Trident BMC Sp. z o.o.

Opinie o Trident BMC Sp. z o.o.

Jak wygląda terminowość wypłat?

Czy w Trident BMC Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Monter Konstrukcji Stalowych umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 22 maja na GoWork.pl.

Filozof

W jaki sposób wyobraża Pan sobie zdalne montowanie konstrukcji?

Prestidigitator

Witajcie ta firma to shot totalny połowa ludzi to pociotki synki dyrektorów itd. Miałem wypadek we Włoszech 3 miesiące na zwolnieniu zerwany nadgarstek zwichnięte 2 palce a odszkodowania 500 zł. Wstyd tak cenią zdrowie ludzkie a w Kinach co się działo to szkoda gadać co wyprawiał synek dyrektora.

Heheszki

Firma to kpina, olewaja ludzi i traktuja jak trybik maszyny, ktory mozna wymienic gdy staje sie nie wygodny, ida na reke pod klienta, gdy na kontrakcie (lub po nim ) pojawi sie jakis problem to zostajesz z nim sam, nawijaja makaron na uszy, oatatnio slyszalem ze prac nie maja, ale ich supervisor jest zawalony robota + widoczne ogloszenia w sieci, zwykla korposmieciarka ustawiona przez pociotkow i dupowlazow, na + jedyne to ze jest kwatera + zarcie na projektach ( ktore oplaca armator a nie ta smieszna jankesowa firemka) sa lepsze firmy i to z miedzynarodowym zespolem gdzie ceni sie fachowosc, nie wchodzenie w (usunięte przez administratora) i udawanie ze wszystko jest ok gdy cie ich klient (usunięte przez administratora)

_[ew
@Heheszki

Przykre lecz prawdziwe. W „firmie” rządzą pociotki. Cała reszta to o obraz nędzy i rozpaczy

Bożena
@_[ew

Kto to "pociotki"?

Bożenko
@Bożena

Boże Boze Bożenko, pociotki to potocznie ludzie zatrudniani z rodziny po znajomości.

@_[ew

Prawda cała

Grażyna
@Bożenko

I poważnie tylko takie osoby tam zarządzają? Mają odpowiednie umiejętności do tego?

Spawacz

Rozmowa. Pani powiedziała że kontrakt jest. Czekać na telefon. Czekam 3 miesiace

Czy jest jakaś szansa wyjazdu?

Widzę że dużo grymaszenie ale wszędzie trzeba robić takie czasy????

Gabriela
@Adam

No to prawda, ale czasem ,,grymaszenie” ma swoje podstawy. A ty może jesteś pracownikiem tej firmy?

A- nick

Po moich interwencjach ( źle policzona stawka godzinowa zawarta w kontrakcie pomnożona przeż ilość przepracowanych godzin ) była nieprawidłowa. Trwało to około miesiąca -- wyrównali. mi zaległe pieniążki.

Urszula
@A- nick

Na czym dokładnie polegały wspomniane interwencje?

Gabriela
@A- nick

Źle policzona stawka? Ile Ci policzyli, a ile powinieneś dostać?

Nowicjusz

Witam, Czy ktoś może mi podać kontakt email lub telefon do firmy, aby móc dowiedzieć się czy mają rekrutację na statki ?

Janek
@Nowicjusz

58 731 12 59

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi -odrzucanie połączeń z działem HR , w którym zgłasza sie problemy płacowe --w moim konkretnym przypadku -źle policzona stawka godzinowa x pomnożona przez ilość przepracowanych godzin po upływie miesiąca żadnej odpowiedzi o wyrównaniu zaległości

ŻEBY NAPISAC ,ŻĘ W/W NIE JEST WYSSANA Z PALCA=========== PODAM SWOJ ADRES EMAIL--- KLUCZ63@GAZETA.PL W RAZIE WATPLIWOSCI CO MOJEJ SPRAWY

Siema wszystkim co możecie mi powiedzieć o firmie dla nowicjusza ?

Spawarka

Jak komus nie pasuje praca na łajbie to mozna isc na budowe, to nie jest tak ze kazda firma bedzie indywidualnie dbac o pracownika, owszem, tam gdzie Nasi rodacy, tam zawsze bedzie kila i mogila ale co za problem pobujac sie 2/3 tyg dluzej na statku? Plywam ma carnivalach z innej firmt i mi to na reke jak moge zostac dluzej, wtedy siedze miesiac w domu i wyjezdzam znowu. Praca na statkach zawsze niesie ryzyko zmiany terminu powrotu, raz szybciej a raz pozniej, przeciez nikt tam wam nie karze pracowac tylko lezec, cos tam sie zarabia, odpoczywa, wasze zony sa zajete swoimi kolegami a dzieci czekaja na przelew.

