Magnebud Sebastian Ritau

Opinie o Magnebud Sebastian Ritau

tomstar

[usunięte przez moderatora] nie polecam nikomu tej firmy ani jako pracodawcy ani jako wykonawcy. pan S myli pojęcie profesjonalnego sprzetu z brakiem jego. omojajcie go z daleka.

Dawid off

Chce ostrzec wszystkich poszukujących pracy przed firma MAGNEBUD z Bytomia.Rodzinna firma pana S [usunięte przez moderatora] oszuka Cie i zostaniesz bez grosza tak jak ja i ci którzy razem ze mną tam pracowali. Omijajcie szerokim łukiem!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Magnebud Sebastian Ritau - Bytom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnebud Sebastian Ritau