Opinie o Glare Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glare Marketing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Glare Marketing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glare Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Zaczynajac w firmie było ok (otwierałam jedno ze stoisk firmy), zachwalali, przyjeżdżali raz na jakiś czas. Po pół roku pracy w firmie „awansowałam” na kierowniczkę owego stoiska. Robiłam grafiki, zrobili na mnie jakąś kartę do wpłat-no ok. Nie dostawałam za to złamanego grosza do czasu, kiedy nie przyjechała regionalna kierownik i powiedziała, że tak nie może być, że wszystko ogarniam tu a nie dostaje za to nic. Miałam dostawać dodatkowo 300zl miesięcznie, skończyło się na obietnicach, że przy kolejnym punkcie w tej miejscowości będę dostawała taką kwotę a póki co tylko 55zł. Lubiłam tą pracę, więc sie zgodziłam na to. Od czasu przyjazdu kierownik regionalnej nie było tu nikogo (luty 2022), wcześniej jeszcze sama musiałam szukać dodatkowego pracownika, ponieważ we dwie nie chciałyśmy pracować po 12godzin na umowie zlecenie, koleżanka jest studentka ja nie-wiec domagałam się umowy o prace. Dostałam ją jakimś cudem. Zaczęło sie robić pod górkę-non stop jakieś zmiany w umowie. Po 4 miesiącach na umowie o prace zobaczyli, że niby jest błąd w umowie i nie wypłacą mi takiej kwoty jaką powinni. Kwota była pomniejszona o jakieś 700zł. Nie chciałam sie z nimi kłócić, bo dopiero wyszłam ze szpitala po ciężkiej operacji. Nie miałam nawet na to siły. Oczywiście wszystko było zganiane na kierownik regionalną, która wszystko uzgadniała z nimi oraz z księgową. Do sedna-styczeń był martwym miesiącem, z dnia na dzień dostałam wypowiedzenie bez uprzedniego uprzedzenia o czymkolwiek. Byłam wzorowym pracownikiem a miałam niski wynik w styczniu, gdzie każda z moich koleżanek z pracy również nie miała super efektywności. Kamera non stop działała w styczniu i obserwowali czy faktycznie rozdajemy te śmieszne paski. Ogólnie-nie polecam pracy w tej firmie.

Agatka
@Anonim

Świadectwo pracy to chyba na zleceniu nie jest wystawiane. Tak mi się wydaje bo pisałaś że na umowie zlecenie jest tutaj praca. Możesz napisać czy wszystko ci wypłacili na koniec czy musiałaś się upominać o pieniądze? Jakieś urlopy przysługiwały? Płatne były?

A ludzie bez orzeczenia nie mają szans czy pierwszeństwo jest właśnie dla takich z orzeczeniem? Etat pracownika regionalnego z tego co wiem jest mobilny, więc jak to jest rozwiązane w praktyce? Osoby takie mogą pracować 7h dziennie, z tego co wyczytałam.

Hela Nowy wpis

Rok temu firma poszukiwała pracownika na stanowisko specjalisty ds sprzedaży. Trochę się spóźniłam co prawda ale zostawię po sobie ślad w firmie, tak planuje. Widziałam w ogłoszeniu wzmiankę, że do wynagrodzenia dochodzą również premie za realizację celów sprzedaży. Jakie pieniądze wchodzą w grę za takie premie? Ciężko jest je wyrobić?

wr Nowy wpis
@Hela

progi prowizyjne są absurdalnie wysokie, ciężko nawet uzbierać 200zl premii. nie warto się o to bić.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Glare Marketing Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 17 kwietnia kilka ogłoszeń.

A ja pracę w biurze zdecydowanie mogę polecić. Miła atmosfera, przyzwoite zarobki. Jeśli ktoś chce pracować i wie po co przychodzi do pracy to szefostwo to docenia. Dobrze wspominam zatrudnienie w tej firmie.

Becia

Jak bardzo przyzwoite, dużo ponad najniższą? Jakie zachowania najbardziej sobie ceni szefostwo, trzeba robić jakieś dodatkowe obowiązki żeby być docenionym? Ma to potem przełożenie na jakąś premię?

