Epco Polska Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Epco Polska Sp. z o.o.

xyz Nowy wpis

Nie wiem skąd te negatywny opinie, sama jestem pracownikiem firmy Epco i uważam że praca w tej firmie jest fajna. Panuje tu fajna atmosfera, nie ma tu korpo szczurów. Ekipa jest fajna, a szef jest bardzo ugodową osoba. Nigdy nie spotkałam się z odmowa wzięcia urlopu, czy chamstwem... A wręcz odwrotnie. I jeszcze jeden plus, wypłata zawsze na czas, wszystkie dodatki oficjalnie(uczciwie, nic pod stołem) paczki świąteczne, dodatkowe dni wolne od pracy

Halina Nowy wpis
@xyz

Brzmi naprawdę dobrze :) Mój mąż się zastanawia, czy startować na produkcję. Ile by zarobił tak przykładowo?

Czy w Epco Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik utrzymania ruchu?

Michu Nowy wpis
@Pytanie

Nie, nie jest możliwa. Pierwsza umowa jest na czas określony.

Piana 1

Donoszenie może wynikać z braku poczucia własnej wartości. Umniejszanie wagi innych w oczach szefa daje wrażenie, że donoszący wypada lepiej. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie, iż na tle innych lepiej widać. To, iż ktoś poświęci chwilę sprawom niezwiązanym z obowiązkami służbowymi, wcale nie musi oznaczać niedociągnięć. Być może już skończył swoją pracę lub właśnie robi krótką przerwę, aby z większą energią wrócić za chwilę do swoich czynności. Donosiciel może zazdrościć, że jego współpracownik lepiej radzi sobie z pracą lub że otrzymuje ciekawsze zadania od szefa.

@Piana 1

Moim zdaniem tacy pracownicy co nadają na drugiego pracownika nie powinni być traktowani poważnie takie coś zle przyczynia się do rozwoju pewnych aspektów firmy

Grażyna
@Nowy Pracownik

W 100% się z Tobą zgadzam. I nie dotyczy to tylko pracowników ale również szefostwo i relację pracownik - szef. Wszyscy ludzie powinni się wzajemnie nauczyć szanować, a firma wtedy z pewnością będzie dobrze działać. Ale czyli zniechęcają Cię takie sytuacje w firmach czy dałbyś radę wytrzymać w czymś takim?

Nowy Pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Lubie robic dobra robote i to sprawia mi przyjemnosc mysle ze dalbym rade pracowac z takim zespolem poniewaz moje zachowanie uczy i praca jest zauwazalna i to bardzo mam spore doswiadczenie i wiedze na temat procesów technologicznych i eksploatacji maszyn pod wzgledem praktyki i teorii ludzie pod wzgledem przepracowanych lat pracy sie zmieniaja i mysle ze odpowiednie szefostwo powinno dawac cos od siebie pracownikom którzy czuja sie nie docenieni kazdy madry kierownik potrafi rozwiazac taki spór indywidualnie w sposób korzystny dla obu stron. Z doswiadczenia wiem ze najczesciej robi sie roszady w nowych fabrykach z Mistrzami produkcji Kierownikami itd... takze pozdrawiam poczytam nowe wpisy za jakies dwa trzy lata czy rekrutacja w firmie odbyla sie na poziomie kultury i szacunku ze strony KIEROWNICTWA bo obecnie tak nie jest.

Nowy Pracownik

Jakie zarobki sa w firmie z tego co widze to opinie sa zle na taki krótki czas co ta firma istnieje zastanawiam sie czy sie tam zatrudnic nie chce marnowac swoich umiejetnosci i wku.... sie produkcje i maszyny mam w jednym palcu czy inni pracownicy sa spoko ??? czy firma zatrudnia ludzi typu narkomani bo tego jest wszedzie pelno na produkcji???

Grażyna
@Nowy Pracownik

Mam nadzieję, że ktoś rzetelnie Ci odpowie zwłaszcza z tymi narkomanami, ale uważaj według mnie niektórzy niestety ostro cisną sobie tutaj bekę, więc podchodź do niektórych odpowiedzi sceptycznie. A jakie masz wcześniejsze doświadczenie zawodowe?

@Grażyna

Dziekuje za odpowiedz i rozumie ze na wszystko trzeba brac poprawke co tutaj sie pisze o pracodawcach najlepiej samemu zweryfikowac znalazlem prace w innej firmie. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Epco Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Aktualność
Epco Polska Ambasadorem Marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Zarząd Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w ramach obchodów Jubileuszu 25-lecia, nagrodził firmę EPCO POLSKA za współpracę i wkład w rozwój gospodarki Regionu Śląskiego, nadając tym samym tytuł Ambasadora Marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Statuetkę wręczył Pan Jacek Bialik – Wiceprezes, Członek Zarządu KSSE S.A.

