Trident BMC Sp. z o.o.

Opinie o Trident BMC Sp. z o.o.

Rurarz

Witam , czy ktoś był na platformie w Afryce ( angola) ? Jakie warunki i jak z pracą. Stawka 19 dolarów. Kontrakt 6 tygodni po 12 godzin . Ile to wychodzi na czysto po wszystkich kosztach ? Czy warto tam jechać?

Mariusz

Nie polecam firmy, same pociotki, firma spadła na takie (usunięte przez administratora)że biorą ludzi z olxa. Wola brać ludzi za 12 lub 14 dolarow którzy nic nie potrafią. Prowadzący i biuro to jedna wielka klika. W biurze na rozmowę czeka się łaskawie aż jakas pani podejdzie w końcu z krzywą mina i łaska. Dużo obiecują przed wyjazdem ale jak już lecisz to mają cie w nosie, jesteś tylko siła robocza. Prowadzący niektórzy to naprawdę dobrzy ludzie i znają się na pracy ale są też nieudacznicy dla których ta firma to sens życia i niedosc że są wręcz fanatyczni i wycisną z człowieka wszystko aż do minuty jak cytrynę, nie znają się na pracy a prowadzącymi zostali bo znają tylko angielski. Stawki i te kłamstwa to (usunięte przez administratora). Jak tak dalej będzie to będą robić same pociotki, ukraincy i ludzie co będą się w pracy uczyć jak coś zrobić. Nie polecam i serdecznie jeśli ktoś rozważa pracę tam odradzam, jeśli ktoś szanuję swój czas i umiejętności to nie będzie się dawał wykorzystywać. Nie pozdrawiam i nie polecam

Witam. A jak jest z platnoscia w firmie trident kiedy wypłacają pieniądze jak się zjedzie do domu

Szczery
@Marcin

Kasa dobra ale praca na czarno w razie choroby pozbywają się chwasta .Urząd Skarbowy tylko czeka puzniej płacz

@Szczery

O jakiej ofercie teraz piszesz, że mogłeś robić bez umowy? Mnie takie na necie się nie wyświetlały jeszcze, a dopiero co firmę teraz sobie wstępnie ogarniam. Z jakich przyczyn na takie warunki przystałeś? Co zostało zaproponowane?

Nie widzę chyba opinii z ostatniego czasu dla kontrolera materiałów i towarów a oferta właśnie wisi. Może w tym przypadku mógłby ktoś opowiedzieć o średnich zarobkach tak dla jasności? widełki nie są podane a potrzebuje mieć porównanie. Do tego z jakich przyczyn akurat teraz ktoś jest potrzebny?

Spawacz

Rozmowa. Pani powiedziała że kontrakt jest. Czekać na telefon. Czekam 3 miesiace

Czy jest jakaś szansa wyjazdu?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Trident BMC Sp. z o.o.?

Rafi

Witam chciałbym podjąć pracę w tej firmie jestem stolarzem czy mógłby ktoś podać mi nr telefonu lub mejla do pani która rekrutuje do pracy.

Rozmowy rekrutacyjne to jeden wielki (usunięte przez administratora)w tej firmie. W skrócie lekceważenie i wyśmiewanie wypowiedzi potencjalnego kandydata, nie polecam stracisz tylko czas. Obiecują a nie dotrzymują słowa.

@:)

To w zasadzie jakie pytania u Ciebie padały, że jakieś wyśmiewanie się tutaj przytaczasz? Jakie to stanowisko było? rozmowa jest z kimś z HR, tak? mnie interesuje ta oferta do obsługi projektów morskich, nie wiem tylko czy to do niej właśnie nawiązujesz?

panzagadka

Odradzam pracy w Finlandii, firma tnie koszta na pracownikach. Obiecują podwyżki i stawki przed wyjazdem a gdy już tu jesteś to jeden wielki (usunięte przez administratora) W magazynie dają nawet metrowki które trzeba oddać na koniec projektu. Ogólnie(usunięte przez administratora)jedno wielkie kłamstwo. Gdy się nie spodobasz panu prowadzącemu to nieważne jak dobrze wykonujesz pracę zawsze będzie coś nie tak, dobrzy pracownicy i szanuajcy się nie będą robić za takie stawki i w braku szacunku do pracownika. Niech dalej ludzi biorą z olxa, bo żaden fachowiec nie przyjedzie do takiego (usunięte przez administratora) a prowadzący(usunięte przez administratora)bez szacunku. Ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam były pracownik.

