Trident BMC Sp. z o.o.

Opinie o Trident BMC Sp. z o.o.

Aktualność
Nawiązując do informacji prasowych nt. Koronawirusa w Chinach, Baltec Marine Sp. z o.o. informuje iż w chwili obecnej przy realizacji projektów związanych z instalacją systemów oczyszczania spalin na statkach kontenerowych typu ULCV, w chińskich stoczniach zlokalizowanych w Szanghaju, Zhoushan oraz Shekou pracuje łącznie 146 naszych pracowników lub pracowników firm z Polski pracujących na nasze zlecenie. Na bieżąco monitorujemy informacje i zalecenia wydawane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych odnośnie podróży do Chin,  monitorujemy również zalecenia WHO. Jesteśmy w bieżącym kontakcie ze stoczniami oraz z armatorem. Pracownikom którzy wyrażą wolę powrotu organizujemy loty powrotne. W dniu dzisiejszym do kraju powróci 39 osób, pozostałe osoby oczekują w hotelach lub wykonują prace związane z zabezpieczeniem obszarów na których wykonywane są prace. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z naszymi pracownikami, zapewniamy im wszelkie niezbędne wsparcie, środki ochrony osobistej i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko zarażenia.  W każdej chwili jesteśmy w gotowości sprowadzić cały zespół do kraju.
Igor

Po co tam siedzieć i czekać na najgorsze co może być to jest koszmar zdrowia się nie kupi a kasę zawsze zarobić mozna

Pracuje w firmie juz troche czasu. To co teraz sie tu wydarzyło to przechodzi wszystko. Generalnie zlego slowa bym nie piwiedzial do dzisiaj. Jaca po angielsku sie zawinoł na nasze pytania co dalej nikt nje potrafi nam odpowiedziec. Może firma by, sie zainteresowala puki jest na to czas. Pozdrawiam

NikitaChruscof

Nick napisalbys to w zrozumialym jezyku dla wszystkich nie grypsera panujaca w Baltecu. O jakiego Jaca chodzi? TeamLeadera? I co to znaczy sie po angielsku zawinal? Moim skromnym zdaniem to powinniscie sie zawijac bo sytuacja nie idzie w dobrym kierunku. Lepiej nie miec kasy ale zdrowie niz zdrowia nie miec a kase, z ktorej zadnej radosci.

@NikitaChruscof

Poprostu firma dalej twierdzi ze niema zagrożenia. A jak cos się bedzie dzialo to nie zostawi nas na lidzie????????????. Nawet beda nam postojowe płacic wrazie jak by granice zamkneli i mieli bysmy zostac na hotelu. A na statku brak podstawowych srodkow typu plyn do dezynfekcji rąk a i maski sie koncza. Nic panowie powalczmy jeszcze pare dni i zrobmy tak jak chłopak z Mg electric bo jak w pore sie nie zawiniemy to rodzina bedzie nas ogladac przez Skype

Chiinczyk

Nie wiem na co firma czeka masakra jakaś

Spawacz

Rozmowa. Pani powiedziała że kontrakt jest. Czekać na telefon. Czekam 3 miesiace

Czy jest jakaś szansa wyjazdu?

karol

tylko desperat pojedzie ktoremu zycie jest nic nie warte

Sergii

Poczebna firma pośrednik przez który jadą ukrainci. Nie mam stałego pobytu i nie mogą me zatrudnić w Baltec Marine.

@

Nie idź przez pośrednika bo mniej zarobisz, zabierze ci 2-3 dolary z każdej godziny. Idz bezpośrednio do biura w Gdańsku

@@

Teraz tylko przez pośrednika bo nie mam stałego pobyta.

Pytajacy
@@

Przez jakie biuro? Co masz na myśli? Napisz dokładniej o co Ci chodzi z tym omijaniem.

