ECO-ABC SP. Z O.O.

Opinie o ECO-ABC SP. Z O.O.

Nick Nowy wpis

Praca na skoczka, okej, jestem kierowcą, kawalerem, więc rodzina w domu nie płacze: wróć :D Ale ile się zarabia w takim trybie i jaka jest umowa? Skoro socjal przysługuje, to pewnie o pracę, tak zgaduję.

Już po tym naborze na kierowcę kat. C? Wchodzę w ogłoszenie, a tam nie ma treści w ogóle. Myślałem, że jak w tym roku wstawili, to jeszcze coś da radę, chyba że mają kolejne wakaty. To przez firmę w ogóle praca czy jakiś urząd dla bezrobotnych, gdzie pytać ewentualnie?

Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisku kierowcy kat. C. Rekrutacja jest przeprowadzana bezpośrednio przez naszą firmę. Bardzo prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres email: biuro@eco-abc.com.pl z dopiskiem w tytule wiadomości "Aplikacja na stanowisko kierowca kat. C" Pozdrawiamy Zespół ECO - ABC SP. Z O.O.

Obiektywny Nowy wpis

Pracowałem w firmie ładnych kilka lat na stanowisku kierowcy. Z przyczyn rodzinnych musiałem rozstać się z firmą. Kontakt z ludźmi tam pracującymi mam do tej pory. Fakt praca jest wymagająca szczególe na tzw. skoczka, ale to pewnie jak wszędzie na skoczka nie jest lekko, ogólnie na pracę i atmosferę nie narzekałem, pod warunkiem, że przychodzi się do pracy pracować a nie kombinować co by zrobić żeby nic nie robić a brać dobrą wypłatę. Co do samych ludzi, uważam, że są ok można się z nimi dogadać, pod warunkiem, że się nie leci w kulki. Wiem od pracowników, że firma dosyć ostro od tego roku zaczęła pozbywać się ludzi którzy właśnie w te kulki grali, więc i hejt jak widać się leje, ogólnie polecam, kasa jest niezła na czas, wszystko na legalu, sporo można wyciągnąć z socjalnego, wczasy pod gruszą, niezłe pożyczki. a i z kierownictwem dogadać się można gdy człowiek jest w potrzebie, dużo pomagają jak komuś dzieje się krzywda.

Po ile godzin pracuje kierowca kat c? Widziałem, że ktoś tu sugerował, że poza jazdą obowiązkiem jest jeszcze załadunek, i zastanawiam się, czy to wszystko w 8 godz się zmieściło? Wiem że parę dni temu jeszcze była oferta no i jak są normalne godziny to w sumie bym aplikował.

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku kierowca kat. B,C. Co do Pańskiego pytania, wszystko uzależnione jest od trasy, dnia, rejonu w którym nasz kierowca wykonuje zadania. Gorąco zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres email transport@eco-abc.com.pl w celu skontaktowania się z Panem i przedstawienia szczegółów co do warunków zatrudnienia i pracy w naszej organizacji. Pozdrawiamy Zespół ECO-ABC SP. Z O.O.

@ECO-ABC SP. Z O.O.

Czyli rekrutacja nadal trwa? Proszę o informację, od kiedy jest początek pracy w ogóle, bo to jak patrzę w ogłoszenia to niektóre mi pokazuje, że już są nieaktualne. I ile w ogóle trwa cały proces przyjmowania się do pracy? Od pierwszego telefonu do podpisania umowy

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej Firmie. Sam proces rekrutacji przebiega bardzo sprawnie. Jeśli kandydat nie ma zobowiązań w postaci okresu wypowiedzenia w poprzedniej firmie itp. a dopełnienie formalności przebiega sprawnie (badania lekarskie, zdobycie dodatkowych uprawnień np. ADR w przypadku kierowców) czas od pierwszego telefonu do podpisania umowy wynosi od 7 - 30 dni. Gorąco zachęcamy wysłania swojej aplikacji na adres email: biuro@eco-abc.com.pl Pozdrawiamy, Zespół ECO-ABC SP. Z O.O.

