Zespół Szkół w Żelistrzewie

Żelistrzewo

Opinie o Zespół Szkół w Żelistrzewie

Gochaa

Szkoła w Żelistrzewie jest bardzo dobrą szkołą. Super nauczyciele , miła atmosfera , zawsze dzieci mogą liczyć na pomoc od nauczycieli czy pracowników . Jest to szkoła bezpieczna i dobrze wyposażona , mimo dwóch zmian i szybkiego wstawania warto aby dziecko chodziło to takiej szkoły. Tym bardziej że zawsze wraca z uśmiechem.

mucha

witam pisze krotko co to za szkola ze dzieci musza sie zrywac z lozek o 6.00 rano i siedza po 10 godzin w szole pozdrawiam pania dyrektor niech sodzbie weznie jeszcze wiecej uczni to beda lekcjie na trzy zmiany az zal mi tych dzieciakow jescze raz pozdrawiam pania dyrektor ?ps szkola zelistrzewo

Zostaw opinię o Zespół Szkół w Żelistrzewie - Żelistrzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkół w Żelistrzewie