Bez Nicka

Czytam te opinie i mam wrażenie że większość znawców w D.. była i G.. wie. Byłem w yulianie i w Cosco, każda stocznia ma swoją specyfikę, osobiście wolę Julka. Praca ciężka, ale bardziej przez klimat a jeszcze bardziej przez duzą wilgotność. Czas pracy mam wrażenie że zależy od prowadzącego. Bywa różnie, były dni wolne, były dni że robiliśmy 4 godz, standard 12 godzin na stoczni (W sumie od wyjazdu z hotelu liczone), realnie pracujesz krócej- przerwy na jedzenie, fajkę. Uczciwie, to też nie jest fabryka że stoisz przy taśmie w pampersie i nie możesz się ruszyć, jest ok. Na statku lodowki z wodą i izotonikami. Czytam o alkoholu, zasady są jasne, ale winić firmę że ktoś po pracy sobie browarka wypije i wyzywanie na forum to jest słabe, w pracy raczej mało realne bo zaraz bhpowiec polski czy zolty wyczai i też gupota praciwnika. BHP - dla mnie kombinezony ok. Standard stoczniowy, oczy dookoła głowy trzeba mieć dużo się dzieje. Hotel spoko, 4 gwiazdki czysto. Niedaleko hotelu ulica cudów, możesz kupić breitlinga w super cenie i inne markowe rzeczy. Długość kontraktu - mi akurat pasuje siedzieć tam 8-10 tygodni. Kasa, jak dla mnie bardzo dobra i praktycznie 100% dla ciebie. Może w Danii zarobisz lepiej, ale opłać mieszkanie, jedzenie, dojazdy i połowa na boku. Nie ma co narzekac panowie, fajnie że jest taka alternatywa. Pozdrawiam wszystkie marudy

Wojtek
@Bez Nicka

...breitlinga i inne markowe rzeczy w super cenie... W Chinach... Po tym komentarzu jestem pewien, ze jestes granatem od pluga oderwany. Wiec akurat twoj komentarz mozna sobie podarowac. Podobalo ci sie w chinach? Mialo prawo. Niektorym podobaja rozne dziwne rzeczy. Mnie nie podobalo sie. Nie szanuja ludzi. Pracownicy z lapanki ktorzy stocznie na discowery widzieli.

Wojtek
@Bez Nicka

A ty byles kiedys na kontrakcie w danii? Chiny to chyba twoj pierwszy kontrakt w zyciu dlatego wypisujesz takie glupoty.

MB
@Wojtek

Narzekajcie dalej. Zaraz was wygryzą Ukraińcy i Rumuni. Juz są na projektach. Praca na stoczni to ciężki zapierdol, nie ma znaczenia czy to w Polsce Danii czy w Chinach. (usunięte przez administratora) I po 12 godzin i więcej. Tutaj po projekcie możesz odpocząć w domu tyle ile potrzebujesz. Zarób w Polsce 60 koła w 3 miechy. Cos za cos. Nikt takiej kasy za trzymanie rąk w kieszeni nie płaci. Chcesz mieć lekko i regulaminowo idź do biedry na magazyn. Zobaczysz jak tam bedą ciebie szanować za najniższa krajową.

Sergii

Dzień dobry. Jestem ukraincem ktoś napisze jaka firma wewnętrzna i nomer telefonu jaka pracuje z Baltec Marine? Dziękuje bardzo.

Ten no mane to musi być jakiś (usunięte przez administratora) napewno jeden z tych o siedzą całe dnie i gapia się w telefon co od firmy dostali jest takie przysłowie nikt was tak w (usunięte przez administratora) nie wydyma jak podupadlosc baltec marina

