Opinie o Semi Line Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Semi Line Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Semi Line Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semi Line Group Sp. z o.o. w Warszawa

Ex pracownik

Większość opinii niestety prawdziwa. Żadnych możliwości rozwoju, stała (niska pensja), brak podwyżek czy premii. Jedyny bonus to opieka medyczna i paczki świąteczne, ale jak już ktoś wspomniał, w postaci produktów wybieranych z asortymentu firmy (ile można?). Ludzie i atmosfera była fajna, ale firma bez przyszłość. Produkty ciągle te same tylko sprzedawane coraz drożej. Pleśń, stęchlizna i stare produkty na magazynie ze wzorami, które wyszły z mody 20 lat temu. Jeszcze dziwi Prezesa, że nikt nie chce tego kupować :D nie ma produktów, a jak są nowe to mało i za rzadko. ps. Hitem są pojedyncze osoby, które w sumie nie wiem co robią w firmie - najlepiej nogi na stole i gra na laptopie + panika jak ktoś wchodzi, że to Prezes hah

@Genia

skoro premii nie to co z jakimiś warunkami socjalnymi? te podstawowe jak się przedstawiają? i co z tegorocznymi integracjami? dwa lata temu pozytyw w ich stronę padł, ile jest osób z ubiegłych lat?

Chcą tu do siebie jeszcze grafików komputerowych / projektantów? Widziałam dość dawna ofertę i dlatego wole się upewnić, zwłaszcza, że komentarze tutaj też najnowsze nie są. w każdym razie mam doświadczenie i ciekawa jestem ile obecnie płacą. Przedziały kwot znacie?

Były pracownik Nowy wpis

Sama praca nie była wymagająca, szef się nie (usunięte przez administratora), jeżeli wszystko było wykonywane zgodnie z planem. Wiele rzeczy, które są tutaj opisywane zgadzają się. Jeden pracownik odchodzi, nie zatrudnia się nowego, tylko najczęściej przekazuje jego obowiązki komuś innemu. Pensja nie była tragiczna, jeśli ktoś umiał się dogadać i powalczyć o swoje na samym początku, bo mowy o podwyżce nie było. Faktycznie bony pracownicze na towar są fajne za pierwszym, może drugim razem, ale tym, którzy pracują tam kilka lat wypada tylko współczuć. Najfajniejszy w tej firmie jest budynek (nowy hotel wybudowany kilka lat temu).

Ex pracownik

@Ex pracownik

Ta niska pensja to dokładnie ile? Fajnie byłoby wiedzieć, co masz precyzyjnie na myśli, bo wymogi to każdy ma swoje. Dla jednego będzie okej dla innego nie, życie.

Genia Nowy wpis

3200-3400 o premii zapomnij

Honorata Nowy wpis
@Genia

Ktoś

Pracownik nie jest szanowany w tej firmie. Jego zdanie się nie liczy. Nie warto się tu zatrudniać. Brak komunikacji w firmie z szefem .zamiast porozmawiać temat przemilczany.

@Ktoś

widzę, że już nie pracujesz, pytanie tylko na jaki konkretnie okres przypada ta opinia? ciekawa też jestem ile osób obecne tutaj pracuje i na jakich warunkach. pisali o braku premii i zarobkach rzędu 3 tys, dalej takie wychodzą? i co ze świętami, można liczyć chociaż na jakąś paczkę?

Hej ho
@Honorata

Ta opinia jest świeża jak bułki z piekarni. Tyle pracuje na ile chcą zaoszczędzić. Jak ktoś odejdzie to niekoniecznie kogoś trzeba zatrudniać nowego na to stanowisko. Na słabych warunkach, premi nie ma. Zarobki takie same od lat, a inflacja nie jest powodem do podwyżki. Hahah paczkę? , jedynie produkty z tej firmy, które nikomu niczemu nie służą. I co roku trzeba na siłę brać coś. Niektórzy nawet nie biorą bo nie potrzebują plecaka czy portfela kolejnego .

@Hej ho

a to nie można chociaż ekwiwalentu pieniężnego? ile taki plecak może kosztować? No to z tą inflacją troszkę szkoda a co do tej rotacji to sugerujesz, że mniej ludzi tu po prostu zaczyna pracować i nie trzeba więcej?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Semi Line Group Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Księgowy / Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Semi Line Group Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Odpowiedź

Jest Medicover

Grzegorz
@Odpowiedź

Czy poza prywatną opieką medyczną są jeszcze jakieś dodatki do pensji podstawowej, którą oferuje firma Semi Line Group? Mam tu na myśli ewentualne dodatki finansowe takie jak premie bądź nagrody. Daj znać, proszę, jak to wygląda.

Odpowiedź
@Grzegorz

Premi i nagród nie ma. Jeżeli jest dobrze wykonana praca to jest cisza :)

Ok
@Odpowiedź

No to bardzo słabo w takim razie. Trąci patologią z daleka.