Pan Spawacz

Nie polecam firmy pracuje się tam na czarno niedługo firmą zajmie się Urząd Skarbowy

Hania
@Pan Spawacz

Naprawdę pracuje się w tej firmie na czarno? Nikt nie ma żadnej umowy? Nawet zleceniówki? Chociaż firma wypłaca pensje? Bo różne komentarze tutaj przeczytałam... I nie wiem, czy doradzać mężowi, żeby się zatrudnił, czy nie.

@Pan Spawacz

Jak Ty to zrobiłeś, że bez umowy się ugadałeś na robotę? tez przy spawaniu czegoś szukam i czytam właśnie opinie jak Pani wyżej. Nie wiem czy już mężowi odradziła ale ile szło zarobić teraz na takich warunkach? będą podwyżki dla spawaczy?

Pracocholik

Firma dno pracują tam ludzie co nie mają pojęcia o pracach monterskich same (usunięte przez administratora) ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) w biurach same (usunięte przez administratora)nie wypłacają piniedzy na czas kradną Diety we Filandii odradza wyjazd na platformy do Afryki po odliczeniu kosztów wychodzisz 15 tys zł na miesiąc dobre jest to że pracujesz 6 na 6 jest tam strasznie ciepło ludzie umierają od ugryzienia komara na malarię tragedia normalny (usunięte przez administratora)

Trident BMC Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Gdańsk. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Diabel

Nie polecam firmy . (usunięte przez administratora) , praca w finlandi totalna porazka kradna diety z 43.76 euro daja 10 dolarow , kontrakty nie zgodne z prawem , brak ubezpieczenia karty keli opieki lekarza , kwatery 5 osob 1 lazienka, kuchnia porazka , wogole koordynatorzy porazka , kradna papiery Vero nie maja prawa tego robic gdyz nie legalnie skladane wnioski i ogolem dno.

@Diabel

NICK

@Diabel

Dzień dobry, Trident BMC wypłaca pracownikom przewidzianą prawem dietę plus dodatkowo wypłacane jest 10 dolarów dziennie. Zapewniamy bezpłatne miejsce noclegowe w wynajmowanych mieszkaniach, zapewniamy bezpłatny obiad na terenie stoczni. Zapewniamy dostęp do lekarza, wszyscy pracownicy są objęci ubezpieczeniem. Z Pana wypowiedzi wynika, że nie ma Pan pełnej wiedzy dotyczącej zasad wynagradzania, naliczania i wypłacania diet oraz w innych ważnych kwestiach. Bardzo poważnie chcemy taktować uwagi dotyczące ewentualnych błędów jakie mogły mieć miejsce. Zgłoszenie zostało przyjęte i skierowane do odpowiednich służb. Będziemy dokładnie analizować sytuację, aby rozwiązać problemy związane z płatnościami, kontraktami, ubezpieczeniem i warunkami zakwaterowania. Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne i już pojedliśmy działania w celu poprawy komunikacji i wyjaśnienia zawiłości związanych z zasadami i regulacjami związanymi z zatrudnieniem w Finlandii. Bardzo proszę o kontakt z Pana przełożonym, który skieruje Pana do odpowiedniej osoby, która niezwłocznie wyjaśni wszystkie podniesione przez Pana kwestie. Z poważaniem Dział HR

Jan
@Trident BMC Sp. z o.o.

To ma sens. Trzeba rozmawiać. Pan @Diabeł widać, że się zagotował, jakieś nieporozumienie z pracodawcą?, kacyk?, czy coś innego?

Janek
@Trident BMC Sp. z o.o.

Jak pracowałem dla Trident wszystko było oki

Vito
@Trident BMC Sp. z o.o.

