REAC Components Sp. z o.o.

Opinie o REAC Components Sp. z o.o.

niech się biuro obudzi..!!!

W związku z panującym koronawirusem apeluję do biura..pójdźcie po rozum do głowy i ZAMKNIJCIE TYMCZASOWO ZAKŁAD..!!!

Marges
@niech się biuro obudzi..!!!

Zawsze możesz iść na chorobowe, teraz nawet nie pytają lekarze o powód a wysyłają na chorobowe. Nikt Ci nie każe tu pracować. A biuro nic nie może zrobić , prawdopodobnie SZWECJA decyduje. W tym czasie to radzę się cieszyć że się pracę ma i jest za co rodzinę utrzymać. Połowa już zbankrutowała.

Donatello

Racja w 100%

Lucky Luck
@Marges

Wolisz zaryzykować i pracować bez zmian czy w przypadku nieszczęścia osierocić dziecko/i..? Zakład zdecydowanie powinien być tymczasowo zamknięty!! Ten wirus to nie przelewki..

nick
@niech się biuro obudzi..!!!

Zastanów się co byś chciał.. Jeśli masz urlop - chwała za to, że będziesz mógł go wykorzystać, jeśli nie - przykro, zostajesz bez środków do życia. Zgadzam się z Marges - nie pasuje - idź zwolnienie lekarskie lub poszukaj innej pracy. Jeśli zamkną zakład -nie dostaniesz wynagrodzenia, chyba, że masz jeszcze urlop, to zapłacą za urlop. Niestety polityka pracowników to jak najszybciej wykorzystać urlop i być szczęśliwym. Większość z osób myśli ze jak zamkną to będą dostawać wypłatę - grubo się mylisz. Czy pomyślałeś, że jak to nazwałeś biuro myśli także o Tobie? Towar zamówiony należy wykonać abyś mógł dostać pensje. Poczytać, posłuchaj, zastanów się, trochę wiedzy z prawa pracy przyda się. Wirus - straszny - jak sam będziesz ostrożny, stosował się do zaleceń, nosił maseczki, wymagał tego od innych i zwracał uwagę kolegom i koleżankom, ze są chorzy i chyba nie powinni być w pracy, a nie żądza pieniądza i twierdzenie, mi się nic nie stanie jestem okaz zdrowia i odporności albo twierdził, inni nie noszą to i ja nie, jak będę wyglądał albo inni będą się śmiać. Wszyscy są tak samo odpowiedzialni za rozprzestrzenianie się wirusa, każdego.

@nick

Szanowni Państwo! mamy ciężki okres z uwagi na obecną sytuację na świecie dot. COVID-19. W każdym z nas zapewne mieszają się uczucia: jak się mam zachowywać? co robić? co powinni zrobić inni aby nas chronić? Niestety nie ma to "złotego środka". Tylko i wyłącznie od nas samych zależy czy uda nam się zwyciężyć, choć jak widać nie jest to proste. Pracodawcy zapewniają środki ochronne, zalecają aby ich używać, ale także sami musimy się do tego przyzwyczaić, że to może na jakiś czas być normą. Musimy przestrzegać podstawowych zasad: - częste mycie rąk - noszenie maseczek ochronnych - stosowanie odpowiednich środków podczas kaszlu, kichania - unikanie dotykania oczu, nosa, ust aby nie przenieś wirusa z powierzchni na siebie - zachowanie bezpiecznej odległości między sobą a innymi osobami - jeśli mamy gorączkę, kaszel, trudności w oddychaniu, zasięgnijmy pomocy medycznej - jeśli mamy łagodne objawy ze strony układu oddechowego, pamiętajmy o podstawowych zasad ochrony podczas kaszlu, kichania oraz higieny rąk, pozostańmy w domu do czasu powrotu do zdrowia, jeśli to możliwe. Dbajmy o siebie nawzajem! Życzymy wszystkim pracownikom zdrowia.

Biegnę Boso

Robiłem dosyć długo w tej firmie, początki wiadomo były trudne,ale gdyby nie ludzie dojezdni z (usunięte przez administratora),oni dzielil się wiedzą z nowymi pracownikami wiadomo były zgżyty pomiędzy nowymi a starszymi pracownikami,wszyscy jakoś dawali radę , ale zawsze znajdowało się kilka czarnych owiec i mieszali do tej pory tak jest,jest rywalizacji pomiędzy 1a 2zmiana ,(usunięte przez administratora)

@Biegnę Boso

Dziękujemy za opinię, proszę pamiętać jednak aby w swoich wypowiedziach nie zamieszczać danych osobowych, wulgaryzmów, informacji dotyczących tajemnicy przedsiębiorstwa.

Szanowni Państwo, opinie nie merytoryczne, naruszające tajemnicę przedsiębiorstwa, dobro osobiste, zawierające dane osobowe, wulgaryzmy są treściami bezprawnymi.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Reac Components Sp. z o.o.?

Nar78

Jak normalnie robisz i głupa nie palisz to jest git .

Firma REAC Components Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Paździoch

Fantastyczny zakład. Wspaniała atmosfera, wysokie ciśnienie atmosferyczne. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania. Można powiedzieć, że(usunięte przez administratora)

Olo

A tam piszecie (usunięte przez administratora) w reacu jest super pracuje tu 18 miesięcy i mam trzecią podwyżkę o której słyszę ale jej nie widzę ????

Olek

Spoko firma

Jeśli coś nie pasuje to można samemu przetrzeć stół, albo sprawdzić kto tam siedzi i nauczyć kolegi/koleżanki sprzątać po sobie

Tomson z Gdyni

Nie polecam. Po rozmowie wstępnej o możliwych nadgodzinach, sobotach dla chętnych czy premii stałej po okresie próbnym można zapomnieć. Magazyn polecam omijać łukiem szerokim jak horyzont ????????

Jan

Pracowałem tam i było spoko. Kasa ok jak się coś potrafi albo chce. Chyba nie pracowaliście w innych firmach. Wszyscy narzekający odpowiedzcie po co tam pracujecie jak Wam źle? Ja chciałem więcej zarabiać to wyjechałem z kraju bo realia w zielonej są takie same wszędzie.

Snikers

A ja moge dodać że byłem na rozmowie o prace i jako specialista oczekiwałem konkretnych odpowiedzi. Po rozmowie z 2 Paniami niczego konkretnego sie nie dowiedziałem i nawet nie wiedziały ile mogą mi zaoferować bo podobno to zależy od dyrektora. Godzina zmarnowana na bez sensowna gadke. Także nie polecam i jak dla mnie śmieszna firma.

Bart

Pracuję od kilku miesięcy i nie zgadzam się z większością opinii. Chyba nigdzie indziej nie pracowaliście i nie macie porównania. Z drugiej strony jak niektórym źle to po co siedzą? Ja stawkę mam bardzo dobrą po okresie próbnym i jak uczciwie się pracuje to i premia co miesiąc. Gadałem z chłopakami i też zadowoleni. Hala nowa, czysto i ciepło. Wszystko zależy od zaangażowania i podejścia bo jak patrzę na niektórych ściemniaczy to dziwię się że jeszcze ich nie wywalili. Jest możliwość pracy na różnych stanowiskach i nauczyć się czegoś. Płacą zawsze na czas a i podwyżkę już drugą dostałem. Narzekają chyba ci co tu nie pracują

Syn
@Bart

Chyba tą opinię dodał ktoś z brygadzistów lub biura. Niby tak dobrze jest to dlaczego 50% osób zwolniło się w ciągu pół roku?

Tuptuś
@Bart

Chyba naprawdę ktoś pisał z biura , rzeczywistość jest inna , dlaczego ludzie się zwalniają po okresie próbnym, rozumiem na początek stawką jest niska ale potem obiecują i nic z tego zostajesz przy niej to od razu ludzi zniechęca, są naprawdę fachowcy w tej firmie którzy odwalają dobrą robotę i nie są doceniani dużo wymieniać można by było,ale każdy wie jak jest ,jest po prostu coraz gorzej !!!

