Eltec Global Electric Sp. z o.o.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eltec Global Electric Sp. z o.o.

Nasi pracownicy w akcji - Lewerkusen

Aktualność
Coburg - kolejne wyzwanie.

Maniek

TOM ciekawe jak się rozliczysz z niemieckim urzędem skarbowym Na rozliczeniach na papierze w euro A m A koncie złotówki. Pozdrawiam i życzę powodzenia

siwybug
@Maniek

A co to za problem ? Pojęcia nie masz a propagandę siejesz jak "gebels"......

Ja

Wszystko OK. Zgodnie z ustaleniami. Terminowe wypłaty.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eltec Global Electric Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk.

Aktualność
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opiniami na temat Eltec Global Electric Sp. z o.o. Wszystkie opinie pozytywne jak i negatywne, od naszych byłych i obecnych pracowników są dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi lub poprawy. Od dziś będziemy włączać się w dyskusje i odpowiadać na opinie internautów.

Życzymy miłego dnia!
Leoni

Chciałbym pracować w tej firmie jak się mogę z nimi skontaktować

Gimli
@Leoni

Szczerze radzę się dobrze zastanowić jest wiele firm bardziej uczciwych wiem z własnego doświadczenia

@Leoni

Zapraszam do kontaktu rekrutacja@e-eltec.pl

Ja
@Gimli

Jak sie czlowiek nie nadaje to zawsze bedzie marudzil na firme

Tom

Cześć od niedawna pracuję w firmie. W każdej firmie znajdzie się ktoś komu coś nie pasuję ( zarobki, umowa, odległość etc....) . Ja nie mogę napisać nic złego ( wypłata w terminie , to co ustaliłem na rozmowie się zgadza nie ma się do czego doczepić). Z tego co czytałem opinie piszecie że nie znacie pracodawcy nawet z widzenia ( ale to chyba świadczy o was - nie słyszałem aby pracodawca jechał z wizytą lub spotkaniem do pracownika / ale to tylko sugestia, może się nie znam). Pozdrawiam.

Szymon
@Tom

Dobrze, że trafiłeś na zatrudnienie, które Ci odpowiada. To ważne, żeby komfortowo czuć się w pracy. Przybliż aspekt zarobków. Jakie dodatki do wynagrodzenia oferuje Eltec Global Electric? Czy są premie lub rozbudowany system socjalny? Twoja opinia pomoże innym bliżej zapoznać się z warunkami zatrudnienia w tej firmie.

Abelio

Pracowałem w tej firmie od końca 16 do połowy 17 roku. Odszedłem do niemieckiej firmy ponieważ po roku zaczęło mnie denerwować życie na walizkach których nie opłacało się wypakowywać. Nie zachaczyłem o okres Niemieckich meldunków. Osobiście uważam że "stary" kręci ale nie każdego, tylko tych którzy sobie na to pozwalają lub zasłużyli sobie na opinie "elektryk z łapanki/ pod biedronki". "Młody" to dobry szef. Mam nadal kontakt z ludźmi którzy tam pracują i jakoś się nigdzie nie wybierają. Praca tam jest dobrym początkiem do rozpoczęcia historii z DE bo masz (usunięte przez administratora) na transport, zakwaterowanie i pracę. Możesz sprawdzić czy ten kraj ci się podoba, zobaczyć jak się tam pracuje oraz poznać ciekawy ludzi. Co do umowy było tam jak to pisał kolega wyżej ale od diet odprowadzany był podatek i nic nie było podawane"pod stołem" Co do najważniejszego - ci z pod biedronki mieli w granicach 35 PLN (+- 5) zaś ci coś potrafili 48 (+-5) to co w nawiasie to umiejętności sprzedania swoich umiejętności. W Eltec można było dobrze zarobić bez niemieckiego. Na tle np. WROsystem (podobna firma) nasze stawki i reszta wyglądały lepiej. Napisałem tą opinię ponieważ widzę tu większość opinii tych którzy są z pod Biedronki i myślą że narzekaniem coś osiągną. Pozdrawiam wszystkich z Biura w widokiem na miasto oraz ludzi który swoją pracą i wiedza nakręcają innych no i oczywiście uroczą panią Martę :-)