Leszek
@Spawarka

Bredzisz jak potluczony lecz sie o

DoSpawacza
@Spawarka

Czyli miesiac pracujesz, miesiac siedzisz, niby zarabiasz, ale w kratke, skladek nie odprowadzasz, a jak pojdziesz na starosc po emeryture to ci powiedza, ze pan nie pracowal. Ja rozumiem jak pracowalbys tak jak pracuje sie w skandynawskich firmach pracujesz zarabiasz masz czas dla siebie dla rodziny wszystko jest git, a ty walisz po 12h przez 7 dni w tygoniu przez caly miesiac a potem jedziesz na caly miesiac lezec w lozku bo tak ci ta robota dala w kosc.

spawarka
@DoSpawacza

moja praca nie daje w kosc, max 2 styki dzienne na 50 tce. bardziej sie zanudzam niz przepracowuje ale jade zarobic a nie robic.kontrakty mam na DG za 37 euro na h, oplacam tylko dzialalnosc a reszte pokrywa firma pracuje 5/7 tyg na lajbie i 2+ w domu z tym ze jak zostane powyzej 5 tyg na lajbie to mam x2 placone wiec zwraca sie urlop, plywamy w parach, robta jest caly czas a ty nie mysl o emeryturze bo kto jej dozywa? odkladaj na konto i wiecej uzbierasz niz ci zus da o ile nie padnie w koncu bo ma tyle długow.

Vegeta

Co do baltec hmm zrobiłem dwa może 3 kontrakty, ogółem było spoko dopóki nie jaki Sebastian nie dostał poważniejsze stanowisko i mu odwaliło na czapkę potem zmiany na statku brygadzistów każdy miał inna fantazje według projektu ogółem żenada. Szczerze to nie polecam a jak ostatnio usłyszałem że dają 23 zł na godzinę w stoczni w gda gdzie miałem wcześniej 30 na godz to wgle porażka jakas. Stanowcze Nie.

Spawacz TIG

@Komunikatywny. Dziękuje za odpowiedź, (wiem o co halo ;) Pozdrawiam :))

Taka cisza na forum oznacza że firma jest w rozsypce całe szczęście nie będzie oszukiwać więcej ludzi dobić gada w gnieździe jeszcze trochę tej pandemi a sami krwiopijcy się wykończą czekam tylko na bankructwem tej firmy a dla zainteresowanych oni mnie nie wyrzucili sam odeszlem po 2 latach wykorzystywania i teraz pracuje w normalnej firmie gdzie płaci się podatki jest człowiek razem z rodziną ubezpieczony jeździ do pracy systematycznie 4na e i zarabia podobne pieniądze uciekajcie z tego szamba zostaną tylko lizidupy a oni sobie na robocie nie poradzą

Dla ja

Powiedz mi, dla jakiej firmy pracujesz?

@Dla ja

W norweskiej

RedStar

Kilka razy miałem ochotę na dość ostrą ripostę, bo czytając część komentarzy odniosłem wrażenie że musi istnieć jeszcze jakiś inny Baltec i inne Chiny. Może na początek do Ciebie, drogi Śmiechu Warte. Jedyne z czym się zgadzam czytając Twoją opinię to niezaprzeczalny fakt iż ostatnia chińska tura wciąż trwa. Od końca lutego. Nie mnie oceniać sytuację finansową firmy, ale moim skromnym zdaniem bardziej wpływa na tą sytuację fakt iż od kwietnia tego roku, Chińczycy zaprzestali wydawać zezwoleń wjazdowych, a te wydane utraciły moc. Do wyboru był więc planowy zjazd bez powrotu albo opcja siedzimy do bólu. Zdarzyło mnie się też rozmawiać z Chłopakami w Sekou i jakoś odniosłem wrażenie że opcja lipiec jest bardzo do przyjęcia. Przepraszam ale masz rację jeszcze w jednym, stawki zaczynały się od 13 $, do jakiego pułapu rosły to już każdy wie sam. Ale jak pewnie wiesz i to nie do końca prawda bo obcięto 20 %. Nic miłego ale taki czas. Zarzuciłeś też wzmiankę o katorżniczym systemie 7x12. Przyznaje że siedząc tam te 7 dni potrafi zmęczyć ale jeśli sobie dobrze przypominam to nikt nigdy nie obiecywał inaczej. Co do 12 godzin to zachowam milczenie, ale jeśli byłeś w Shenzen to możemy mówić o 13 godzinach od wyjścia do wejścia do hotelu.No może 13 h i 5 do 10 min w zależności od przebiegu Derby Shenzen. Tyle o Chinach. Nie zamierzam tu wystawiać Baltecowi laurki jeśli mam być obiektywny to jak każdy z nas znam pare gorszych placówek. Do ideału daleko, czasami okresowo musi ich nie lubić Telekomunikacja. Musi wyłączają telefony. Ciężko się dodzwonić, choć od strony biura działają perfekcyjnie. Kończąc ten przydługi wywód, każdy z nas który pracował, pracuje bądź będzie przyjął ich warunki, które w większości pokrywały się z rzeczywistością. (usunięte przez administratora) PM-ów, supervizorów itp. Może właśnie stąd mój mały sentyment. Wszędzie są ludzie i młotki, w moim przypadku po pierwszym spotkaniu jednego z większych, pozostawię Pana bez dodatkowych komentarzy, przy podejściu nr 2 pracowałem z fantastycznymi ludźmi i to dzięki nim tak a nie inaczej myślę o firmie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich w kraju i na chińskim zesłaniu. Mam nadzieję że uda się jeszcze kiedyś wspólnie u Lucy, Tsing Tao itd...

