ECO-ABC SP. Z O.O.

1.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ECO-ABC SP. Z O.O.

Administracja Nowy wpis
Klient
 Pytanie

A jak pracuje się w biurze w tej firmie? Widzę że często do księgowości szukają.

Nowy wpis

Pracodawca

@Administracja

Firma się rozwija, powstają nowe oddziały, więc szukamy kolejnych osób. Nikt nie odszedł, powiększamy dział księgowości.

Teresa Nowy wpis
@ECO-ABC SP. Z O.O.

No to zachęcająco brzmi. A czy ten rozwój firmy idzie w parze z rozwojem pracowników? Szukam miejsca w którym są realne możliwości awansów i poszerzania wiedzy. Jak to tu wygląda?

Nowy wpis

Pracodawca

@Teresa

Zapraszamy do złożenia CV i bezpośredniego kontaktu podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Administrator

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Administrator

Firma ECO-ABC SP. Z O.O. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowca ADR. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Stary
Pracownik

Najlepsza praca przy piecu, kaska wpada, (usunięte przez administratora)

Stary
Pracownik
@Stary

Czemu skasowane, kaska wpada, mało się robi i w kulki się leci

Pracodawca

@Stary

Szanowny Panie, byliśmy zmuszeni usunąć część wpisu przez użycie niecenzuralnych wyrazów. Ponadto Pana komentarz jest niesprawiedliwy i bardzo krzywdzący dla naszych pracowników, którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki.

Stary
Pracownik
@ECO-ABC SP. Z O.O.

Ale ja nikogo nie obrażam bo sam jestem operatorem pieca, praca lux ????

Kierowca
Kandydat
@Stary

Prawdę trzeba mówić nawet jeśli to pokazuje ze firma jest nie porządku to trzeba ostrzegać dla tego a nie na prośbę usunięte przez operatora , to wygodne opinie mogą być a te nie są kasowane na prośbę właścicieli to coś z tą firmą jest nie tak a go work jest w takim razie nie rzetelny

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Eco-Abc Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Operator maszyn przemysłowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Dzikus
Pracownik

Generalnie praca kerowcy nie należy do najlżejszych. Jeżeli ktoś lubi jeździć oraz poznać nowych ludzi to polecam. Plusy zwiedzasz za darmo kraj, zakwaterowanie w hostelach a nie kabinie auta, zwrot kosztów szkoleń typu DAR itp. , Kierowca w awaryjnych sytuacjach może liczyć na pomoc biura oraz innych kierowców. Dla mnie minus to późne informowanie kierowcy tzw skoczka o trasie na przyszły tydzień, w piątek o 14-stej możesz się dowiedzieć, że od poniedziałku przez tydzień czasem dwa tugodnie będziesz pracować na drugim końcu Polski a nie jak to było wcześniej planowane w okolicach zamieszkania. Reasumując miło wspominam pracę w tej firmie. Poznałem tam wielu dobrych, ponocnych ludzi wiadomo czarną owca

Dzikus
Były pracownik
@Dzikus

Wiadomo czarna owca zawsze się gdzieś znajdzie. Szkoda, że nie doszliśmy do porozumienia w drażliwym temacie... Kawalerom polecam.

Kierowca
Kandydat
 Pytanie
@Dzikus

Te ogłoszenie to już na stałe na olx , nikt nie chce jeździć tam czy o co chodzi ??

Administrator

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Operator prowadzona przez firmę ECO-ABC SP. Z O.O.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Administrator

Jak oceniacie pracę na stanowisku Pracownik Gospodarczy w firmie ECO-ABC SP. Z O.O.?

Kierowca
Były pracownik

Najgorsza praca w moim życiu nikomu nie polecam.

Pracodawca

@Kierowca

Ciężko się odnieść do anonimowego wpisu, jeśli nie znamy dokładnej sytuacji. Przykro nam, że nie sprostaliśmy Pana oczekiwaniom. Praca u nas jako kierowca jest rzeczywiście specyficzna, dlatego na rozmowie kwalifikacyjnej staramy się szczegółowo wyjaśnić, na czym polegają obowiązki na tym stanowisku (kontakt z kontrahentem, ważenie towaru, załadunek, wystawianie dokumentów w systemie). Obecnie zatrudniamy ok. 50 kierowców, niektórzy pracują dla nas od 15 - 20 lat i świetnie odnajdują się na tym stanowisku.

