Opinie o Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. w Olsztyn

Haha

Atmosfera (usunięte przez administratora) i zastraszania. Szefowa obrosła w piórka, zero szacunku do człowieka, pracowników, klientów. Obgaduje swoich własnych pracowników za ich plecami. W biurze panuje postrach i ścisły rygor. Praca źle zorganizowana. Jak jednej osoby nie ma to druga za nią nie zrobi bo brak dostepu do programu/maila. Jesteś od wszystkiego i do niczego. Umowa o pracę za godne zarobki... można pomarzyć, co demotywuje już na początku. Dziękuję za zdobyte doświadczenie. Mam dobre wynagrodzenie, umowę o pracę, nie jestem czyimś parobkiem na posyłki i co najważniejsze: mam święty spokój :)

Hehe
@Haha

Niestety i ja miałam przygodę z tym biurem. Mam podobną opinię. Dużo pracy a kasa śmieszna. Wyśmiewanie się przez Szefową z własnych pracowników, komentowanie i oczywiście słynny tekst po złożeniu przez pracownika wypowiedzenia: "i tak się do niczego nie nadawała" Nigdy nic nie potrafisz ciągle wiesz za mało... Traktowanie z góry...mogłabym wymieniać, ale za chwilę i tak pojawi się komentarz od prawej ręki szefowej, że to stek bzdur. Powodzenia ja osobiście odradzam zbyt cenię sobie swoje zdrowie psychiczne..

Czarek Nowy wpis

Świetne biuro - fantastycznie zorganizowane, pełna automatyzacja. Olbrzymie zrozumienie dla klienta - nigdy wcześniej nie pracowałem w takim miejscu - bardzo, bardzo polecam

Haha

Renata
@Haha

Aha, no z tym mailem to niby zrozumiałe przecież od tak raczej się tego nie podaje. A co do Pani Prezes widziałam wcześniej pozytywną opinię na jej temat. Nie podkoloryzowałaś odrobinę za bardzo tej całej atmosfery tutaj?

Ktoś
@Renata

Chyba sama sobie te opinie pisała

Renata
@Ktoś

A to tego nie wiem akurat, a Ty uznajesz, że możesz mieć na to pewność?

Administrator BRAG
@Haha

A możne po prostu Kandydatko byłaś słabym pracownikiem. Najprościej obrobić komuś tyłek za plecami śmieszą mnie taki wypowiedzi. Kto napisał już nie wiadomo. Ludzie przychodzą do pracy nic nie umiejąc słabo myśląc mając oczekiwania a zero do zaoferowania. Oczywiście rozmowy o prace przeprowadzone wzorowo. Potem wieczne zwolnienia, bóle gardła, chore dzieci. W biurze nikt nikogo jako parobka nie traktuje a jak praca taka płaca Ludzie dorośli przychodzą do pracy a nie umieją nic zrobić, odnaleźć się - trzeba staży szukać nie stanowisk

AG
@Renata

Nie muszę sama sobie pisać pozytywnych opinii, 20 doświadczenia na rynku, 20 stałych, zadowolonych pracowników, 200 zadowolonych klientów. A takie szkalujące opinie - norma przez biuro przewinęło się już ponad 100 osób nie zatrudniamy osób słabych, przeciętnych nie mających ambicji. Praca w biurze rachunkowym jest wymagająca bardzo ciężka i odpowiedzialna nie pijemy kawy pół dnia niestety... Każdy chce pracować w dniu zatrudnienia a potem ... jest różnie Najłatwiej kogoś skrytykować opisać jaki jest zły - rozumiem zazdrość rozczarowanie łatwo kogoś obgadać do najbliższej koleżanki skrytykować zapominając o własnych niedoskonałościach ... niestety zawsze wszystko wychodzi, wszystko wraca Polecam założyć własną działalność , zatrudnić pracowników, samemu organizować sobie pracę a potem wypowiadać się życzę powodzenia :) no i jak napisałam wcześniej wszystko wraca pomówienia, szkalowania także

Kamila ???? Nowy wpis
@Haha

To jest biuro rachunkowe nie każdy moze mieć dostęp do każdego programu i maila dziwny jest ten twój komentarz wredny i złośliwy. Wiesz co to jest RODO …

Kamila Nowy wpis
@Haha

Kamila Kamila ona czuła się poszkodowana i obgadana bo przyszła do pracy i nie umiała się poruszać w obrębie budynku biura i się obraziła bo przeczytała na gg ze jest sierota - żadne to obgadywanie szczera prawda Kamila nie misisz nas szkalować mamy o sobie już wyrobione zdanie i szanujmy to nikt Tobie opinii nie wystawia