Vasilchenko Vladimir

I worked in Baltec.Good company

Pipe fitter

Napiszę coś od siebie z perspektywy osoby która byla na kontrakcie na projekcie w Chinach w stoczni Yu Lian 1. Warunki pracy - mysle ze niczym nie odbiegały od tego co jest w stoczniach polskich. Jak ktos przychodzi z innej branży to bedzie sporo nowości dla niego. 2. BHP - był polski bhpowiec i caly czas krążył gościu z chińskiej stoczni i raczej wszystko było OK , ale wiadomo, czasami iskry na głowę poleciały. 3. Zakwaterowanie - hotel całkiem spoko w centrum miasta, autokar codziennie zawoził na stocznie i z powrotem. 4. Jedzenie - śniadania słabe, chińskie specjały do których trzeba sie przekonać, lunch na stoczni całkiem spoko, spory wybór jedzenia, bez limitow. Kolacja tez bez szału. Na szczęście do okoła sklepy, McDonald, knajpy można sobie cos innego kupić do jedzenia za grosze. Plus taki ze wyzywienie firma zapewnia bez dodatkowych opłat. 5. Praca - raczej nie dla mięczaków, 10-11 godzin dziennie zwyczajowo 6 dni w tygodniu. Jak każda praca fizyczna lekka nie jest a dodatkowo bardzo ciepło i duża wilogotnosc. Ekipa bardzo zróżnicowana przekrój wiekowy tez. 6. Kasa - bezkonkurencyjna(!!) i zawsze płatne w terminie bez żadnego ale, niczego nie potracaja z wypłaty. Chyba ze alimenty :) 7. Alkohol - po pracy piwko można sobie walnąc, ale lepiej nie pokazywać sie w pracy z promilami bo wtedy na własny koszt może byc powrót. Ogólnie atmosfera spoko. Z tego co wiem roboty na kilka lat do przodu mają zakontraktowane.

Endru
@Pipe fitter

Bardzo dziękuję za opinie, ponieważ stoję przed dylematem czy zdecydować się na wyjazd aż do Chin.

Endru
@Pipe fitter

Mam jeszcze jedno pytanie czy prawdą jest, że kontrakt podpisany jest np. na 4 tygodnie a na miejscu okazuje się ze zostaje się 11

Leon
@Endru

Nie warto jechac!!! Bylem to wiem. Szefostwo same buraki!!!!!!

Dawid
@Leon

Dlaczego twierdzisz, że nie warto? Z którą częścią wpisu Pipe fittera się nie zgadzasz? Z tego co on opowiada, warunki pracy są całkiem dobre, jestem więc ciekaw dlaczego Twoja opinia jest zupełnie inna i co na nią wpłynęło. Każda opinia jest ważna i ciekawi mnie skąd takie rozbieżności w Waszych wrażeniach, napisz coś więcej na ten temat jeśli możesz.

tiin
@Pipe fitter

jakie 10 12 godzin pracy, na tej stoczni teraz ludzie muszą robić 20 godz na dobe. Pogięło tam wszystkich.

Jan P
@Pipe fitter

Zwyczajowo 6 dni pracy? A to niedziele sa wolne? Chyba tylko dla ciebie. Tragedia i dramat. Jesli ktos ma certyfikaty to niech poszuka sobie pracy gdzies gdzie sie szanuje czlowieka. Kasa jest ok? Zal mi ciebie... pierwszy miesiac wrzesien 379 godzin a za pazdziernik 387 godzin. Wyplata to ok 18.500 za miesiac w zaleznosci od kursu dolara. To jest ok? No to jeszcze raz jest mi przykro ze mi w sumie nie jest ciebie zal. Obecnie w Holandii zarabiam na polskie 14500 za 220 godzin. Mam zapewnione zakwaterowanie i wyzywienie. Wolne niedziele i szacunek. przelozonych. Z Baltecu nigdy wiecej nie zamierzam pojechac. To firma dla desperatow ktorzy nie posiadaja umiejetnosci zeby normalna prace sobie znalezc i mysla ze pana boga za nogi zlapali... Zaden szanujacy sie fachowiec nie zostanie w tym bagnie jakie gotuje Baltec.

IW
@Jan P

Z moich wyliczeń wynika że różnica jest duża jeśli chodzi o stawkę godzinową. Możesz napisać w jakiej firmie pracujesz?

@Jan P

Też sie z tym zgadzam co napisałeś.. jak nie masz układów to jesteś traktowany jak śmieć.. byłem na 3 kontraktach kiedyś ale nigdy wiecej już bym nie poleciał.. i jeszcze z takimi ludzmi.. ludzie też masakra wiekszość to buraki i cwaniaki po prostu MASAKRA...