Wasz bezplatny dostęp do lekarze nie bądźcie śmieszni sam byłem świadkiem jak chłopak prosił o zawiezienie do lekarza bo się źle czuje wszyscy mieli go w (usunięte przez administratora) dopiero po 2 tygodniach na kwaterze jak dostał zapalenia płuc łaskawie ten (usunięte przez administratora)adam.m go zawiózł o chłopak prawie zmarł drugi przypadek proszenie bo kolega źle się czuję wszyscy w (usunięte przez administratora) wypad do Polski diagnoza nstepny z zapaleniem płuc przestańcie kłamać!

@Trident BMC Sp. z o.o.

Skoro płacicie 10dolarow to czemu piszecie ze zgodnie z prawem , jak dieta ma ponad 40euro?

Były
@Trident BMC Sp. z o.o.

Jak zawsze nieprawda, trident obcina diety i nie wypłaca przewidzianych prawem składników wynagrodzenia

BezNicka

Ta firma zeszła na psy. Praca w niej to jakiś żart. Zero szacunku dla pracownika. Najlepiej (usunięte przez administratora) ludzi, ze wszystkiego. PIP się wami zajmie

@BezNicka

twierdzisz, że zeszła, to jaki był wcześniejszy poziom pracy? jakie dostrzegasz rozbieżności i co może być ich ostateczną przyczyną? jeżeli o wyjazdy same w sobie chodzi to i tak są chętni? a czy są osoby, które jechały w tym roku po raz kolejny?

On
@BezNicka

Co rozumiesz przez szacunek do pracownika?

Nie polecam pracy w Finlandii !! Firma tnie koszty , kosztem ludzi , już zabrali travele , chodzą słuchy ze zaraz będą obcinać diety , problemy z kupnem bagażu , chcą ucinać plantne przerwy a chcą by pewność po 12 lub więcej godzin 7 dni w tyg i wiele innych Zastanów się 3 razy za nim pojedziesz do Finlandii

I dodam ze ludzi upychają po 6 w domkach , pokoje są 2 lub 3 osobowe , zero prywatności i pełna porażka

Urszula

Padła wyżej sugestia co do ucinania diet. Na jakiej podstawie miałoby to być możliwe? Jak to jest sprecyzowane w umowie? Co do przytoczonych standardów odnośnie pokoju to jest to wszystko omawiane jeszcze przed wyjazdem?

Ewka

Ludzie z Ukrainy w Polsce też pracują po 12 godzin i nie narzekają, tylko zawsze polaczką coś nie pasuje.

Jarek (szczecin)

czytam te wpisy o firmie ze taka czy owaka ale narzekacie i jeździcie bo ciężko się przyznać wam że życie co niektórym uratowała kilkanaście kontraktów zrobiłem i to co opiszecie to nie słyszałem . jeżeli każdy robi co do niego należy to niema problemów .

Kamil
@Jarek (szczecin)

Skoro według ciebie praca jest na plus to napisz co było ok? Dobrze zarabiałeś? Jakbyś podał stawkę to byłby dla mnie bardzo pomocne.

jarek(szczecin)
@Kamil

przede wszystkim w porządku jest Janek P. który konkretny jest w sprawie pracy i dobre podejście do ludzi , ludzie z którymi pracowałem też są porządku ,pomocni przede wszystkim w pracy ,nigdy nie miałem problemów naliczeniem pensji ,nadgodziny jak były też były naliczone zgodnie ,wypłata była też na czas, a co do stawki to też była ok ,pracowałem jako spawacz ,jak niebyło spawania to robiło się wszystko , pozdrawiam wszystkich

Przewoznik farmazon
@Jarek (szczecin)

Prawda jest taka ze przewoznik robi co chce kiedy chce i z kim chce, zycie to mi ta firma zmarnowala, do dzis nie odzyskalem pieniedzy ukradzionych przez zaloge statku przy checkoucie po czym sam przewoznik wpisal mnie na czarna liste wciskajac kit ze to sam carnival mnie zbanowal na prace na ich statkach, nie pozdrawiam z projektu arvii

@Przewoznik farmazon

Sama prawda

@Kamil

Tu dobrze płacą. Za nadgodziny też.

Jojo

Gościu nie pisz bzdur, jeśli byłeś choć raz to dobrze wiesz, że termin nadgodziny w tym przypadku jest czysto wirtualny. W tej firmie nie było, nie ma i nie będzie nikt płacił za nadgodziny.