@Becia

@Becia Jeśli chodzi o zarobki to oczywiście zależy od stanowiska, ale najniższa wypłata zaczynała się od 4500 zł i w górę. Podejście szefostwa było dosyć otwarte i jeśli ktoś robił swoje zadania efektywnie, był rezultat działań, a nie tylko siedzenie aby godziny zleciały no to faktycznie szefostwo chciało inwestować w takiego pracownika, przykładowo finansowanie kursów, potrzebnych materiałów, samochód służbowy itp. W biurze była atmosfera współpracy i w ogóle fajny team. Ale wiadomo zawsze może być lepiej no i ja dostałam lepszą ofertę gdzie indziej więc zrezygnowałam. Ale naprawdę wahałam się bo szkoda mi było zostawiać to miejsce

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Glare Marketing Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Iza
@Anonim

To byłaś kierowniczką tylko z nazwy, nie dostałaś żadnego aneksu do umowy? Powodem wypowiedzenia był oficjalnie ten słaby miesiąc? W tym momencie została zatrudniona osoba, która miała Cię zastąpić ?

@Iza

Tak. Cały czas jakieś obietnice, które nie zostały nigdy spełnione. Zostałam zwolniona właśnie przez słaby miesiąc styczeń. Z tego co wiem to wiele innych osób zostało zwolnione oraz zrezygnowało w tym samym momencie. Osoba na moje miejsce została zatrudniona zaraz po tym jak mój okres wypowiedzenia się skończył. Do tej pory nie mogę się doprosić o świadectwo pracy. Nie odpisują i maja człowieka w głębokim poważaniu.

Agatka

Danuta

Powiesz dlaczego? Byłoby mi na rękę wiedzieć, jeśli coś jest nie tak, jeszcze zanim się przyjmę ewentualnie do tej pracy. Szukam czegoś na dłużej, jeśli chodzi o zatrudnienie, czy to jest takie miejsce czy niezbyt?

@Danuta

Pracowałam tam półtora roku. Szefostwo wymaga coraz to lepszych wyników podwyższając non stop ceny produktów, jakieś beznadziejne pomyłki typu co chwile błędna produkcja i brak najlepszych produktów, które się faktycznie sprzedają. Byłam na l4 i mając umowę o prace kazali mi zmienić umowę, bo oni nie będą płacić za moje siedzenie w domu. Generalnie tam się dzieją cyrki nie z tego świata. Praca fajna, lekka, ale męczące jest słuchanie ich śmiesznych wymogów i cały czas jest się obserwowanym na kamerze na którą nigdy nie wyraziłaś zgody (kamera nieraz ma jakiś „błąd” i włącza się czujnik ruchu).

Uciekajcie! Wyzysk, okropna atmosfera, straszne wymagania, których nie da się spełnić. Najgorsza praca w życiu!Jesteś ciągle pod telefonem, ciągle zmienia się grafik, wiecznie ktoś czegoś potrzebuje na już, ekipa zwykłych pracowników bardzo pomocna i zgrana, ale kierownictwo to jest jakiś śmiech na sali(nie potrafią dogadać się po polsku -dramat) ,tworzą milion grup dyskusyjnych, zmuszają do „aktywności”, ta firma nie wie nic o pozytywnym nastawieniu ,a pensja jak na dzisiejsze warunki nie powala … Pracownico - uciekaj! Tragiczne miejsce !Znajdziesz lepszą prace, za lepsze pieniądze albo takie same, ale Twoje zdrowie psychiczne będzie szanowane!!!

Bartosz

A na jakim to stanowisku? Bo chciałem sprawdzić możliwość zatrudnienia i jego warunki na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Dają zlecenie lub UoP, ale co do kasy nic nie wiem, a szkoda. Wiesz, jaka jest tu kwota na wstępie? I co to znaczy, że kierownictwo nie potrafi się dogadać i zmusza do "aktywności"?