Gimli

Witam jakiś czas temu zacząłem pracę w tej firmie pan M. nawet mnie na oczy nie widział obiecał same cuda a po kilku dniach pracy sms-em napisał żebym jechał do domu brak zwrotu pieniędzy za badania za transport i nie wiadomo co z wypłatą za przepracowane dni. Serdecznie odradzam pracę z tą firmą zmieniają ludzi jak rękawiczki i żaden pracownik nie może liczyć na szacunek. normalnie jedna wielka masakra

Lukas

Nie polecam tej firmy pracowałem tam przez chwilę i dostałem telefon ze nie przedłużaja mi umowy i mniejsza kasę dostałem niż jakiej się spodziewałem

Helena
@Lukas

Doceniamy to, że mimo nieprzyjemnych doświadczeń związanych z pracą w Eltec Global Electric, zostawiłeś tu swoją opinię. Szkoda, że nie przedłużono Ci umowy. Czy pracując w tym przedsiębiorstwie miałeś dostęp do całkowicie bezpłatnej opieki medycznej? Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

Lukas
@Helena

Helena co tu mam dostęp do opieki do warunków pracy jakie polecają to jak piernik do wiatraka dziekuje

Ajax

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą. (usunięte przez administratora)9euro netto jako Elektryk. Pracodawca nawet nie zna pracownika liczy się dla niego tylko jako sztuka. Wszystkie sprawy urzędowe załatwiasz sam jak na własnej działalności bo oni tylko potrafią zadzwonić i powiedzieć że jak się nie zamelduje samemu to z wypłaty potraca

Helena
@Ajax

Super, że zechciałeś podzielić się z Nami swoim zdaniem na temat pracy w Eltec Global Electric. Narzekasz między innymi na to, iż pracodawca ten zaproponował Ci jedynie umowę zlecenie. A może po okresie próbnym dostałbyś umowę o pracę, razem ze wszystkimi jej przywilejami. Jak się do tego odniesiesz?

Jacek

Mimo że odszedłem z Firmy gdzie pracowalem od kwietnia 2017 to byłem zadowolony z współpracy z tą Firma do momentu jak wszedł podatek niemiecki.Wtedy stawka godzinowa robi się mniejsza.Wszedzie sa nie dociagniecia.Nigdzie nie znajdziemy idealu.Co do mojej opini to jest pozytwna.Pan Bartek i Pani Marta sa godni aby prowadzić ta Firmę co życzę jak najlepiej oraz dużo kontraktów. Pozdrawiam cały zespół Firmy.

Benji

Ja pracowalem rok w tej firmie i chetnie odpowiem na wszystkie pytana.

luka 2807
@Benji

I co kolego możesz powiedzieć o tejfirmie jaka kasa? Jacy ludzie? I jakie warunki na hotelu?

Benji
@luka 2807

Warunki rozne od łóżek pietrowych w ciasnych pokojach po pojedyncze pokoje z salonem z duzym TV. Nie polecam Monachium bo tam zawsze drogie kwatery i szukaja tanizny 100 km od budowy. Ludzie nawet fajni nie moge narzekac bo z chlopakami nie bylo problemow. Wyplaty regularne i na konto ale umowy zlecenia i ciezko sie doprosico umowe o prace. Ogolnie to szef nie szanuje ludzi i zwalnia jak nie sa potrzebni a za chwile szuka od nowa. Bylo wiele przypadkow ze ktosjechal do domu i nie wiedzial ze jest zwolniony.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Eltec Global Electric Sp. z o.o. w mieście Jaworzno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od pracujących na temat Eltec Global Electric Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltec Global Electric Sp. z o.o. - Jaworzno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltec Global Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltec Global Electric Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii