Epco Polska Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Epco Polska Sp. z o.o.

Mały
@Pol

Na utrzymanie ruchu 6700 brutto

Angela Nowy wpis

Witam. w ogłoszeniu dla konserwatora było napisane, że to praca na dwie zmiany od 6 do 14 oraz od 14 do 22. Podkreślono też nadgodziny i zastanawiam się teraz tylko czy one występują jedynie na pierwszej zmianie jeśli już czy jednak partner po nocach by siedział?

xyz

Nie wiem skąd te negatywny opinie, sama jestem pracownikiem firmy Epco i uważam że praca w tej firmie jest fajna. Panuje tu fajna atmosfera, nie ma tu korpo szczurów. Ekipa jest fajna, a szef jest bardzo ugodową osoba. Nigdy nie spotkałam się z odmowa wzięcia urlopu, czy chamstwem... A wręcz odwrotnie. I jeszcze jeden plus, wypłata zawsze na czas, wszystkie dodatki oficjalnie(uczciwie, nic pod stołem) paczki świąteczne, dodatkowe dni wolne od pracy

Halina
@xyz

Brzmi naprawdę dobrze :) Mój mąż się zastanawia, czy startować na produkcję. Ile by zarobił tak przykładowo?

Beata Nowy wpis
@xyz

A nie jest tak że pracują tam sami mężczyźni?

Widzę, że podaliście zeszłoroczna stawkę na utrzymanie ruchu. Miałem na oku ofertę dla konserwatora do niego ale nie pisali wprost o zarobkach. jeśli kiedyś było 6 700 zł brutto to czy teraz na spokojnie przebija się 7 000 zł?

Czy w Epco Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Firma Epco Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu - Ślusarz - Mechanik. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Pierre

Globalement correct mais j'ai attendu longtemps pour commander. Viande légèrement brûlée, bonnes frites

poszukiwacz

Dzień Dobry, czy planują Państwo w najbliższym czasie zwiększyć ilość zatrudnionych pracowników na produkcji ? Jeśli nie to ew. kiedy można spodziewać się rekrutacji.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Epco Polska Sp. z o.o.?

Szczegóły odnośnie wynagrodzenia oraz benefitów są ustalane i przekazywane podczas spotkania.

W firmie Epco Polska Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Biurowy. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 3400 ?

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z pracodawcą.

Tradycyjne Wielkanocne Śniadanie w Epco Polska

Jak co roku spotkaliśmy się przy wielkanocnym stole, aby razem podziękować sobie za dotychczasową pracę i złożyć sobie świąteczne życzenia. Nie zabrakło naszych przyjaciół - zaprzyjaźnionych firm, które pomagają nam w naszych codziennych działaniach.
Wesołych Świąt życzy Epco Polska !!!

Aktualność
Producent paneli do bram segmentowych aktualnie poszukuje do swojej fabryki w Bytomiu osoby na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU – MECHANIK/ELEKTRYK

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie

• Przyjazną atmosferę w pracy, międzynarodową kulturę

• Współtworzenie młodego, dynamicznego i zmotywowanego zespołu

• Szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki zakład

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy i szkolenia)

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Pracę na dwie/docelowo na trzy zmiany

Oczekujemy:

• Bieżącego usuwania awarii maszyn i urządzeń

• Wykonywania napraw oraz diagnostyki układów (pneumatyka/hydraulika/elektryka)

• Prowadzenia działań prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, zaleceniami producentów i dokumentacją techniczną

• Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych, nadzoru nad dokumentacją techniczną w firmie

• Wyciągania wniosków i wprowadzania działań usprawniających, które zapobiegać będą awariom i przestojom zakładu

• Prowadzenia zapisów dokumentujących przeglądy, awarie i zamówienia części do maszyn

• Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

• Chęci uczenia się i rozwoju zawodowego

Wymagamy:

• Doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu, usuwania awarii (mechanika/elektryka/pneumatyka/hydraulika)

• Inicjatywy i umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów

• Komunikatywności, chęci i umiejętności pracy w zespole

• Determinacji w działaniu, odporności na stres oraz kreatywnego myślenia

• Umiejętności pracy pod presją czasu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem na adres: praca@epco.com.pl wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

§
Wojtek

Kurde, fajna oferta tylko troszkę szkoda ze od razu stres i pod presją czasu. Rozważacie Państwo dla kandydata pracę tylko na jedną zmianę ?

Konrad
@Wojtek

Odczucie na ogłoszenie: 1- z pozycji siły (nie partnerstwa), 2- dla nowego pracownika umiejętności nie do spełnienia (kandydacie już na początku wiedz, że jesteś niczym). Taka forma budzi obrzydzenie, mimo że nie przesądza intencji.

Michu
@Wojtek

Praca w naszej fabryce odbywa się w systemie zmianowym. Pozdrawiam

Ona

Witam a czy kobiety na produkcję też są mile widziane? Czy oferta kieruje się głównie do mężczyzn ?

@Ona

Witam! W naszej fabryce pracują obecnie tylko mężczyźni.

Aktualność
Producent paneli do bram segmentowych poszukuje do swojej fabryki w Bytomiu osoby na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Oferujemy:

• Pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie

• Przyjazną atmosferę w pracy, międzynarodową kulturę

• Współtworzenie młodego, dynamicznego i zmotywowanego zespołu

• Szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki zakładu

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (m. in. kursy na wózek widłowy i na suwnicę dla nieposiadających osób)

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Pracę na dwie/docelowo na trzy zmiany

Obowiązki:

• Praca na nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej - produkcja paneli do bram segmentowych;

• Obsługa suwnicy/wózka widłowego bocznego – gospodarka magazynowa – załadunki/rozładunki (panele do bram, materiały do produkcji, itp.);

Wymagania:

• Miejsce zamieszkania: Bytom i okolice (łatwy i szybki dojazd do fabryki)

• Duża motywacja do pracy

• Doświadczenie w pracy na produkcji/ w magazynie

• Umiejętność pracy w zespole

• Sumienność i pracowitość, szybkie przyswajanie wiedzy

• Mile widziane umiejętność obsługi oraz uprawnienia na wózek widłowy i/lub na suwnicę

Czy Epco Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Witam, Epco Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowy o pracę.