SZOFER2

Witam też miałem nie przyjemność popracować chwilę w wymienionej wyżej "FIRMIE" odział w Warszawie nawiązują do kolegi z Krakowa flota samochodów pozostawia wiele do życzenia pomijając fakt że zaczynając prace od 3:00 nad ranem i rozładowując odpady medyczne na przyczepy ciężarówek lub ciężarówki pozostawiane na kilka dni na magazynach choć jest to nie zgodne z prawem a kończąc o godz 18:00. bardziej odpychające było to iż po rozładunkach trzeba było myć samochody w sensie przestrzeń ładunkową środkami nie dozwolonymi (domestos) a mycie takie odbywało się na zewnątrz tak aby chemikalia spływały do studzienek kanalizacyjnych co też jest nie dopuszczalne prawnie! a co do wypłacalności hmmm... powiem w prost pierwsze dwa tyg, pracujemy ZA DARMO! "poznając trasę a raczej kilka tras nie liczcie też na zwroty za kurs ADR lub jak jest napisanie w umowie za dodatki w godz. nocnych lub za nadgodziny i nie oficjalnie za rozładunki co tylko ma miejsce w Warszawie na ul. Bukowieckiej 92

Szofer

Miałem okazję pracować jako kierowca w Krakowie. Warunki pracy hmmm... Lekko mówiąc nie za dobre. Flota pojazdów pozostawiająca wiele do życzenia. Kierowca do 3.5 t. często jeździ ponad 8h. Najlepsza jest elektrownia na biomasę, chyba że biomasa są czerwone worki wrzucane prosto z placu bez kontroli spalania... do tego sterta zalegających odpadów medycznych za kotarą potrafią leżeć kilka dobrych tygodni w kolejce do spalnia. Mimo braku możliwości przerobienia miejscowych odpadów, firma zwozi odpady medyczne z poza województwa np. z Bełchatowa (co jest niezgodne z przepisami), średnio 4 tiry tygodniowo. Uważam że przy takich obrotach firmy stanowczo za mała. Plus taki że wielka wypłata na czas. Polecam omijać ta cudowna firmę szczególnie po połączeniu spółek.

Laki Luka
@Szofer

Pokaz mi firmę w ktorej kietowca kat b jeździ 8h

Maciej
@Laki Luka

Również pracujesz jako kierowca w firmie Eco-Abc? Jeżeli tak, to chciałbym wiedzieć, na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca, który pracuje w tej firmie? Czy firma zaopatruje kierowców w służbowe samochody dostawcze, czy może szuka osób, którzy posiadają własne samochody? Będę wdzięczny za każdą merytoryczną informację.

Maciej

@Pracownik, dlaczego nie polecasz pracy w firmie Eco-Abc na stanowiskach biurowych? Chciałbym dowiedzieć się, co konkretnie wpłynęło na to, iż wyrażasz taką opinię o tym miejscu pracy. Sprecyzuj, proszę, swój komentarz, aby osoby zainteresowane pracą w tej firmie mogły uzyskać merytoryczną i uzasadnioną opinię.

Nowy

Witam. Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko biurowe do Krakowa( transport) jakie są warunki pracy? Czy można zarobić średnia krajowa?

Pracownik
@Nowy

Nie polecam.

Administrator

Jak wygląda teraz praca w firmie Eco-Abc Sp. z o.o. w miejscowości Bełchatów piotrków? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o ECO-ABC SP. Z O.O. - Bełchatów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ECO-ABC SP. Z O.O.?

    Zobacz opinie na temat firmy ECO-ABC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ECO-ABC SP. Z O.O.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie ECO-ABC SP. Z O.O.?

    Liczba opinii klientów firmy ECO-ABC SP. Z O.O., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ECO-ABC SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii