REAC Components Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o REAC Components Sp. z o.o.

Botwin

Uciekajcie stąd ! Całe biuro odchodzi

Joanna
@Botwin

Co jest przyczyną tego, iż ludzie z biura firmy Reac Components zwalniają się? Proszę Ciebie abyś podał więcej szczegółów, ponieważ informacje, o których piszesz są jak słowa rzucone na wiatr. Pozbawione argumentacji niczego nie wnoszą do wątku. Będziesz tak miły i opiszesz obecną sytuację w tej firmie?

Bahama Men

Komentarz w punkt! Lepiej bym nie opisał sytuacji panującej w tej firmie. Prawie wszyscy, którzy pracowali blisko dyrektora odeszli, to o czymś świadczy... Zostali tylko wspomniani pupile, którzy totalnie nie nadają się na te stanowiska! Firma miała ogromny potencjał, fajnych i mądrych ludzi, ale teraz przez kierunek zarządzania, jaki obrał dyrektor jest ich coraz mniej. To takie zgniłe jajo w ładnym pepierku. Nie polecam.

Cnc
@Bahama Men

To prawda, słodko na rozmowie gada a później taki cicho ciemny trzeba na niego uważać. Robiłem w reac w Zielonej Górze i praca w miarę spoko ale zarobki i wymogi trochę nie idą w parze. (usunięte przez administratora)Bardzo spoko był Patryk miniajluk technolog chłop ma wiedzę i cierpliwość

Zakochany

Dzisiaj skończyła się pewna epoka w firmie :(

Romeo
@Zakochany

Odeszła jakaś fajna dziewczyna ? :)

JB

Firma ok. Zarobki ok nie piszcie bzdury.

Nick

a ile podstawy dostaje spawacz mag tig ?

bleble
@Nick

podstawy i tylko podstawy. jak dobrze pojdzie to 2 z przodu na reke

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma REAC Components Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko LIDER ZMIANOWY / BRYGADZISTA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Zarobki małe, a wymagają żeby pracownik zapier..... ponad norme. Brak kompetencji (liderów, brygadzistów i kierowników), brak organizacji. Jak chodzi o szkolenia dla pracowników to tylko na CNC i na spawacza. Spięty klimat na hali, dwie zmiany walczą pomiędzy sobą. Obecnie firma znajduje się w Nowym kisielinie.

Zostaw merytoryczną opinię o REAC Components Sp. z o.o. - Zielona Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w REAC Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REAC Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REAC Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REAC Components Sp. z o.o.