@ECO-ABC SP. Z O.O.

A to proces rekrutacji składa się tylko z jednej rozmowy rekrutacyjnej, czy jest więcej takich etapów? Wspominacie, że jeśli pracownik nie ma zobowiązań w postaci okresu wypowiedzenia w poprzedniej firmy to rozpoczęcie pracy jest dosyć szybkie. A jeśli ma? Firma wtedy trzyma taki wakat kandydatowi?

Dzień dobry, Sam proces rekrutacji zazwyczaj składa się z dwóch spotkań. Pierwsze które ma na celu zapoznanie się z kompetencjami kandydata, przedstawieniu warunków współpracy itp. Jeśli oczekiwania są spełnione z obu stron wtedy umawiamy się na drugie spotkanie i doprecyzowujemy szczegóły zatrudnienia. Jeśli chodzi o okres wypowiedzenia kandydata w obecnej w firmie, wszystko uzależnione jest od naszych potrzeb szybkości zatrudnienia na dane stanowisko, co przedstawiamy w rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli podjęliśmy wspólną decyzję z kandydatem co do zatrudnienia w naszej firmie wtedy też ustalamy termin jaki maksymalnie możemy poczekać, upraszczając odpowiedź, tak - wakat jest zarezerwowany dla konkretnego kandydata. Pozdrawiamy Zespół ECO-ABC SP. Z O.O.

Xx

Przyjmują wszystkich nawet prawojazdy ci zrobią bo nie ma kto pracować. Wszyscy rezygnują. Masakra

Kierowca

Obiecują cuda. Będą czekać bo niema kto robić. Ludzie robią do pierwszej wypłaty i rezygnują. Ciagla rekrutacja o czymś przecież świadczy. Gdyby było tak dobrze jak mówią to nikt by nie rezygnował z roboty. A tu ciągle szukają pracowników do każdego działu. Wyrzutki które niemoga znalesc innej roboty tylko zostają

Czy po rozmowie w ECO-ABC SP. Z O.O. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nikola

Bardzo profesjonalna obsługa biura klienta jak i kuriera. Polecam !!

Sprawdzone

NIEWYKSZTAŁCONA BANDA która trzyma się posady bo gdzie by ich zatrudnili. Pracownicy z głową na karku albo odeszli sami albo zostali zwolnieni. Stado MATOŁÓW

@Sprawdzone

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. W swojej wypowiedzi porusza Pan lub Pani bardzo ważne kwestie jednak są one zbyt ogólne, a przez to krzywdzące dla Naszej Organizacji bez żadnych potwierdzeń swoich tez. Zatrudniamy profesjonalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością i poszanowaniem. Jeśli jednak Pan lub Pani zauważył / zauważyła jakiekolwiek uchybienia w naszej codziennej pracy, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@eco-abc.com.pl Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę z której możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie Naszej firmy. Pozdrawiamy Zespół ECO-ABC SP. Z O.O.

Pewny

Chyba jasne jest dlaczego ciągle rekrutują pracowników! Do ksiegowosci, na kierowców-tego nawet nie można nazwać zawodem kierowcy!! To wrzucanie worów głównie!! Do księgowości dlaczego? No chyba jasne dla WSZTSTKICH! Gdyby było tak wspaniale to nie byłoby takiej rotacji. Ludzie otwórzcie oczy i uciekajcie najdalej jak się da!!!

@Pewny

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Jak zapewne dobrze Pan wie w firmie w ostatnim czasie zachodzą ogromne zmiany kadrowe, część pracowników która nie spełnia oczekiwań spółki i analogicznie zakończyła współpracę. Uważamy, że Pański komentarz jest krzywdzący wobec naszej pozostałej kadry liczącej blisko 200 osób, która codziennie wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością i poszanowaniem tworząc naszą organizację. Kwestie poruszone przez Pana są dla nas bardzo ważne. Zachęcamy do odwiedzin w siedzibie naszej firmy i rozmów z pracownikami by osoby które zastanawiają się nad podjęciem u nas pracy miały możliwość ocenienia naszych wspólnych starań samemu. Pozdrawiamy Zespół ECO-ABC SP. Z O.O.