Wredny Grubas

Kilka razy miałem ochotę na dość ostrą ripostę, bo czytając część komentarzy odniosłem wrażenie że musi istnieć jeszcze jakiś inny Baltec i inne Chiny. Może na początek do Ciebie, drogi Śmiechu Warte. Jedyne z czym się zgadzam czytając Twoją opinię to niezaprzeczalny fakt iż ostatnia chińska tura wciąż trwa. Od końca lutego. Nie mnie oceniać sytuację finansową firmy, ale moim skromnym zdaniem bardziej wpływa na tą sytuację fakt iż od kwietnia tego roku, Chińczycy zaprzestali wydawać zezwoleń wjazdowych, a te wydane utraciły moc. Do wyboru był więc planowy zjazd bez powrotu albo opcja siedzimy do bólu. Zdarzyło mnie się też rozmawiać z Chłopakami w Sekou i jakoś odniosłem wrażenie że opcja lipiec jest bardzo do przyjęcia. Przepraszam ale masz rację jeszcze w jednym, stawki zaczynały się od 13 $, do jakiego pułapu rosły to już każdy wie sam. Ale jak pewnie wiesz i to nie do końca prawda bo obcięto 20 %. Nic miłego ale taki czas. Zarzuciłeś też wzmiankę o katorżniczym systemie 7x12. Przyznaje że siedząc tam te 7 dni potrafi zmęczyć ale jeśli sobie dobrze przypominam to nikt nigdy nie obiecywał inaczej. Co do 12 godzin to zachowam milczenie, ale jeśli byłeś w Shenzen to możemy mówić o 13 godzinach od wyjścia do wejścia do hotelu.No może 13 h i 5 do 10 min w zależności od przebiegu Derby Shenzen. Tyle o Chinach. Nie zamierzam tu wystawiać Baltecowi laurki jeśli mam być obiektywny to jak każdy z nas znam pare gorszych placówek. Do ideału daleko, czasami okresowo musi ich nie lubić Telekomunikacja. Musi wyłączają telefony. Ciężko się dodzwonić, choć od strony biura działają perfekcyjnie. Kończąc ten przydługi wywód, każdy z nas który pracował, pracuje bądź będzie przyjął ich warunki, które w większości pokrywały się z rzeczywistością. Wylano także hektolitry żalu na ch... PM-ów, superwajzorów itp. Może właśnie stąd mój mały sentyment. Wszędzie są ludzie i młotki, w moim przypadku po pierwszym spotkaniu jednego z większych, pozostawię Pana bez dodatkowych komentarzy, przy podejściu nr 2 pracowałem z fantastycznymi ludźmi i to dzięki nim tak a nie inaczej myślę o firmie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich w kraju i na chińskim zesłaniu. Mam nadzieję że uda się jeszcze kiedyś wspólnie u Lucy, Tsing Tao itd...

Śmiechu warte

Ktoś usunął mój komentarz odnośnie ludzi ze dalej siedzą w Chinach od lutego haha i stawki tez były wypisane i warunki pracy. Czyli od 13do15$ i praca 12h 7dni w tygodniu. Juz nie będę się rozpisywał bo szkoda mojego czasu. Ale widzę kasa na usuwania komentarzy jest a na zwiezienie ludzi nie ma. Hehe żal

Takija

Dobrze ze czytam komentarze bo jakis czas temu chcialem do nich uderzyć o pracę. Bym sie wpakowal w maliny. Dzięki chłopy

Tadek

Czy ktoś wie coś na temat pracy

Jak jest z pakietem medycznym w Baltec Marine Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Rozsądny

Nie ma żadnego pakietu...I lepiej miej ze sobą kasę dodatkową w razie "Niemca...." bo sie możesz zdziwić... ;)

Jak pisze kolega nie ma żadnego pakietu a na wyjazd lepiej zabierz ze 300 dolców ze sobą. Parę razy byłem świadkiem jak na Bahama statkowy szpital za wyciągnięcie wbitki z oka, szczycie rozcięte palca czy zwykłe tabletki na ból brzucha kasował po 50 lub 100 dolców. Żart jesteś na kontrakcie a w razie kłopotów czy wypadku płacisz za pomoc

Ciekawy

Kiedy ruszaja nowe projekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trident BMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trident BMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trident BMC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trident BMC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trident BMC Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trident BMC Sp. z o.o.