Proplastica Sp. z o.o.

Opinie o Proplastica Sp. z o.o.

Aktualność
Zatrudnimy pracowników produkcji w zakładzie produkcyjnym w Kielcach.
Jeśli masz doświadczenie w branży obróbki skrawaniem aplikuj do nas!
Oferujemy stabilną w oparciu o umowę pracę, terminowe wypłaty, świadczenia socjalne, dodatkowe benefity.

Wyślij CV na adres: praca@proplastica.pl
LM Nowy wpis

Atmosfera toksyczna od kiedy pojawił się nowy dyrektor i nowe kierownictwo, bałagan na hali wina zwalana na pracownika za każdy błąd i potrącanie premii, za wszystko karają chociaż swoich błędów nie widzą bo wymyślają nowe technologie a potem zwalają winę że to pracownik popsuł i po premii, odnośnie premii to nazywają to podwyżka bo pracujesz poniżej minimalnej i wyrównują premią więc zarobki ostatnio bardzo kiepskie do warunków i (usunięte przez administratora) z góry panującego. Nie polecam a jak już coś to omijać szerokim łukiem.dziekuje i pozdrawiam

Jaka jest umowa w firmie Proplastica Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Operator Cnc zatrudniają na umowę zlecenie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Proplastica Sp. z o.o.?

seme Nowy wpis

Tak, są nadgodziny.

@Nowy

Witam Chciał bym Zapytać o zarobki w tej firmie pracując na Maszynach ?? Oraz o podejście/Docenianie /Rozwijanie pracownika .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Proplastica Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Proplastica Sp. z o.o.?

Darek

Składasz CV - idziesz na rozmowę z kierownikiem- jesteś przyjęty/ nie jesteś przyjęty. Później badania w WOMPie, szkolenie BHP i na maszynę na przyuczenie a dalej to już wiadomo - praca na 2 lub 3 zmiany w zależności od stanowiska.

były robol

Pracowałem tam wiele lat temu. Z ciekawości mam kilka pytań. Czy Borsuk nadal tam szefuje? Ile teraz dostaje robol na produkcji na początek?

Iza
@były robol

A czemu przestałeś tam pracować?

były robol
@Iza

Kasa i atmosfera.

Aktualność
Zatrudnimy pracowników produkcji w zakładzie produkcyjnym w Kielcach.
Jeśli masz doświadczenie w branży obróbki skrawaniem aplikuj do nas!

Wyślij CV na adres: praca@proplastica.pl

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Proplastica Sp. z o.o. na Technik? 1 listopada ogłoszenie na GoWork.pl.

Pensja miesięczna.

Renata
@seme

10tego? Pierwszego? Ostatniego? Opóźnione są wypłaty czy nie?

@Renata

Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze do 10go dnia każdego miesiąca.

@seme

Jak już jesteśmy w temacie pensji to dodasz na jakim jest poziomie? Bo mam nadzieje że więcej niż najniższa krajowa na początek? Co?

@Edward

Tak, wyższa.

potencjalny zainteresowany

Witam, na jednym z portali z ogłoszeniami o pracę znalazłem ogłoszenie na Technologa. Jak wyglądają warunki pracy, na jakie wynagrodzenie można liczyć (widełki), czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Jakieś możliwości rozwoju?

@potencjalny zainteresowany

Warunki pracy są dobre, atmosfera spokojna. Co do benefitów to możliwość ubezpieczenia grupowego, multisport.

Renata
@seme

Dzięki za podzielenie się wiedzą o firmie ! Szkoda ze w tak niewielu miejscach to ubezpieczenie i multisport to nie jest standard jak tutaj, a wydaje mi sie ze powinno wlasnie byc :)

@seme

Niewiele tych benefitów. Mnie zależy na prywatnej opiece lekarskiej a ty o tym nie wspomniałeś. Chociaż wyplata powyżej średniej krajowej? Uważasz że można dobrze zarobić, co?

Iktorn
@Edward

I zarobić i dobobić. Oprócz pensji masz co miesiąc premie, konkursy do tego gdy już nabierzesz doświadczenia i wprawy możesz tak jak starzy pracownicy kołować sobie z firmy co tylko zechcesz zaczynając na soku czy papierze toaletowym a skończywszy na stali. Polecam tą firmę, w żadnej innej nie ma takich profitów.

Aneta
@Iktorn

A to ciekawe że ty o swoich kradzieżach tak otwarcie piszesz... Stary pracownik i takie rzeczy robi? nie wstyd Ci?