Szczery

W @Eco-Abc pracownicy " najwyższego szczebla" to jakaś porażka. Zero szacunku do drugiego człowieka. Albo grasz jak ci zagrają albo cię ośmieszą, (usunięte przez administratora).

@Szczery

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za twoją opinię. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie, a tym bardziej być wobec takich zarzutów obojętnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników, dlatego staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. "Ośmieszanie", "zgnojenie" jak piszesz są bardzo poważnymi zarzutami, które są absolutnie niedopuszczalne w miejscu zatrudnienia. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać tu na forum, a przy tak poważnych zarzutach bardzo łatwo o pomówienie dlatego zanim wyciągniemy konsekwencję chcemy zbadać i wyjaśnić całą sytuację. W tym celu prosimy o dokładny opis, tego co się wydarzyło w mailu i przesłanie go do nas na adres biuro@eco-abc.com.pl Pozdrawiamy Zespół ECO-ABC SP. Z O.O.

Na własnej skórze

Nie liczą się z nikim. Odezwij się to będziesz miał problemy. Robić i nie pytac o pieniadze. @Eco-Abc @eco clean Energy sa JAK NAJDALEJ !!!

@Na własnej skórze

Dzień dobry, Dziękujemy za twoją opinię. Poruszasz kilka ważnych i delikatnych kwestii w swojej wypowiedzi, których nasza firma nie chce pomijać milczeniem. "Nie liczenie się z nikim", "Odezwij się a będziesz miał problemy" jak piszesz, są to bardzo poważne zarzuty, przy których bardzo łatwo o pomówienia. Dlatego bardzo prosimy o dokładny opis, tego co się wydarzyło w mailu i przesłanie go do nas na adres biuro@eco-abc.com.pl Co do drugiej części twojej opinii, nasze wynagrodzenia są na bardzo dobrym poziomie i odzwierciedlają realia rynku, na które składa się wynagrodzenie podstawowe, premiowe, oraz premia roczna za ponadprzeciętne osiągnięcia w danym roku, jak również pakiet medyczny i sportowy, rozbudowany Fundusz Socjalny. Warunki które przedstawiamy na rozmowach kwalifikacyjnych pokrywają się z rzeczywistością. Niewątpliwie okres próbny często weryfikuje umiejętności i wiedzę danego Kandydata. Pozdrawiamy Zespół ECO- ABC SP. Z O.O.

hej, myślę nad aplikacją do nich na Kierowcę kat. C, ktoś napisałby czy warto u nich się zatrudnić? czy trasy są na terenie Polski, czy również za granicą? napisali, że praca od poniedziałku do piątku i że soboty są wolne, a co z niedzielami, wyrusza się już wtedy do pracy? jak to wygląda? opłacają hotel przy podróżach służbowych, czy diety też są płacone?

Sz

To stanowisko powinno się nie nazywać kierowca kat C , ale pracownik fizyczny z prawem jazdy kat C. Praca polega na ręcznymi ładowaniu worków z odpadami i przywiezieniem do spalarni w Bełchatowie. Większość czasu zajmuje załadunek a nie jazda.

@Sz

Nie jest to zaznaczone w umowie? W sensie obowiązki kierowcy? Czy faktycznie robi się to poza obowiązkami wymienionymi na umowie i podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Mówisz ze większość czasu zajmuje załadunek.Ale wszystko mieści się w godzinach pracy nie trzeba robić nadgodzin? :)

Patrzący z Góry

kadra zarządzająca łącznie z prezesem (bez wykształcenia ) co za tym idzie praca chaotyczna , jeżeli chodzi o dział zarządzający kierowcami brak jakiejkolwiek logistyki , rozmowa o pracę to jedne wielkie przechwalanie się , brak konkretów i dotrzymania słowa, brak jakiegokolwiek rozwoju .Jedno Wielkie Kłamstwo by tylko podpisać umowę i nosić worki .

