Logistic-Evex sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Logistic-Evex sp. z o.o.

Byłem na rozmowie o prace ,odbyło się dość miło .Ogólnie pierwsze wrażenie było bardzo dobre ,skusiłem się na inną propozycję z Turku i teraz żałuje,.Widuje firmę ,czasami rozmawiam z kierowcami ,chyba do duzo kierowców ze wschodu ,ale każdy chwali .

@Weronika

Tak, współpracowaliśmy już z kobietami kierowcami i jesteśmy otwarci na zatrudnienie kobiet na stanowisku kierowcy.

Skoczek

Jechałem niedawno w tej firmie jako skoczek. Rozliczenie od razu po trasie z czego jestem zadowolony. Auta ładne, ale słabo wyposażone. Kontakt ze spedytorem ok. Ogólnie na plus

Oliwka Nowy wpis

Kiedyś wspomniano o tym, że język rosyjski jest traktowany raczej jako dodatek ale teraz w ofercie dla Starszego Dyspozytora jest napisane, że wymagana jest znajomość języka rosyjskiego. Czy jest szansa na doprecyzowanie o jaki konkretnie poziom chodzi?

Nowy wpis

@Oliwka

Pani Oliwio, praca dyspozytora w naszej firmie jest dość specyficzna, ponieważ kontakt jest z kierowcami z krajów wschodnich, dlatego znajomość języka rosyjskiego w tym wypadku musi być na poziomie komunikatywnym.

Byłem na rozmowie i generalnie firma na plus rozmowę przeprowadzał właściciel jego syn i dyrektor. Właściciel i syn bardzo w porządku natomiast Dyrektor zadawał pytania których sam sensu nie rozumiał lub nie potrafił wytłumaczyć a rozwalił system pytaniem dlaczego nie znam Rosyjskiego pomimo tego że rozmawiam po niemiecku i angielsku????????‍♂️ a totalnie słabe było to że dyrektor zapewniał o informacji zwrotnej to nigdy jej nie otrzymałem dla mnie to trochę brak szacunku do drugiej osoby ale widocznie taka polityka firmy

@Kandydat

Bardzo Pana przepraszamy, jeżeli nie było kontaktu z naszej strony, dopilnujemy wszelkich starań w przyszłości aby poprawić zasugerowane przez Pana niedociągnięcia. Życzymy Panu sukcesów na dalszej ścieżce kariery i pozdrawiamy!

odpowiedź Nowy wpis

Cały dyrektor Janusz...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Logistic-Evex sp. z o.o.?

odpowiedź Nowy wpis

różne w zależności od sytuacji, jak jest dobrxe to ok, ale jak coś nie pasuje to...

Izabela

Witam. ;) jak wygląda sytuacja diagnostów samochodowych? Mąż nim jest, w zasadzie z przypadku znalazłam ofertę sprzed kilku dni na to stanowisko, przyznam, że chciałam porównać stanowisko z jego dotychczasowym miejscem pracy, ale nie ma wpisanych średnich zarobków. czy możecie je określić?

@Izabela

Pani Izabelo, niestety w firmie Logistic-Evex nie ma Stacji Kontroli Pojazdów, dlatego nie jesteśmy w stanie się odnieść do tego zapytania.

@Logistic-Evex

Dzień dobry, ja z ciekawości popatrzyłem za taką ofertą i faktycznie jest wystawiona pod logiem firmy. Dokładnie jest napisane, że to „Praca w nowej OSKP w Turku.” Podkreślone zostało też to, że można być bez doświadczenia. Jest to więc oferta firmowa czy jednak nie?

Dzień dobry, zgadza się, można aplikować bez doświadczenia, ale trzeba posiadać niezbędne dokumenty pozwalające wykonywać przeglądy diagnostyczne na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Czy rekrutacja na stanowisko Starszy Spedytor w firmie Logistic-Evex sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
profikol@o2.pl

Firma Logistic-Evex sp. z o.o. - Turek od kilku lat wykonuje nam transport zakupionych aut w EU i jest bardzo rzetelna w tym co robi , nigdy nie było problemów zawsze usługa wykonana perfekcyjnie , polecam. bardzo dobry kontakt z Kubą Wasilewskim

profikol.biuro@gmail.com

Korzystam z usług firmy , mogę 100 % polecić usługi w transporcie międzynarodowym to pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z osobami odpowiedzialnym m.in. Jakubem Wasilewskim

JACEK

Polecam serdecznie firmę Logistic-Evex. Transport aut odbywa się bardzo sprawnie, Pan Kuba Wasilewski bardzo kompetentny, ogarnia wszystko jak należy. Firma godna polecenia.

Jaś -mar

Polecam firmę Logistic-evex jako firmę transportową. Auto odebrane zgodnie z zapewnieniem. Pan Kuba Wasilewski ogarnia wszystko jak należy. Super kontakt. Polecam wszystkim

@Jaś -mar

Bardzo dziękujemy! Pozdrawiamy!

Jak teraz mam przed sobą ofertę dla spedytora to nie piszą w niej wcale o języku rosyjskim, jest tylko dopisek, że inny język może być mile widziany. Jest on bez znaczenia? Jeśli występuje to dofinansowanie do kursów to można wybrać dowolny czy jednak tylko taki związany z potencjalnym kontrahentem?