Mariusz S.....ń

Zdecydowanie polecam ta firme pracowalem tam12 slodkich lat ludzie mili slowni ,majstry do rany przyłòz, kierownik o jakim tylko mozna pomarzyc atmosfera krotko mowiac bomba!!! Pieniadze jak na nasze kielce lepszych nie ma nigdzie moja opinia10/10

@Mariusz S.....ń

Super że takie dobrze relacje z kierownikiem bo w niewielu firmach tak można się dogadać. Napiszesz czemu odszedłeś skoro było tak dobrze? Bo jak wszystko jest na plus to się człowiek trzyma roboty, nie?

Jolanta
@Mariusz S.....ń

Czy przez te 12 lat pracy tutaj miałeś szansę na rozwój w firmie? Czy był awans i jakieś szkolenia, szczególnie dla osób z takim stażem?

Xyz

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Podwyżek nie było już parę lat, a pensje są takie że ludzie dochodzący do innych firm mają na starcie więcej niż tu po kilku latach orki na 2 maszynach, czy nawet 3. Zarządzanie w tej firmie nie istnieje. Zajmują się bzdurami cały czas, a nie produkcją. Wymagają tylko wydajności a awaria goni awarie. Na blanszardach z 4 maszyn tylko 1 jest sprawna, a pozostale 3 kilka miesięcy są unieruchomione. To samo jest na centrach. Maszyna stoi parę miesięcy i nie pracuje. Kolejna jest przeniesiona na nowa hale i tak sobie stoi, nic się na niej nie robi i nikt tego nie widzi lub udaje, że nie ma problemu, a problem jest. (usunięte przez administratora)

zaki
@Xyz

Zastanawiam się nad zmianą pracy i rozważam zatrudnienie w Proplastice. Jaki tam jest klimat wśród pracowników? Jakie zarobki?

@zaki

Między pracownikami jest koleżeńska atmosfera. Zarobki, wiadomo, uzależnione od stanowiska i doświadczenia.

Dawid
@seme

Dobra, a bez doświadczenia na ile można liczyć na początku?

...

Witam, jak wygląda praca w dziale kontroli jakości, na jakie zarobki można liczyć?

Kazik
@...

Także jestem zainteresowany jak wygląda praca oraz na jakie zarobki można liczyć jako 'Kontroler jakości' lub 'Technolog obróbki skrawaniem'

Jolanta
@...

A na jakie liczysz? You jaką pracę dokładnie ci chodzi na tej kontroli jakości? Bo pewnie stanowisk tam jest dużo. Może inni ci powiedzą.

Czy Proplastica Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

seme

W zależności od stanowiska czy działu praca jest jednozmianowa lub na trzy zmiany w określonych godzinach.

@seme

Mam pytanie co do trzech zmian w Proplastice :) W jakich godzinach one są? Ile jeden pracownik ma nocek w ciągu miesiąca? Czy po nocce ma się kolejny dzień wolny? Jest jakiś dodatek za godziny nocne?

Olga

@prezes a od kiedy jest to nowe, gorsze kierownictwo?

Yogi
@Olga

Od kiedy odszedł Bartek z Romanem którzy żyli tą pracą. Ta firma już się nie dźwignie

prezes

Firma ma swoje najlepsze lata już za sobą po zmianie kierownictwa. Suchy wytrysk oraz napoleonek dążą do tego by z pracownika zrobić niewolnika. Pracownicy mają dość takiego traktowania i dlatego odchodzą z firmy. Maszyny tak (usunięte przez administratora) jak te dwa zwoje w tej pustej łepetynie Adasia (usunięte przez administratora) unoszący się w powietrzu aż chce udusić - oczywiście jak pojawi się inspekcja to mierzy zadymienie przy otwartej bramie. Także radzę omijać

Wtajemniczony

Bytów zmienia nazwę i szuka jeleni... Tam nic się nie zmieniło od lat i nic się nie zmieni, mają ludzi za nic, Jak kogoś złapią to wyciskają szybko soki z człowieka. Firma, która stawia pracę ponad człowieka i tylko to się tam liczy. Nie polecam. Wymagania i jeszcze raz wymagania... a dajesz radę czy nie - to nikogo nie obchodzi, masz dawać z siebie wszystko by hrabiostwo się mogło się bawić... Omijajcie ten bajzel.

Obiektywny

Nie polecam nikomu. Nowe kierownictwo z milionem pomysłów jak usprawnić=zabić firmę i wykorzystać pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Proplastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proplastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proplastica Sp. z o.o.?

Proplastica Sp. z o.o.