozumiałam? Bo jak tak to chyba dobrze, lepiej to niż jakaś środa, tak to chociaż dłuższy weekend się robi? ;)

Starzysta

Jestem starzystą w Animex Foods K1 mimo niewielkiego doświadczenia ciężko mi ocenić dokładnie pracę w tej firmie ale przez okres jaki tu pracuje jestem w stanie powiedzieć kilka rzeczy. Wiele stanowisk w tym zakładzie zajmują Ukraińcy ale jest to spowodowane brakiem Polskich pracowników. Firmie bardziej się opłaca "uwiązać" umową pracownika z zagranicy niż polaka który woli pracować w ciepłe. Problemy z wypłatami wynikają z braku kontroli osób które weryfikują obecność pracownika. Osoby te nie kontaktują się przykładowo z mistrzami czy kierownikami i przez to wynikają takie problemy. Chciałbym zaznaczyć że każdy pracownik ma wpływ na kulturę i jakość pracy, jeśli będziemy utrudniać pracę innym oni odwdzięczą się tym samym. Jeśli ktoś negatywnie podchodzi do swojej pracy to powinien zastanowić się czy robi to co lubi, jeśli tak to nieważne z kim, jeśli jednak nie to pora pomyśleć nad lepszą pracą.

Gabriela
@Starzysta

Wiesz co jesteś jeszcze młody i niedoświadczony więc myślę, że nie wiesz, że tak po prostu nie powinna wyglądać atmosfera frimie, co to znaczy że jeśli będziemy utrudniać pracę innym oni odwdzięczą się tym samym? Co takiego sobie tam robicie nawzajem? Brzmi to niezdrowo...

Emilia
@Starzysta

Ale to co, chętniej zatrudniają pracowników z Ukrainy, czy jak to jest? Bo nie bardzo zrozumiałam.

Na jakie benefity można liczyć w Animex Foods K1 Sp. z o.o.?

Zosia

Pracowałam w Animex k1 wcześniej przez pod firmę i chciałam się znów zatrudnić tam to oni już tych co wcześniej pracowali nie przyjmują a Ukraińców tak i to jest sprawiedliwe

Eryk

Obrażanie pracowników,grożenie pobiciem tak jest w Animex K1.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex Foods K1 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex Foods K1 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex Foods K1 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex Foods K1 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex Foods K1 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Intermodalna 8
    99-300 Kutno

Animex Foods K1 Sp. z o.o.