@Jarek (szczecin)

Jak nic nie potrafisz, to faktycznie szansa dla Ciebie.

Jasne.

Dobrze by bylo jakby rozliczali wszystko do czego sie zobowiazuja.

@Jasne.

Jeśli są zobligowani na papierze to mimo wszystko raczej ostatecznie to robią? Ty faktycznie masz jeszcze jakieś problemy czy do dziś na spokojnie udało się rozliczyć? w sumie to z czym miałeś jakieś zaległości?

Goldi
@Jarek (szczecin)

Tak dokładnie też jeżdżę z tej firmy i nie narzekam jak ktoś chce pracować to pracuję i nie narzeka

@Goldi

to w zasadzie co konkretnie tu w warunkach jest według Ciebie takiego, ze warto pomyśleć o zatrudnieniu? Dałoby radę o szczegóły? Widzę spore rozbieżności w zdaniach i mnie to zastanawia po prostu

Vacek

13 dolarów

Vacek
@Kamil

Ogólnie siano na czas jest ok.a poza tym sama rodzina kolesiostwo jak nie spodoba się twój kolor oczu panu tomeczkowi nie jeździsz jeżdżą ci co wchodzą w (usunięte przez administratora) i przywiozą najwięcej wędzonej kiełbasy foremaną.pojedzisz jeden dwa kontrakty i mają cię w (usunięte przez administratora) siedzisz 6 miesięcy w domu bo na następne kontrakty maja pierwszeństwo kolesie albo rodzina.i nie ma w tej firmie ciągłości. Nie polecam kategorycznie!!!!!!

Łuki
@Przewoznik farmazon

Ja tam robiłem na arvi od marca do listopada niemiałem rządnych problemuw

@Vacek

Czyli na tej stawce 13 $ ile w sumie udało się wyciągnąć i przez jaki konkretnie okres? mam na myśli też te przestoje, bo ciekawa jestem średniej po prostu

@Vacek

13 dolarów jako spawacz, za granicą? Ale to za 30min tyle dostawałeś? W McD w USA zarabiasz 25.juz w Polsce zarobisz więcej jako spawacz...

@Adam

Możliwe, że odjął przy tym już wszystkie koszty pracy, które się tu ponosi z tytułu jej podjęcia i był to dawniejszy okres zatrudnienia? jakie wszystko koszty pojawiają się podczas współpracy z firmą, wszystkie przed wyjazdem sie mniej więcej wyliczy?

Ewka
@Vacek

Widocznie nie nadaje się Pan do tej pracy. Niektórzy jadą by godzin nałapać ,zero jakiejkolwiek wiedzy . Mój mąż jeździ i jest zadowolony

Piotrek

Firma godna polecenia, uczciwa, szanująca pracowników z wymagającymi kierownikami

@Piotrek

co z tymi wymaganiami? gdyby ich nie było to czy ludzie byliby tak zmotywowani do pracy jak dzisiaj? ciekawią mnie same w sobie stanowiska kierownicze czy można na takie awansować? jeśli tak to na jakich warunkach?

Mikołaj

Byłem dziś na rozmowie o pracę w magazynie w Gdańsku Kowale. Zaproszenie dostałem mailem. Miała być na 12.00, przybyłem o 11.55, niestety po ok pół godziny oczekiwania na kierownika (prowadził inną rozmowę) zwątpiłem i oddaliłem się w swoją stronę. Szanujmy czas innych i swój.

@Mikołaj

to, że rozmowa się przedłużyła to niby się zdarza ale co potem? ktokolwiek się z Tobą do dziś kontaktował w tej sprawie skoro zauważyli, że kandydat się wykruszył? Tu feedback dają świeżo po zakończeniu czy kiedy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Trident BMC Sp. z o.o.?

Z tego co wiem to w zależności od miejsca pracy podpisują kontrakty amerykański lub polskie umowy o pracę

Urszula

Nie wiem jak z tymi kontraktami jest ale czy któraś z tych form umów jest bardziej korzystna czy to i tak zależy? Jest szansa na objaśnienie?