Hehe Nowy wpis

Bbbb

Czytam opinie i jestem zdziwiona jak szybko niezadowolone osoby oczerniają w internecie innych. Znam biuro pracowałam i wiem- zakład pracy jak każdy inny raz jest lepiej raz jest gorzej. Dziewczyny się starają dla pracownikow jest mega dużo szkoleń dość dużo integracji i zachęty to różnych aktywności. Jedni lubią kierownictwo inni mniej ale bez przesady w jedna czy druga stronę. Normalne fajne dziewczyny cieżko pracujące a zle opinie piszą osoby które z dnia na dzień rzucają prace, a potem te zle koleżanki zła prezes zakasuje rękawy i wykonuje za nich robienie. Wynagrodzenia rożne ale i praca rożna i ambicje pracownikow rożne. Nie jest to czas zmarnowany w tym biurze a nauczyć się można wiele i potwierdzę z poprzednich opinii naprawdę jest od kogo ????

TW

bardzo fajne biuro, nowoczesne, miła atmosfera. Osoby nauczone są przez Panią Prezes pomagania sobie, motywowania,. Udzielają trafnych wskazówek i odpowiedzi. Miejsce w którym można rozpocząć swoją karierę zawodową ale i kontynuować. Jeśli jesteś ambitny, rozwijasz się stanowisko jest dopasowywane do Ciebie wynagrodzenie także. Ja z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiałam zmienić pracę jednak nie znalazłam tak fajnego pracodawcy do dziś.

Iza
@TW

Takie ludzkie zachowanie i pomoc to teraz tak rzadkie, tylko pogoń szczurów wszędzie i podkładanie nóg. Napiszesz może czy można do włascicielki bezposrednio na maila napisac czy kogos do firmy nie szuka, moze akurat da sie zalapac w tym miejscu ?

Edyta
@TW

Hej, piszesz że można rozwinąć tam swoją karierę zawodową, rozumiem że firma nie ma problemu aby przyjąć "nowicjuszy"? :) Zdradzisz może jak wygląda rekrutacja?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Agata

Po Waszych komentarzach widzę, że na pracę w tym biurze ma również szansę osoba bez doświadczenia, pod warunkiem, że wykaże się zaangażowaniem. Właścicielka jest osobą wymagającą, ale można się od niej wiele nauczyć. Czy do pracy w tej firmie można dostać się wyłącznie przez staż z urzędu pracy? A może osoba z dużym doświadczeniem również będzie tutaj mile widziana?

AK
@Agata

Malo w tym biurze jest staży z urzędu pracy. Zatrudniają także osoby z kwalifikacjami na umowę o pracę. W biurze tym są też płatne praktyki absolwenckie - bardzo fajne

Tomasz

Fajne biuro.

niezadowolona pracownica

Pani Anna jest wymagająca (również od siebie sporo wymaga ), ale nie jest dobrym pracodawcą. W biurze czuć strach przed jej humorami, zatrudnia raczej na staż z urzędu pracy.

AG
@niezadowolona pracownica

Staże w biurze oczywiście są jak w każdym biurze aby sprawdzić kompetencje i możliwości osób które miałyby przystosować, przyuczyć się do pracy księgowej niestety nie każdy się nadaje do tak odpowiedzialnej pracy. potem efekt - komentarze. Nic nie poradzimy na to że zatrudniamy tylko najlepszych, a jesli chodzi o stażystów nadają się tylko nieliczne osoby. Ale naszym ostatnio odprawionym stażystą życzymy powodzenia i podpowiadamy że wymagania, poprzeczki to nie humory i przypominamy że z Panią Ania to za wiele wspólnego nie miałyście

Aaa
@AG

Stażystom....

Arek

Biuro bardzo profesjonalne bardzo duża wiedza właściciela praktycznie na każde pytanie odpowiedzialne z pewnością, Od razu, podpowiedzią profesjonalizmem a co najważniejsze z uśmiechem.

Pracownik zadowolony

Ja lubię to miejsce

Kukielka1

Dziękuję za pomoc.Sprawa załatwiona bardzo pozytywnie:)

Kukielka1
@Kukielka1

Przez awarię komputera tylko 1 gwiazdka a miało być 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magda

Ja przez lata pracy nie mogłam narzekać, nasze drogi się rozeszły ale bardzo miło wspominam czas pracy w biurze. Nie miałam być księgową i nie do końca się nadawałam ale Pani Ania robiła co mogła.

Aga

Fajny zespół super szefowa, współczująca zainteresowana innym człowiekiem ale tez wymagająca. Dużo się można nauczyć i z codziennej pracy i klasy człowieka. Polecam niestety ja musiałam się wyprowadzić z Olsztyna ale gdyby nie to nadal bym tam pracowała.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o.?

Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Aleja Warszawska 5 lok. 2
    10-081 Olsztyn

Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. z o.o.