Dzień dobry,nie wiem skąd się wzięły takie niegatywne opinie,pracowałam w tej firmie w ciągu trzech lat i mam tylko pozytywne wrażenia .Zaczynałam od spzedaży perfumów na wyspach ,po 1.5 roku dostałam podwyżkę i teraz pracuję w głównym biurzę w Warszawie.W tej firmie bardzo doceniają pracowników którzy lubią swoją pracę i wolą rozwoju.Firma bardzo szybko się rozwija,obecnie współpracuje z sieciami drogeryjnymi,ma swoje franczyzy w innych miastach

Justyna
@Gość

A mogę wiedzieć czemu w takim razie zrezygnowałaś? Czysta ciekawość :P Jak twoim zdaniem zarobki? To że jest możliwość premii to spoko, a jak podstawa?

Klient

Nie polecam !!!!!

Dzień dobry przede wszystkim, Chiałabym zostawić swoją opinie tutaj, żeby ona pomogła ludziom. Firma jest mega słaba. śmieszne pieniądze płacą pracownikom. Zachowują sie jak u siebie w domu, przyjechali zarabiają na zwykłych ludziach tak jeszcze i kłamają caly czas. Również szef nie boje się podchodzić do dziewczyn i prosić o intym relacjach, niestety byłam tą dziewczyną której proponował, również mam koleżanek którym też proponował ***** ***. Totalnie nie polecam tą firmę. On zawsze mówi że chce pomóc, a sam tylko chce wyruchać (przepraszam). On jest chory na głowe. Również będę probowała zglosić to do urzędu pracy, żeby w końcy zamknęli tą firme. Jeżeli będziesz spać z nim, to możesz stać regionalnym kierownikiem i będziesz więcej zarabiała ale czasami będzie do ciebie przyjezdzał żeby odpocząć =). Ponad rok nie pracuję w tej firmie, ale wiem od koleżanek że nadal takie sytuacje istnieją.

Łucja
@Gość

Nie wiem na ile w tym prawdy co tutaj piszesz ale jestem ciekawa czy faktycznie doszło do tego całego zgłoszenia, które tu zapowiedziałaś? Był efekt?

Ciekawy?

Dlaczego skasowaliście moje pytanie?

Wiki123

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniają i bezczelnie z dnia na dzień zwalniają za złe wyniki, zle utargi. W tej firmie liczy się tylko sprzedaż i nic więcej.. Nie doceniają pracowników za ich starania i dobre utargi.. Zdarzają się gorsze miesiące lub gorsze punkty gdzie slabsza jest sprzedaż. Z roku na rok zmniejszali prowizje co demotywowalo do pracy.. Starając się tyle lat w tej pracy, mając dobre utargi to zabierali ile się da i demotywowali..zamiast za starania motywować dodatkami to zabierali.. Kiedyś były obiecane umowy o pracę po 3-6 miesiącach i nic z tego nie wynikło.. i dopiero po 3-4 lat pracy nagle wprowadzili wkoncu umowy o pracę co było nie wporzadku bo nowo zatrudnione osoby dostali taką możliwość a stare dziewczyny które poświeciły parę lat życia pracując dla nich nie miały możliwości przejścia na umowę o pracę.. Dopiero po 3-4 latach i to na bardzo słabych warunkach. Praca w tej firmie nie rozwija.. Nie awansujesz na kierownika, menagera, asystenke, nie licz na podwyżkę.. Nie licz, że docenią...chcą aby każda była uczciwa a sami nie są... Wypłacanie nie pełnej prowizji jaka powinna byc.. nie takiej wypłaty jaka powinna być.. Zatrudniają również na czarno.. Prowizje pod stołem.. (usunięte przez administratora) państwo i dziewczyny również.. Kary pieniężne za zły ubiór, korzystanie z telefonu, spóźnienie itp. Kombinują jaaak tylko się da. Pazerni i tylko kasa, kasa, kasa i nic więcej dla nich się nie liczy. Pozdrowionka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Glare Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Glare Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glare Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glare Marketing Sp. z o.o.?

Glare Marketing Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 214
    02-486 Warszawa

Glare Marketing Sp. z o.o.