Ajf Sp. z o.o.

Adres: Os. Polne 12, 62-200 Mnichowo

NIP: 7842505129 REGON: 367291065 KRS: 0000677787

Ajf Sp. z o.o.

Opinie o Ajf Sp. z o.o.

Chcesz porozmawiać o swoich doświadczeniach w firmie Ajf Sp. z o.o. w miejscowości Mnichowo? Dodaj komentarz o tym pracodawcy i rozpocznij o nim dyskusję. Twój komentarz może być pomocny dla wielu osób.

Zostaw opinię o Ajf Sp. z o.o. - Mnichowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ajf Sp. z o.o.