@Patrzący z Góry

Mówisz że na rekrutacji co innego proponują, a co innego dostaje się już po zatrudnieniu? A co jest na umowie, bo chyba tego się muszą trzymać? Tobie co się różniło? Tylko obowiązki czy też sprawy finansowe?

Yyy

Pieniądze suma sumarom mogą się zgadzać ... Lecz niezrozumiały system rozliczania daje siwe znaki ...

Patrzący z Góry

Na Rekrutacji to samo lanie wody ... Jeżeli chodzi o sprawy realne to jest zupełnie inaczej . Ale każdy to wie kto doświadczył . Nikomu oczywiście ani firmie źle nie życzę ale jeżeli chodzi o uczciwie podejście do tematu to niestety nie jest . Proszę zwrócić uwagę ogłoszenia o pracę wiszą w tej firmie już od ponad roku . Można samemu sobie opinię wyrobi. .

Administracja

A jak pracuje się w biurze w tej firmie? Widzę że często do księgowości szukają.

@Administracja

Firma się rozwija, powstają nowe oddziały, więc szukamy kolejnych osób. Nikt nie odszedł, powiększamy dział księgowości.

Teresa
@ECO-ABC SP. Z O.O.

No to zachęcająco brzmi. A czy ten rozwój firmy idzie w parze z rozwojem pracowników? Szukam miejsca w którym są realne możliwości awansów i poszerzania wiedzy. Jak to tu wygląda?

@Teresa

Zapraszamy do złożenia CV i bezpośredniego kontaktu podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Stary

Najlepsza praca przy piecu, kaska wpada, (usunięte przez administratora)

@Stary

Czemu skasowane, kaska wpada, mało się robi i w kulki się leci

@Stary

Szanowny Panie, byliśmy zmuszeni usunąć część wpisu przez użycie niecenzuralnych wyrazów. Ponadto Pana komentarz jest niesprawiedliwy i bardzo krzywdzący dla naszych pracowników, którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki.

@ECO-ABC SP. Z O.O.

Ale ja nikogo nie obrażam bo sam jestem operatorem pieca, praca lux ????

@Stary

Prawdę trzeba mówić nawet jeśli to pokazuje ze firma jest nie porządku to trzeba ostrzegać dla tego a nie na prośbę usunięte przez operatora , to wygodne opinie mogą być a te nie są kasowane na prośbę właścicieli to coś z tą firmą jest nie tak a go work jest w takim razie nie rzetelny

Dzikus

Generalnie praca kerowcy nie należy do najlżejszych. Jeżeli ktoś lubi jeździć oraz poznać nowych ludzi to polecam. Plusy zwiedzasz za darmo kraj, zakwaterowanie w hostelach a nie kabinie auta, zwrot kosztów szkoleń typu DAR itp. , Kierowca w awaryjnych sytuacjach może liczyć na pomoc biura oraz innych kierowców. Dla mnie minus to późne informowanie kierowcy tzw skoczka o trasie na przyszły tydzień, w piątek o 14-stej możesz się dowiedzieć, że od poniedziałku przez tydzień czasem dwa tugodnie będziesz pracować na drugim końcu Polski a nie jak to było wcześniej planowane w okolicach zamieszkania. Reasumując miło wspominam pracę w tej firmie. Poznałem tam wielu dobrych, ponocnych ludzi wiadomo czarną owca

Dzikus
@Dzikus

Wiadomo czarna owca zawsze się gdzieś znajdzie. Szkoda, że nie doszliśmy do porozumienia w drażliwym temacie... Kawalerom polecam.

@Dzikus

Te ogłoszenie to już na stałe na olx , nikt nie chce jeździć tam czy o co chodzi ??

Kierowca

Najgorsza praca w moim życiu nikomu nie polecam.