Mam kilka pytań odnośnie firmy. Przyjmują osoby do pracy bez doświadczenia w przemyśle stoczniowym? Jakie trzeba mieć uprawnienia i kursy, aby podjąć pracę? Jest możliwość wyjazdu na dłuższy okres czasu? Pozdrawiam

@Nowy

Znajdz inna firme.. szkoda nerwów (usunięte przez administratora)

Mietek

Umowa typu kontrakt, Kaska $13-max, praca po 12h. 7dni w tygodniu, bez dodatków, Zachorujesz zakaz wyjścia z hotelu, kierownictwo wprowadza mobbing, lecą słowa na HKP, Polecam jak nie miałeś pracy, a tym bardziej nie będziesz miał

A po co nick
@Mietek

Kierownictwo to rodzina na stołkach, tylko wymagają i traktują jak bydło, za chorobe nie tylko zakaz z hotelu a zjazd do domu , generalnie maja totalnie gdzies ze cos ci jest, jestes pionkiem do zastąpienia, swoi mogą wszytsko - od nic nie robienia do przychodzenia pijanym do pracy (ale to sie przeciez zdarza wszedzie) a ty zwykly pracowniku tyraj po 17-20 h na dobe i nie probuj zeby ci sie noga powinęła. Chcecie to probujcie dlugo nie wytrzymacie

@A po co nick

100 procent prawdy

@A po co nick

Zgadzam się w 100% z tobą. Nikomu nie polecam tej firmy...

Raptorrr

Byłem 3 razy na kontrakcie ale ludzie , prowadzący to masakra... cwaniaków nie brakuje(usunięte przez administratora) z grupy np 100 osobowej to może 3 osoby znajda się normalne a tak to sama śmietanka pracuje jak jesteś z innego miasta, województwa niż gdańsk to cię gnoją na psa.. nie polecam firmy praca jak praca trzeba pracować wszędzie ale atmosfera fatalna.. nie polecam.. Pozdrawiam.

Michal

Praca w Chinach. Zależy gdzie podjedziesz. Ale 360 godzin w miesiącu bez dnia wolnego. A jeżeli zachorujesz albo słabo się czujesz a nie masz układów menadżerowie cię zjedza. Są grupki ludzie chleja z prowadzoncymi i mają wolne na drugi dzień. Są układy ty musisz zapier..... za innych którzy nic nie umieją ale są albo rodziną albo znajomymi. Atmosfera fatalna. Każdy robi pod górę. To jest moja opinia. Pojedź przekonasz się sam.

Robert

Rodzina układy znajomości bez tego jest kiepsko co innego w biurze co innego na miejscu jak pojedziesz szybko zrozumisz co to znaczy ich brak

igor
@Robert

gdzie tak zle jest w szanghaj

Cyrk

Ciekawe co z gościem który wyskoczył z 10 piętra 23lata chłopak. Czy firma poniesie jakieś konsekwencje i czy poczują się do pomocy chłopakowi?

Radar
@Cyrk

Mógłbyś podać więcej szczegółów? Jakiś okoliczności, które go do tego doprowadziły?

Ted

Kiedy kasa będzie

Ciekawy
@Ted

No właśnie podłącze sie do tematu. W umowie jest jasno ze wynagrodzenia do 15tego każdego miesiąca. Pozatym szereg obowiazkow z których pracownik musi sie wywiązać. Dlamnie osobiscie jeden dzien nie robi wielkiego hallo ale skoro my musimy sie wywiazac z umowy to czy firma by nie mogła zrobic przelewu jeden dzie wczesniej zeby wszyscy dostali a nie tylko nieliczni

A jak wyglada praca przy montażu scrubberów? Czy jeśli jest podpisany kontrakt to później dzwonią i oferują kolejny wyjazd? Jakie są godziny pracy i socjal?

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trident BMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trident BMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trident BMC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trident BMC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trident BMC Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trident BMC Sp. z o.o.