Rydzyk

Zgadzam się śmieszne umowy premie też szału nie robią,nic na zachętę dla pracowników zero , jeszcze nowy (usunięte przez administratora) trochę coś jemu się pomyliło zabardzo chce na siłę zmienić wszystko,tak się nie da małymi krokami powoli a nie od razu na glębizne, najlepiej jemu wychodzi wołanie ludzi do biura i pokazywanie ich na kamerach że chodzą,zapewnijcie ciągłości pracy a nie są rzucane kilka sztuk detali na tylu ludzi ,a nie wymyśla i szuka pretekstu i mówić że możemy się pożegnać , bądźmy ludźmi

Czy zdarzają się nadgodziny w Reac Components Sp. z o.o.?

Lalaland

Już nie. Bardzo mało pracy jest.

Mecenas

W tej pracy nie ma nic pozytywnego sama papierologia, ludzi traktują przedmiotowo zarobki też są słabe. Przeszedłem tu z innej firmy i dostałem umowę na 3 miejsce standard lecz zdarzyło mi się zachorować wracając z zwolnienia 3 dni puzniej dostaje wypowiedzenie które trwa 2 tygodnie tak z partyzanta. (usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy

jakotako

Nie tak dawno zrezygnowałem. Jak dla mnie nie była to praca ciężka. Jeden wielki minus, to wysokość zarobków!!! (usunięte przez administratora) Panie z księgowości są bardzo miłe. Jeżeli chodzi o pracowników, to jeden się tam wyróżnia pod każdym pozytywnym względem. Bardzo młody Chłopak z działu spawalniczego z bródką. Wiedza i umiejętności przeogromne!!! Są w tym zakładzie PLUSY jak również MINUSY. Wg mnie MINUSÓW jest mniej jednak te stawki..żenada!! One decydują o wszystkim.

@jakotako

@jakotako A jakie natomiast jesteś w stanie wymienić plusy w Reac Components Sp. z o.o.? Może pomimo niskiego wynagrodzenia pracodawca rekompensuje benefitami? Karty sportowe, opieka medyczna i ostatnio modne dofinansowanie posiłków? Będę wdzięczna jeśli mi odpowiesz.

Gonzales
@jakotako

Już ten chłopak nie pracuje, a faktycznie wiedzę miał, znał każdy utwór muzyczny (zaczynający się w radiu)Szkoda chłopaka, ale już radia nie można słuchać. Pozdrawiam wiertarki, bo robią kawał dobrej roboty !.

Hahaha
@Joanna

Czekoladki na święta święta w tamtym roku dostaliśmy :) A tak to nic z tych rzeczy , premię dostają nieliczni. Nowi nie mają nawet co liczyć :) Dostajemy pieniążki na wczasy pod gruszę i karpiowe tak poza wypłatą ;)

Bajla
@jakotako

Masz rację robota nie jest zła,tylko te stawki a raczej brak perspektyw podwyżek zniechęcaja bo wiadomo facet powinien dobrze zarobić żeby utrzymać rodzinę,ale ogólnie jest ok,płacą na czas to też ważne,tylko szkoda ludzi którzy faktycznie pracują a są tacy którzy się opierdzielaja i trzymają sztamę z dwoma leserami brygadzistami a szef tego nie widzi?(usunięte przez administratora),jedynie coś normalnie w kadrach załatwisz,tam da się pogadać z babkami

Joanna

@bubu Na forum Gowork.pl nie stosujemy takich słów, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Interesuje mnie ,w jaki sposób są przyznawane premie w Reac Components Sp. z o.o.? Jesteś w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?

Myś
@Joanna

Dostaje ten kto na początku przyjmując się do (usunięte przez administratora) Dostaje ten który umie (usunięte przez administratora) Ja pracuję tam rok i premi tam ani razu nie dostałem. Nic nigdy nie popsułem i zawsze robiłem tzw 'normy' a premii jak nie było tak dalej nie ma :)

@Myś

@Myś Skoro jesteś już rok w Reac Components, to chyba nie jest tam aż tak źle. A próbowałeś może jakoś delikatnie upomnieć się o premię? Wspomniałeś przełożonemu w luźnej rozmowie, że wyrabiasz normy itd? Dzięki za info.