Marzena

Widziałam ofertę na stanowisko pracownika biurowego- czy firma wymaga doświadczenia, czy jednak jest szansa na zarobienie dodatkowej kaski przez studentkę? :)

Witam czy jest możliwość zatrudnienia sie??

Ewelina
@Marcin

A sprawdzałeś czy nie ma nigdzie ofert pracy?

@Marcin

Witam. Istnieje taka możliwość. Proszę wysłać CV na adres email: praca@epco.com.pl.

Jakie godziny pracy obowiązują w Epco Polska Sp. z o.o.?

Kedzior

Witam. Aktualnie praca odbywa się w systemie dwu zmianowym tj. od 6:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00. Docelowo w planach jest jeszcze zmiana nocna od 22:00 do 6:00.

Ewelina
@Kedzior

A czy grafiki są w miarę znośnie ustalane? Jeśli coś komuś pasuje to czy jest szansa na jakieś zamiany?

@Ewelina

Witam. Tak w miarę możliwości jest wszystko do ustalenia.

Ed

Cześć. Czy istnieje możliwość pracy ( jako dodatkowa ) no. tylko w weekendy lub popołudniami ewentualnie nocki

@Ed

Witam. Niestety nie ma takiej możliwości.

Czy w Epco Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik utrzymania ruchu?

Michu

Nie, nie jest możliwa. Pierwsza umowa jest na czas określony.

@Michu

To ta ala próbna na 3 miesiące? Ogólnie to jak się na niej jest to wszystkie firmowe przywileje przysługują czy dopiero po przedłużeniu? Chodzi mi np., o dostęp do wszystkich benefitów itp

Piana 1

Donoszenie może wynikać z braku poczucia własnej wartości. Umniejszanie wagi innych w oczach szefa daje wrażenie, że donoszący wypada lepiej. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie, iż na tle innych lepiej widać. To, iż ktoś poświęci chwilę sprawom niezwiązanym z obowiązkami służbowymi, wcale nie musi oznaczać niedociągnięć. Być może już skończył swoją pracę lub właśnie robi krótką przerwę, aby z większą energią wrócić za chwilę do swoich czynności. Donosiciel może zazdrościć, że jego współpracownik lepiej radzi sobie z pracą lub że otrzymuje ciekawsze zadania od szefa.

@Piana 1

Moim zdaniem tacy pracownicy co nadają na drugiego pracownika nie powinni być traktowani poważnie takie coś zle przyczynia się do rozwoju pewnych aspektów firmy

@Nowy Pracownik

W 100% się z Tobą zgadzam. I nie dotyczy to tylko pracowników ale również szefostwo i relację pracownik - szef. Wszyscy ludzie powinni się wzajemnie nauczyć szanować, a firma wtedy z pewnością będzie dobrze działać. Ale czyli zniechęcają Cię takie sytuacje w firmach czy dałbyś radę wytrzymać w czymś takim?

@Grażyna

Lubie robic dobra robote i to sprawia mi przyjemnosc mysle ze dalbym rade pracowac z takim zespolem poniewaz moje zachowanie uczy i praca jest zauwazalna i to bardzo mam spore doswiadczenie i wiedze na temat procesów technologicznych i eksploatacji maszyn pod wzgledem praktyki i teorii ludzie pod wzgledem przepracowanych lat pracy sie zmieniaja i mysle ze odpowiednie szefostwo powinno dawac cos od siebie pracownikom którzy czuja sie nie docenieni kazdy madry kierownik potrafi rozwiazac taki spór indywidualnie w sposób korzystny dla obu stron. Z doswiadczenia wiem ze najczesciej robi sie roszady w nowych fabrykach z Mistrzami produkcji Kierownikami itd... takze pozdrawiam poczytam nowe wpisy za jakies dwa trzy lata czy rekrutacja w firmie odbyla sie na poziomie kultury i szacunku ze strony KIEROWNICTWA bo obecnie tak nie jest.

Nowy Pracownik

Jakie zarobki sa w firmie z tego co widze to opinie sa zle na taki krótki czas co ta firma istnieje zastanawiam sie czy sie tam zatrudnic nie chce marnowac swoich umiejetnosci i wku.... sie produkcje i maszyny mam w jednym palcu czy inni pracownicy sa spoko ??? czy firma zatrudnia ludzi typu narkomani bo tego jest wszedzie pelno na produkcji???

@Nowy Pracownik

Mam nadzieję, że ktoś rzetelnie Ci odpowie zwłaszcza z tymi narkomanami, ale uważaj według mnie niektórzy niestety ostro cisną sobie tutaj bekę, więc podchodź do niektórych odpowiedzi sceptycznie. A jakie masz wcześniejsze doświadczenie zawodowe?

@Grażyna

Dziekuje za odpowiedz i rozumie ze na wszystko trzeba brac poprawke co tutaj sie pisze o pracodawcach najlepiej samemu zweryfikowac znalazlem prace w innej firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Epco Polska Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Epco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epco Polska Sp. z o.o.?

Epco Polska Sp. z o.o.