Na zdjęciu (od lewej):

Miłosz Seroka – Dyrektor Sprzedaży Epco Polska

Jacek Bialik – Wiceprezes KSSE S.A.

Piotr Wojewódzki – Dyrektor Zakładu Epco Polska

Wiecie może, czy w Epco Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Tak bardzo chętnie przyjmujemy na staż. Zainteresowani mogą przesyłać aplikację drogą e-mail na adres: praca@epco.com.pl z dopiskiem staż.

Wiktoria
Kandydat

Witam, czy są przyjęcia do pracy? Można przynieść CV? Ktoś się orientuje? Pozdrawiam :)

@Wiktoria

Nie trzeba przychodzić, można aplikować przez stronę GoWork w zakładce oferty pracy :) Teraz mamy przerwę wakacyjną do 16.08

Jak jest z pakietem medycznym w Epco Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Tak, można Epco płaci połowę różnicy ceny pomiędzy pakietem dla pracownika i rodzinnym.

Opinie o EPCO Polska Sp. z.o.o

Chcieliśmy Państwa poinformować, że nasza firma udostępniając nową platformę komunikacji jest otwarta na opinie. Wszystkie treści oraz wątki, które zostaną na niej zamieszczane będą przez nas analizowane i będziemy się starali wyciągać z nich wnioski. Jednocześnie informujemy, że żadne pytanie, które zostanie zadane na forum nie zostanie pominięte i nie pozostanie bez naszej odpowiedzi i wyjaśnienia. Bardzo ważny jest dla nas konstruktywny dialog, szacunek oraz uczciwość, dlatego też swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia do obrażania naszej firmy oraz jej członków w serwisie GoWork. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi, które mogą obrażać uczucia religijne, zawierające pomówienia i oszczerstwa, prowadzące do znieważania innych osób, bądź grupy ludzi oraz treści kłamliwe, obraźliwe szkalujące czyjeś imię. Ujawnianie jakichkolwiek informacji i danych stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa podlegają ochotnie prawnej. Zgodnie z prawem gwarantującym ochronę dobrego imienia informujemy, iż komentarze zawierające treści niezgodne z regulaminem będą usuwane przez Administratora.
Zachęcamy do prowadzenia merytorycznej dyskusji oraz wszystkich zainteresowanych współpracą do kontaktu za pośrednictwem m.in. portalu GoWork.

Pozdrawiamy
EPCO Bytom Sp. z.o.o

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Epco Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Gizmo

Płatne 100%

Marexy

Z mojej strony wszystko ok, atmosfera ok, nie narzekam. Stopery dostałem, nie wiem jak koledzy, ale ja otrzymałem. Desperatem też nie jestem.

Kacper

A o jakich awariach mowa ?

Mata
@Kacper

Zapewne mowa o awariach jakiegokolwiek elementu linii produkcyjnej.

Cytryna
Kandydat

Jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w EPCO w Bytomiu, ale widzę NIP ten sam, więc mogę napisać tutaj. Pan, który rekrutował na to stanowisko (o nazwisku słynnego celebryty TVN-u) przeprowadził ze mną najbardziej chamską rozmowę kwalifikacyjną, jaką odbyłam w życiu. Pomimo kilku lat doświadczenia na podobnym stanowisku zostałam bezpodstawnie (tak, przemyślałam to, nie jestem wobec siebie bezkrytyczna, wręcz przeciwnie) zmieszana z błotem, iście jak g*wniara z podstawówki. Do dziś żałuję, że nie wstałam i ostentacyjnie nie wyszłam. Nie dość, że podważone zostały wszystkie moje kompetencje w sposób wręcz wulgarny, to jeszcze odpowiadając na pytanie "czemu chce pani tu pracować" przedstawiając wszystkie argumenty zachwalające Epco w prasie jakie udało mi się znaleźć (ponieważ zawsze przygotowuję się do rozmowy kwalifikacyjnej), usłyszałam po każdym argumencie, a było ich 7-8, że "to u nas wcale tak nie wygląda". Rozwój nie wygląda, kontakt z zagranicznymi kolegami z wykorzystaniem języka nie wygląda, rodzinna atmosfera nie wygląda, płaca nie wygląda, nowa technologia nie wygląda. Wniosek? Firma "nie wygląda". Nawet gdyby decyzja była pozytywna, nie byłaby pozytywna po mojej stronie. Taki protip dla pana: nawet ja ma pan już ustawioną rekrutację, to można być przynajmniej minimalnie uprzejmym, zadać kilka pytań i podziękować, tak? Może minimum kultury? Podsumowując: nie polecam. Jeśli tak się traktuje kandydatów, to nie chcę wiedzieć, jak się traktuje pracowników.

Mata
@Cytryna

Aplikowała Pani na produkcję czy jakieś stanowisko biurowe? Mniejsza z tym z resztą, bo wszystkie rozmowy tak są przeprowadzane. Ja swojej też nigdy nie zapomnę. Mimo to, że także zostałem zmieszany z błotem to dostałem się. Bardzo specyficzna firma i sama praca. Niestety pracują tutaj jedynie zdesperowani ludzie, którym ciężko jest naleźć inną pracę w tym trudnym czasie.

Zbyszek bez Kiszek

To miejsce to istna katastrofa , ciągłe awarie , nie kompetentne biuro które tylko skupia się na obgadywaniu i sianiu plotek w firmie. (usunięte przez administratora)stosuje gierki psychologiczne wobec pracowników i jest skrajnie nieodpowiedzialny , wykorzystuje pracowników do granic możliwości i zastrasza ludzi tekstami typu czy chce tu jeszcze pracować . Nie ma normalnej przerwy śniadaniowej. Firmę matka jest w Belgii , więc grupa francusko-belgijska co jakiś czas przylatuje do polski aby „usprawnić produkcje”. Poza głupim podrywaniem pań z biura i spacerach po fabryce nie robią za wiele więcej. Ustawiają maszyny które i tak produkują w ten sam sposób co wcześniej. Mało tego , później panowie mają mniemanie o sobie jak o bohaterach , bo produkcja w Polsce znowu wróciła do normy i możemy wspólnie budować sukces rodziny epco. Istny kabaret. Zbiornik z pentanem który gaz wykorzystują później przy procesie produkcji nie posiada żadnego atestu jak również większość maszyn w fabryce. Awarie średnio 3-4 razy dziennie. Bez żadnego wsparcia części , wszystko jest naprawiane na trytytke. Zasady bezpieczeństwa są na drugim miejscu , najważniejsza jest ilość wyprodukowanych paneli garażowych Pan(usunięte przez administratora)zdecydowanie wam uprzykrzy prace w tym miejscu więc lepiej jej w ogóle nie rozpoczynać.

Robocop
@Zbyszek bez Kiszek

Jestem ciekaw czy uda im się kiedykolwiek zatrudnić taką grupę ludzi, aby utworzyć trzecią zmianę. Nie mówiąc o ekipie na drugą linię produkcyjną, bo słyszałem, że plany są ambitne. Póki co, oddział w Polsce ma jakieś 3 lata, a pracownicy ledwo co pokrywają dwie zmiany.

Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwie Epco Polska Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Adam Liesing
@Administrator

Wiem i sie podziele. 1.halas - sa stopery do uszu ale nie polecaja. 2.praca za trzech -robisz wszystko-oni zamawiaja pizze 3.pospiech,gonia cie.nie skonczysz jednego masz zrobic drugie,trzecie.. na koniec pretensje bo nie przygotowales na czas... Mam uprawnenia na wozki i suwnice z doswiadczeniem 10letnim 4.brak ustowej przerwy na sniadanie bo JEJ NIE MA!!! mimo ze maja pomieszczenie socjalne typu mikrofalowka,lodowka,czajnik,szafki na kubki.

Robocop
@Adam Liesing

Idealnie ująłeś wszystko co najciekawsze w kilku punktach. Bardzo specyficzna firma. Ludzie też specyficzni... i to bardzo, bo kto by inny mógł pracować w takiej firmie. Ja ogólnie dobrze wspominam przepracowamy tam okres, ale może tylko dlatego, że na krótko tam zagościłem. Jak to mówili, do brak przerw można się przyzwyczaić. Niby racja, ale i tak śmieszna sprawa. Zawsze można iść na dwójkę na 15min, no ale... na kibelku nie pojesz raczej. Roboty rzeczywiście conajmniej za dwóch się wykonuje jak nie więcej. Stoperów sam nie zakładałem, bo tamte nie były akurat zbyt praktyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Epco Polska Sp. z o.o. - Bytom

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Epco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Epco Polska Sp. z o.o.