Spawacz TIG

Dzień dobry. Czy przyjmują do pracy spawaczy TIG? Dzwonie już trzeci raz do biura nikt nie odbiera telefonu. Jak jest teraz z pracą? Mógłby ktoś napisać? Pozdrawiam.

Komunikatywny
@Spawacz TIG

Firma stoi . Na kontrakty wysyłają tylko ludzi którzy są zatrudnieni na umowę ale to zazwyczaj kilku dniowe strzały. Korona wirus wszystko (usunięte przez administratora) i teraz wszystkie (usunięte przez administratora) nieroby znajomki SV i PM bez fachu w rękach ślizgają się jedynie po fudze w łazience co mnie bardzo cieszy (usunięte przez administratora) układy i ślizgających sie co jeździli bo wujek załatwił i później trzeba było im sznurówki wiązać.

@Komunikatywny

Juz dawno pisałem ze tam to się kończy No i dobrze (usunięte przez administratora) 20 % za pracę trzeba było oddawać to tylko w firmie żlydowsko złodziejskie tak się robi a co mniej im płacili za człowieka tu pachnie mi upadłością strach tam robić bo można miesiac przerobić a 30stego ogłoszą bankructwo to nara wszystkim i zacznijcie się rozglądać za nowym pracodawca

Można? Można!
@Komunikatywny

W Niderlandach znaleźli skuteczny sposób na polskie układziki. Polacy są kierowani przez polskie lub niderlandzkie firmy/agencje do pracy w zakładach gdzie rządzą Holendrzy. Holendrzy dzielą pracą, rozliczają za wyniki pracy i podpisują timesheet'y. Możesz być, krzywy, zezowaty, jednoręki ale jak robisz swoją pracę dobrze to masz kasę i pewną pracę. Powoływanie się na znajomych, wujków tam nie działa. Selekcja zaczyna się od pierwszego dnia pracy, jak się sprawdzisz masz pracę, jak nie, to tego jeszcze samego dnia mogą Cię odesłać do Polski. Jak wujek zacznie stawać za Tobą, to i jego też odeślą.

Hhhhhhhh
@Spawacz TIG

Pani Monika jest zajęta bo pije kawę odbiera po miesiącu

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Baltec Marine Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pan Jan Lee

W firmie Baltec Marine, problem nadgodzin zostal rozwiązany, przez brak nadgodzin. Człowiek pracuje ile może i chce. Bardzo dobry system, likwiduje konflikty między pracownikami, którzy zawsze krzywo patrza jak ktoś dostanie w prezencie możliwość dłuższego zostania w pracy.

Iza
@Pan Jan Lee

Co to dokładnie znaczy, że człowiek pracuje ile może i ile chce? To nie ma określonej ilości godzin, którą trzeba przepracować? Jak to wygląda i jak tworzony jest grafik w Trident BMC?

Prestidigitator
@Iza

Ja to nie ma na Freeport Moskalem pracować od 7ej do 22ej w każdy dzień a we Włoszech również po 12 godz. W każdy dzień do zarżnięcia

@Prestidigitator

Oni lubia dorzynac ludzi na projektach.

@Jasne.

Jakoś słabo się takie coś zapowiada... generalnie to nie było możliwości, żeby to jakoś skrócić? I jak za to płacili w takim razie..

Aniol

Nadgodzin nie ma dodatkowo platnych, stawki srednie, ale jak ktos lubi pracowac po 7dni po 12 godzin to polecam. Lepsze stanowiska /prace obstawione w wiekszosci przez rodzine i znajomych. Trzeba uwazac co sie mowi. Jak jest jakis wypadek w pracy to odrazu wsadzaja w samolot i zapominaja o tobie. Brak ubezpieczenia. I do tego wystawiaja opinie na podstawoe swoich szpiegow ????

Spawacz
@Aniol

To jakie stawki mają?

@Aniol

Sama prawda????

Roman

Firma dbająca o pracownika, wszystko na legalu, organizacja wyjazdu w 100%, kwatery na mieście , kasa na czas

Grażyna
@Roman

A za mieszkanie płacisz ze swoich czy firma opłaca?

Barbara
@Roman

Jaki standard mają te kwatery?

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trident BMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trident BMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trident BMC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trident BMC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trident BMC Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trident BMC Sp. z o.o.