Dla nas najważniejsza jest znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego. Język rosyjski to tylko dodatek, który jest mile widziany. Dofinansowanie do kursu jest jak najbardziej możliwe, ale ten temat jest do doprecyzowania wewnętrznie. Pozdrawiamy Logistic-Evex.

Co z tym rosyjskim? Ja w ofercie na spedycje, która jest teraz dostępna widzę tylko angielski w wymogach. Od kiedy ten rosyjski jest tu potrzebny? czy będzie przeważał podczas naborów? nie wiem czy mam szanse i czy jest sens się zgłaszać

Karo

Witam, nie widzę by ostatnio poruszany był temat pracy w biurze a właśnie planista transportu jest teraz poszukiwany. pierwsza sprawa to zarobki, czy nie znacie przypadkiem akceptowalnych przez Pracodawcę widełek placowych? Nie ma ich w ofercie, rozumiem, że na rozmowie podaje się swoja kwotę? z opisu dodatkowo wynika, że poszukiwanych jest kilkoro kandydatów. Jak przy tym oceniacie warunki współpracy? czy rotacje są częste?

Bartek

Witam czy macie system 2/1 pozdrawiam

@Bartek

Witam, tak posiadamy taki system. Proszę o kontakt pod numerem 536 777 444.

@Logistic-Evex sp. z o.o.

Witam. Kierowcy wyjeżdżają busem do zestawów czy wyjazd jest z bazy?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Logistic-Evex sp. z o.o. na stanowisko Spedytor?

Aktualność
Podstawą naszej działalności jest transport ciężarowy na terenie całej Europy. W naszej flocie dominują pojazdy marki Mercedes-Benz oraz DAF XF.
Co dokładnie wchodzi w skład naszego taboru?
 Zestawy 120 m3, długość: 7,70 m+7,70m, szerokość: 2,48 m, wysokość 3 m, ładowność do 12, 18 i 24 ton
 Naczepy typu MEGA 100 m3, długość 13,6 m, szerokość: 2,48 m, wysokość: 3 m, ładowność 24 tony.
 Busy do 3,5t
 Autobusy
 Minibus Mercedes Sprinter 519 23+1 VIP Class,
 Autokar Setra 315 GTHD 55+1 Comfort

Jeśli i Ty stawiasz na jakość w swojej firmie, skontaktuj się z nami i oddaj swój transport w nasze ręce!

Miły

Witam czy ktoś wie gdzie znajduje się biuro w Poznaniu?

@Miły

Fabianowo, 36 60-005 Poznań

Emilia
@Logistic-Evex sp. z o.o.

czy pod firmą jest darmowy parking dla pracowników może ?

@Emilia

Tak, pod firmą jest darmowy parking dla pracowników.

Czy w Logistic-Evex sp. z o.o. pracuje się na open space?

Szymon

Tak, w Logistic-Evex pracuje się na open space.

Elżbieta
@Szymon

A czy każdy ma swoje biurko, czy pracuje się gdzie popadnie, bez przypisanych miejsc? Poza tym open space to są sale na jakieś spotkania?

Iza
@Kandydat

Mógłbyś przybliżyć jak przebiegała rozmowa o pracę w Logistic-Evex? :) Czy miałeś jakieś zadania do wykonania czy tylko rozmawialiście? O co Cię pytano? :D

Roky
@Kandydat

Gdyby była taka dobra firma to by Polski praciwali a nie Ukraińcy

@Roky

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Drogi Panie "Roki" w naszej firmie ponad połowa kierowców to kierowcy z Polski, dlatego miło nam, że określa nas Pan mianem dobrej firmy. Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą u nas to zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy!

@Szymon

A aktualnie jak tu wygląda sytuacja z zatrudnieniem? Jaki % wszystkich kierowców to wspomniani sąsiedzi ze Wschodu?

@Weronika

Obecnie na ten moment 60% kierowców stanowią kierowcy z Polski, pozostała część to kierowcy ze wschodu.

@Szymon

Rozumiem i te proporcje są stałe od lat czy dynamicznie się zmieniają?

@Weronika

Te proporcje pozostają praktycznie niezmienne od jakichś 5 lat.

@Szymon

Czyli praktycznie od 5 lat jest tu podobna ekipa? ;) Małe rotacje?

@Weronika

Tak rotacje jak na wielkość tej firmy są bardzo małe

@Pracodawca

To jeszcze tylko się zastanawiam czy zatrudniają Państwo kobiety na stanowisku kierowcy? Jeździła już jakaś może?

valerii

на работу прием есть? если есть ответте на телефон по вайберу +380954285595 украина

@valerii

Да, звоните +48 536 777 444. Я говорю по-русски.

Толик

Приём водителей на работу есть?

@Толик

Да, звоните +48 536 777 444. Я говорю по-русски.

Mariusz

Dobra firma,co prawda jest trochę kierowcow za wschodniej granicy ale jak ktoś chce pracować to niema żadnego problemu.Ogolnie firma godna polecenia,miła atmosfera niema gorszych i lepszych.polecam.

Dziki
@Mariusz

???????????????????? dobre ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Logistic-Evex sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Logistic-Evex sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logistic-Evex sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logistic-Evex sp. z o.o.?

Logistic-Evex sp. z o.o.