SzybkiZenek
@Joanna

Jak wszędzie, (usunięte przez administratora) to masz ????

SzybkiZenek
@Myś

Widocznie słabiutko Twoja robota wygląda, ja długo tam nie pracuje, a premię mam heh.

Bast@ 1%$

Niczym szczególnie nie wyróżniającą się firma. Pracowałem tam trzy miesiące. Na stałe spawam w Papenburgu w stoczni, a w REAC cóż szkoda było tracić czasu podczas pobytu w Polsce wiec zatrudnilem się. Mam dość czyste i obiektywne spojrzenie. Zarządzanie na niższym szczeblu menagerskim raczej nizsza liga. Duża przypadkowość obsady etatów. Dobrzy spawacze pracują poniżej stawek rynkowych. Są przeblyski nowoczesności, ale ogólnie skansen. Kasa kiepska nawet jak na lubuskie. Firmę ogólnie polecam na początek kariery. Proste spoiny, większość w przyrządzach, kontrola tylko wizualna i zgodność z wymiarem. Dobry welder opierniczyc może normę w w 4 do 5 godzin. Atmosfera kiepska, ale to może być plus, bo uczy pokory. Praca na dłuższą metę raczej męcząca.

Gonzalez

W firmie aktualnie dzieją się dziwne rzeczy. Niektórzy mają bardzo dużo pracy a inne działy mają bardzo mało i na siłę muszą szukać sobie zajęcia. Płaca jest niska, w innych zakładach na start jest to co tutaj pracownicy dostają po roku. (usunięte przez administratora) Ogólnie praca nie jest ciężka ,jak się chce można się wiele nauczyć. System premiowy jest słaby. Bardzo dużo osób się zwolniło , zostają tylko Ci z Jasienia którym bardzo ciężko jest znaleźć pracę na miejscu.

@Gonzalez

Piszesz, że pracując można się dużo nauczyć. Czy firma oferuje także szkolenia branżowe, które pozwalają jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje?

Gonzalez
@Andrzej

Niestety nic mi o tym niewiadomo, na CNC raczej nie ma takich szkoleń.

Smok

Polecam pracę na dziale CNC Stawki nie są wysokie ale można dużo się nauczyć ;p :) ;]

Operator

W większości negatywy wystawiają nieroby,i widać tak jest także w tym przypadku,bo jak tu zarobić żeby się nie narobić,nie ma nic za darmo, wykaż się jeden z drugim!ci co potrafią coś robić wiedzą za co robią i nie marudzą, Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jakie 16zl brutto? Ja zaczynałem jakiś czas temu od 20zl,i z tego co wiem to stawka na start,oczywiście mogłaby być wyższa ale to standard zielonogórski,w sąsiadujących zakładach zaczynają od 14 zl,Reac przynajmniej nie ma Ukraińców,komu się nie podoba droga wolna nikt was tu nie trzyma!co prawda brygadziści wołają o pomstę do nieba,zero doświadczenia i nie mogą sobie poradzić z ludźmi a wiadomo pracownicy to wykorzystują, i śmieją się potem za plecami,także może tutaj trzeba by było wprowadzić zmiany taka sugestia do dyrekcji

Rumcajs
@Operator

Chyba sam jesteś nierobem są ludzie którzy pracują uczciwie , może dobrze się pucujesz na kolegów i koleżanki i dla tego tak piszesz co do stawek to racja jak na początek to dużo dają jeżeli chodzi o inne zakłady , robiłem w tym zakładzie bardzo długo i wiem jak było najgorzej to ta rywalizacja między 1 a 2 zmiana donoszą na siebie ludzie opamiętajcie się bo to do niczego nie prowadzi.pozdro dla szlifierni bo robią dobrą robotę

Zostaw merytoryczną opinię o REAC Components Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w REAC Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REAC Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REAC Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REAC Components Sp. z o.o.