Sponcel Sp. z o.o.

Opinie o Sponcel Sp. z o.o.

Czy w Sponcel Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

John

Zawierane są umowy o pracę 1/1 na okres próbny czterech miesięcy.

Przyjazny Nowy wpis

Pierwsza umowa jest umową o prace na czas określony. Okres to 4 miesiące i z tego co wiem dawno nic się nie zmieniło

@Przyjazny

I ciężko zasłużyć na kolejną umowę po tym okresie próbnym? Zazwyczaj przedłużają współpracę? Zdarzyło się, że ktoś idealnie się nadawał i okres ten trwał mniej niż 4 miesiące?

John Nowy wpis

Okres próbny trwa 4 miesiące . Po czterech miesiącach dostaje się kolejną umowę .

Dominika Nowy wpis
@John

I tą kolejną umowę na ile się dostaje? Jest szansa na czas nieokreślony, czy byłoby to zbyt szybko?

Marcinek

Ogólnie obiło mi się o uszy że większoś pracowników których z tamtąd uciekła lub została zwolniona za byle dosłownie nic ponieważ jeden z nich pokazał mi świadectwo kture zostało poparte tylko słowami przełożonych ,, tak jest i tyle" i nie zostało poparte żadnymi dowodami uciekła z.tamtąd przez tagzwanego ,,Łysego" lub ,,Strażaka" którego imienia z jasnych względów nie mogę wymienić lub szkodliwe warunki pracy więc pisze dlaczego ten zakład mając taką opinie nie.prubuje tego zmienić dlaczego zarząd nic z tym nie robi i dlaczego ta.firma jeszcze funkcjonuje może mi to ktoś.wyjaśnić. Pozdrawiam.

Ex.

Najniższe zarobki w okolicy i dotego tragiczne warunki pracy brak szacunku do ludzi.

Aleksandra
@Ex.

Skoro tak to opowiesz o tych warunkach coś więcej? A co do zarobków to jakie stanowisko masz na myśli?

??

Ogólny (usunięte przez administratora) nie polecam .

Weronika
@??

Dlaczego ? Możesz rozwinąć ?

??
@Weronika

Maszyny naprawiane za pomocą taśmy i trytytki ogólny smród i chemia.

Kamila
@??

No ale kiedy macie przestoje przez te maszyny, to w tym czasie jest Wam płacone? jeśli tak, to co się martwisz stanem maszyn? :) Chyba, że macie za godzinę, a w czasie awarii nie zarabiacie, to ok. To wspuczucie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sponcel Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Non

Byłem w tej firmie parę razy i tak patologicznej załogi pracowników jeszcze nie widziałem.nie wiem czy wszyscy w tej firmie tacy są bo jeśli tak to szkoda słów.

Mariusz Płuciennik

W tej firmie zatrudnia się młodzież po to by ukryć jakie uchybienia są w tej firmie jeśli jesteś zbyt mądry i za dużo widzisz to zostaniesz prędzej czy później (usunięte przez administratora) na byle czym.

@Mariusz Płuciennik

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie opinii na temat naszej Firmy. W odpowiedzi pragniemy zaznaczyć, że nie dyskryminujemy kandydatów ze wglądu na wiek i jesteśmy otwarci na pracowników zarówno w młodym, średnim, czy starszym wieku, a nadrzędnymi cechami są u nas umiejętności czy zaangażowanie. Tak więc nie uważamy, aby wiek naszych pracowników był zjawiskiem negatywnym. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Sponcel

Halina

Na forum pojawiało się sporo negatywnych opinii, teraz właściwie zapadła cisza. Czy coś się zmieniło na lepsze? Jeżeli macie aktualne informacje na temat pracy w Sponcel, zarówno na stanowiskach kierowniczych, jak i specjalistycznych, to fajnie, gdybyście się wypowiedzieli. Na stronie firmy można znaleźć informacje na temat kultury organizacyjnej: http://sponcel.com.pl/pl/kariera - czy te wszystkie informacje mają przełożenie na praktykę? Czy faktycznie panuje tam tak dobra atmosfera oparta na współpracy?

Robert
@Halina

Tak, zmieniło się ale na gorsze. Nowy kierownik UR ma ksywkę (usunięte przez administratora) zapewne ze względu na ujmujący charakter. Kadra kierownicza to (usunięte przez administratora) kompetencyjne. To co jest napisane n stronie nie ma pokrycia w rzeczywistości. Atmosfera w pracy jest skrajnie toksyczna i nie mam na myśli wszechobecnej chemii.

Halina
@Robert

Bardzo Ci dziękuję za opinię. Widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w Sponcel, krytykujesz kompetencje kadry kierowniczej i złą atmosferę. Szkoda tylko, że nie podajesz żadnych konkretnych przykładów, co nie odpowiada Ci w zachowaniu szefostwa? I dlaczego atmosfera jest według Ciebie ,,skrajnie toksyczna"? Wyjaśnij proszę.

Ziom

Głupoty gadacie, kasa dobra, chemia bez przesady, ludzie ok, a łopata to jak się uczyć nie chciało.

Bronisław
@Ziom

Negatywne wpisy miały miejsce rok temu, natomiast Ty jesteś już pozytywnie nastawiony do firmy. Jakie więc zmiany zaszły wewnątrz Sponcel, że obecnie sytuacja wygląda Twoim zdaniem w porządku? Piszesz, że wynagrodzenie jest dobre, czy to sama podstawa, czy też można liczyć na premie? Jak firma zapatruje się na osoby bez doświadczenia? Napisz proszę coś więcej, jestem ciekaw tych kwestii.

Jwza
@Ziom

Powiedz kolego w jakim dziale pracujesz?

Stefan
@Ziom

Kasa po podwyżkach gorsza niż przed obowiązków wiecej normy śrubują. Ogolnie (usunięte przez administratora) bez mydła

Bronisław

Czy możesz napisać coś więcej o obowiązkach w pracy i procedurach BHP w firmie Sponcel? Wspomniałeś, że to praca przy chemii. Czy pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenie BHP, a w umowie jest dokładnie określony termin wypłaty wynagrodzenia? Te dwie kwestie na pewno interesują innych.

Adix

Nikomu nie polecam straszny (usunięte przez administratora) chemiczny 0 zabezpieczeń, a co do wypłaty nawet tego niema jak należy jest 10.sobota a kasy niema na kontach ktoś zaspał czy (usunięte przez administratora) Kasą dzieli wedle widzimisie kierownik nie kadry. Kadra z łapanki pracownicy również kto może i ma trochę w głowie ucieka z tąd , Odchodzą nowi jak i starzy pracownicy. Jak ktoś lubi(usunięte przez administratora) przy łopacie w chemi za 3000 to polecam ;))

3 bit

Kadra z łapanki, ktoś mówił że jest tam była kierwoniczka z colepu i jest bhp -owcem haha bez uprawnień haha

Bogdan

Ciągłe podkręcanie śruby mimo braków kadrowych. Maszyny zakupione po taniości psują się non stop, rdzewieją, naprawia się je za pomocą plasteliny. Z tego wszystkiego chemia najgorsza, wszyscy wiemy co tutaj wdychamy i jakie konsekwencje to za sobą niesie.

Polak

Spokojnie pracują tam tacy fachowcy,którzy wmówią Tobie,że to takie normalne ....świadomy człowiek nie podejmie pracy w takich warunkach!

olo

Podobno straszna chemia w powietrzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sponcel Sp. z o.o. - Bogumiłów

• Jak się pracuje w Sponcel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sponcel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sponcel Sp. z o.o.?

Sponcel Sp. z o.o.