@Kierowca

Ciężko się odnieść do anonimowego wpisu, jeśli nie znamy dokładnej sytuacji. Przykro nam, że nie sprostaliśmy Pana oczekiwaniom. Praca u nas jako kierowca jest rzeczywiście specyficzna, dlatego na rozmowie kwalifikacyjnej staramy się szczegółowo wyjaśnić, na czym polegają obowiązki na tym stanowisku (kontakt z kontrahentem, ważenie towaru, załadunek, wystawianie dokumentów w systemie). Obecnie zatrudniamy ok. 50 kierowców, niektórzy pracują dla nas od 15 - 20 lat i świetnie odnajdują się na tym stanowisku.

SZOFER2

Witam też miałem nie przyjemność popracować chwilę w wymienionej wyżej "FIRMIE" odział w Warszawie nawiązują do kolegi z Krakowa flota samochodów pozostawia wiele do życzenia pomijając fakt że zaczynając prace od 3:00 nad ranem i rozładowując odpady medyczne na przyczepy ciężarówek lub ciężarówki pozostawiane na kilka dni na magazynach choć jest to nie zgodne z prawem a kończąc o godz 18:00. bardziej odpychające było to iż po rozładunkach trzeba było myć samochody w sensie przestrzeń ładunkową środkami nie dozwolonymi (domestos) a mycie takie odbywało się na zewnątrz tak aby chemikalia spływały do studzienek kanalizacyjnych co też jest nie dopuszczalne prawnie! a co do wypłacalności hmmm... powiem w prost pierwsze dwa tyg, pracujemy ZA DARMO! "poznając trasę a raczej kilka tras nie liczcie też na zwroty za kurs ADR lub jak jest napisanie w umowie za dodatki w godz. nocnych lub za nadgodziny i nie oficjalnie za rozładunki co tylko ma miejsce w Warszawie na ul. Bukowieckiej 92

Szofer

Miałem okazję pracować jako kierowca w Krakowie. Warunki pracy hmmm... Lekko mówiąc nie za dobre. Flota pojazdów pozostawiająca wiele do życzenia. Kierowca do 3.5 t. często jeździ ponad 8h. Najlepsza jest elektrownia na biomasę, chyba że biomasa są czerwone worki wrzucane prosto z placu bez kontroli spalania... do tego sterta zalegających odpadów medycznych za kotarą potrafią leżeć kilka dobrych tygodni w kolejce do spalnia. Mimo braku możliwości przerobienia miejscowych odpadów, firma zwozi odpady medyczne z poza województwa np. z Bełchatowa (co jest niezgodne z przepisami), średnio 4 tiry tygodniowo. Uważam że przy takich obrotach firmy stanowczo za mała. Plus taki że wielka wypłata na czas. Polecam omijać ta cudowna firmę szczególnie po połączeniu spółek.

Laki Luka
@Szofer

Pokaz mi firmę w ktorej kietowca kat b jeździ 8h

Maciej
@Laki Luka

Również pracujesz jako kierowca w firmie Eco-Abc? Jeżeli tak, to chciałbym wiedzieć, na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca, który pracuje w tej firmie? Czy firma zaopatruje kierowców w służbowe samochody dostawcze, czy może szuka osób, którzy posiadają własne samochody? Będę wdzięczny za każdą merytoryczną informację.

Maciej

@Pracownik, dlaczego nie polecasz pracy w firmie Eco-Abc na stanowiskach biurowych? Chciałbym dowiedzieć się, co konkretnie wpłynęło na to, iż wyrażasz taką opinię o tym miejscu pracy. Sprecyzuj, proszę, swój komentarz, aby osoby zainteresowane pracą w tej firmie mogły uzyskać merytoryczną i uzasadnioną opinię.

Witam. Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko biurowe do Krakowa( transport) jakie są warunki pracy? Czy można zarobić średnia krajowa?

@Nowy

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ECO-ABC SP. Z O.O. - Bełchatów

• Jak się pracuje w ECO-ABC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ECO-ABC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECO-ABC SP. Z O.O.?

ECO-ABC SP. Z O.O.