Jeśli chodzi o zarobki to może handlowcy mają dobrze, reszta to bida z nędzą. Ale słyszałem, że podobno nowi pracownicy mają lepiej niż starzy więc może warto próbować. Atmosfera była w miarę, jakieś integracje raz do roku, spoko ludzie. Rozwój raczej niemożliwy to wbrew pozorom nie jest duża firma. Szkoda, że szefostwo nie docenia starych, sprawdzonych i zaufanych pracowników, Pewnie bym tam został ale jak pensja zatrzymała się na poziomie PRL, podwyżki wyproszone raz na 5 lat 200 zł brutto i jeszcze trzeba uzasadnić z jakiej racji to musiałem podziękować.

Hanna

Co to znaczy bida z nędza dla ciebie? Dla jednego będzie mało a dls innego dużo dlatego trzeba pisać KONKRETNIE :D

pensja poniżej 3 tysięcy, po kilkunastu latach pracy, to wg mnie jest bida

3202022

Klient: zamówiłam walizkę na kółkach w dobrej cenie. Dostawę zrealizowano już następnego dnia. ale pomylono rozmiar walizki. Po telefonicznym kontakcie z działem sprzedaży udało się sprawę "odkręcić", co oczywiście wymagało trochę czasu. Pan Marek z dz. sprzedaży wykazał się operatywnością i kulturą osobistą. Widać, że rozumie co to wizerunek firmy. Sprawa zakończyła się pomyślnie i jestem zadowolona z zakupu. Elżbieta

Piotrek
@3202022

Dziękujemy za miłą opinię, ale mam na imię Piotrek. Nazwisko mogło Panią delikatnie zmylić :) Pozdrawiam serdecznie

Danuta

Cześć, w wątku wcześniej wyczytałam, że w Semi Line Group można liczyć na prywatną opiekę medyczną. Chciałabym zapytać czy jest ona w całości pokrywana przez pracodawcę czy może się coś za nią dopłaca? :) I czy można dołączyć do niej swoją rodzinę?

Taka ja
@Danuta

Tak jest opieka Medicover w ramach pakietu i płaci pracodawca w całości. Ale jak chce się dopisać jeszcze rodzinę to juz samemu trzeba dopłacać.

Danuta
@Taka ja

Dziękuję za odpowiedź. A wiesz może jaki to jest koszt? I jaki pakiet obowiązuje pracownika? Czy jest podstawowy czy może jakiś obszerniejszy?

Max

Doszły mnie słuchy że 5 osób odeszło w kwietniu. Co tam się dzieje że tak ludzie uciekają?

Mariusz
@Max

Ciekawe kiedy pojawią się jakieś sprawy o (usunięte przez administratora)

Karol

Czyli macie kawę i herbatę pracownicza ?

Nikt ważny
@Karol

Tak, jest też Ciepła woda w kranie.

Wiktoria

Czyli multisporta nie ma, a jakieś inne dodatki?

Zygmunt
@Wiktoria

Wc, woda, herbata, kawa, cukier. Jest lodówka i ciepła wodą.

Hanna

Zastanawia mnie, jak wyglądają opcje zatrudnienia w Semi Line Group dla osób, które nie posiadają jeszcze doświadczenia w pracy. Czy są jakieś oferty dla osób, które dopiero planują rozpocząć karierę zawodową, niewymagające kwalifikacji?

Nikt ważny

A w czym się widzisz?

Wiktor

@odpowiedź a macie multisporta?

@odpowiedź
@Wiktor

Niestety ale nie ma.

Były Pracownik

Niestety wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda! Wyzysk, niekompetencje widać gołym okiem! Szkoda straconego czasu i nerwów, nieszanowanie pracownika na porządku dziennym.

@Były Pracownik

O co dokładnie chodzi z ich systemem zarządzania? Powiesz jak to wygląda w praktyce?

nie polecam

wszystkie opinie- niestety, ale doskonale opisują funkcjonowanie w tej firmie. większość obowiązków, które przysługują na każde stanowisko sprowadza się do jednego wiodącego- robienie 'prywaty' Zarządu. Zero podwyżek, rozwoju- jednym słowem WEGETACJA

Życzliwy

Opinia identyczna jak poprzednie, beton tfu żelbeton zarządzania. Niewolnictwo na szeroką skalę, uważając że zjadło się wszystkie rozumy. Wszystko potrafią, a pracownicy niepotrzebni. omijać z daleka :)

Seba

Jeżeli szukasz pracy w której jesteś od wszystkiego, nie oczekujesz podwyżek, biorąc urlop krzywo się na ciebie patrzą, nie masz żadnej możliwości awansu, żadnych premi, jesteś traktowany jak niewolnik a nie jako pracownik, to jest to idealna praca dla Ciebie. Firma utknęła w latach 90 i pomimo że stery przejęło młodsze pokolenie rodzinnej firmy to absolutne zero innowacyjności w zarządzaniu.

Ameba

Beton zbrojony oraz ciągle tkwienie w latach 90-tych. Kiepska płaca i słaba atmosfera góry. Ludzie pracujący w firmie są bardzo spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Semi Line Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Semi Line Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Semi Line Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Semi Line Group Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wał Miedzeszyński 630
    03-994 Warszawa

Semi Line Group Sp. z o.o.