Gonito Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gonito Sp. z o.o.

Aktualność

Jak działa Gonito?

Firma pomaga sklepom internetowym wejść na platformę Amazon. Zapewnia obsługę administracyjną, konsumencką i transakcyjną. Podpowiada, jak się pozycjonować, chronić konta i własność intelektualną. A przede wszystkim – jak zwiększyć sprzedaż. Innymi słowy – Gonito robi wszystko to, co powinny robić sklepy internetowe, ale nie wiedzą jak.
Poprzez Amazon firmy mogą wyjść na aż 12 rynków zagranicznych w Europie oraz Ameryce Północnej, otrzymując nasze wsparcie przez 365 dni w roku.
Gonito to 300 firm w stałej obsłudze abonamentowej, dla których w 2021 roku wygenerowaliśmy aż 500 mln PLN obrotu!
Gonito jest w fazie bardzo szybkiego rozwoju:
2016 - założenie firmy
2020 - zespół 13 osób, 72 klientów
2021 - zespół 150 osób, 300 klientów
...i nie zamierza się zatrzymywać ;)

Gonito to 150 zespół ekspertów w sprzedaży na Amazon, którzy wspierają ponad 300 stałych Klientów. Od 6 lat pomagamy firmom zarówno wejść na platformę, jak i rozwijać sprzedaż, wchodząc z ofertą nawet na 12 rynków w Europie i Ameryce Północnej.
Dołącz do naszego Zespołu!

@Klaudia

Dzień dobry, na stanowisku Koordynatora projektów wymagamy znajomości języka angielskiego na poz. B2 - do codziennej pracy na platformie sprzedażowej. Mamy również otwartą rekrutację na stanowisko Koordynatora projektów z j. niemieckim - tu wymagamy znajomości języka niemieckiego na poz. C1 (w mowie i piśmie). Zapraszamy na naszą stronę internetową - prezentujemy tam wszystkie ogłoszenia, na które trwa nabór: https://goni.to/praca-gonito/. Pozdrawiamy, Zespół Gonito.

Daniel

Pracuję w Gonito w obszarze optymalizacji procesów od miesiąca. Na ten moment śmiało mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony - duża samodzielność w działaniu, ale równie duża pomoc od współpracowników i przełożonych w razie potrzeby. Firma bardzo rozwojowa.

Olcz

Od niedawna jestem bardzo zadowolonym pracownikiem firmy! Z procesu rekrutacji mam same pozytywne wrażenia, mega profesjonalne podejście, wszystko o czym rozmawiałam na rozmowie jest zgodne z tym co wykonuje na codzień. Polecam tego pracodawcę

Miły

Startowałem na stanowisko Technika - wprowadzanie danych na strony sklepów na Amazon. w Gonito. Niestety, nie poszedł mi test. Ale samą rozmowę i sam test (online) oceniam jako spoko podejście. Krok po kroku informują, jak będą wyglądały kolejne etapy. I samo podziekowanie też ok. Zawsze warto próbować.

Administrator Nowy wpis

Firma Gonito Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Analityk. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

:) Nowy wpis

Gonito już na starcie należy pochwalić za profesjonalną i przejrzystą rekrutację. Od pierwszego kontaktu rozmawiamy z rekruterem na stopie partnerstwa i z poczuciem szacunku - brałem udział w kilkunastu procesach rekrutacyjnych i śmiało mogę stwierdzić, że rekruter nie traktujący kandydata jako kolejnej pozycji w Excelu to obecnie rzadkość. Rekrutacja jest 3-etapowa: rozmowa -> zadanie -> rozmowa. Wynagrodzenie i benefity są w porządku. W biurze panuje fajna atmosfera - firma nie narzuca chodzenia pod krawatem, godziny pracy są elastyczne. Zdecydowanie polecam!

Ela K.
Kandydat

Profesjonalna rekrutacja, wszystkie informacje dostępne podczas procesu, sama rozmowa przeprowadzona profesjonalnie, bez nadęcia.

Elżbieta Nowy wpis
@Ela K.

rozmowa odbyła się w biurze czy może online? Jest tylko jeden etap czy więcej?

Nowy wpis

@Elżbieta

Każda rekrutacja ma różne modele. Na początku odbywa się wstępny wywiad telefoniczny, następnie jest albo spotkanie on-site/online, lub zadanie rekrutacyjne, po którym jest spotkanie on-site/online. W dalszym etapie jest decyzja i przekazany feedback.

Dorota
Kandydat

Czy Gonito oferuje umowę o pracę?

Dociekliwy
@Dorota

Jeśli się nie mylę, to wszystkie informacje są dostępne w ogłoszeniu :)

Seba

Zespół młody, ale to eksperci. Pracuje od niedawna, ale bardzo dużo się nauczyłem.

Zadowolona

Czuję, że mogę się rozwijać i mam wpływ na to jak wygląda moja praca. Atmosfera jest super! Ja polecam pracodawcę.

Polecam
Kandydat

Bardzo profesjonalna rekrutacja. Informacja zwrotna na czas, pytania dotyczące doświadczenia i merytoryczne zadane w punkt. Panie rekruterki prowadziły rozmowę w sposób partnerski, dzięki temu się nie stresowałam. Teraz czekam na decyzję!

Weronika

Pracuję w Gonito zdalnie od października i bardzo sobie chwalę. Kontakt z przełożonym jest częsty, jak tylko potrzebuję zawsze umawiamy spotkanie i dostaję informację zwrotną i wsparcie. Póki co, wszystko jest tak, jak umawialiśmy na rekrutacji.

Kamil
Kandydat

Po tygodniowej rekrutacji dostałem ofertę Gonito i zaczynam pracę od następnego poniedziałku. Praca zdalna, jasny kierunek rozwoju i warunki pracy. Polecam

Olo

Jestem zaskoczony opiniami na temat procesu rekrutacyjnego. Biorę udział w procesie na stanowisko Project Managera i od samego początku proces jest prowadzony w sposób klarowny i czytelny. Jestem informowany o wszystkich etapach, rekrutacja przebiega sprawnie, po wstępnym wywiadzie otrzymałem zadanie do wykonania, po jego zrobieniu od razu otrzymałem zaproszenie na spotkanie z moim potencjalnym przełożonym. Spotkaliśmy się wczoraj, rozmowa była bardzo rzeczowa i merytoryczna. Do końca tygodnia mam dostać informację, czy są zainteresowani moją kandydaturą.

;)

Jestem nową osobą na pokładzie Gonito. ;) Od samego początku byłam pozytywnie zaskoczona, sam proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie, zaproszenie do współpracy otrzymałam już na drugi dzień po rozmowie. Uważam, że dobra atmosfera to podstawa efektywnej pracy, w Gonito właśnie taka panuje! Ponadto, każdy jest otwarty na pomoc drugiej osobie. Jak najbardziej polecam pracę tutaj! :D

@;)

Witamy w zespole ;) Życzymy samych sukcesów i udanej integracji :)

Damian

Sprawna rekrutacja, bardzo fajna organizacja, firma młoda i perspektywiczna.

Kkk
Kandydat

Brałam ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Specjalisty HR w firmie Gonito. Proces wspominam bardzo dobrze, mimo że finalnie nie udało mi się dostać pracy jednak otrzymałam konkretny i merytoryczny Feedback i wiem nad czym muszę popracować ????

Aleksandra
@Kkk

No to jak dają pełen feedback to super aż ciekawa teraz jestem czego mogło Ci zabraknąć... :( To czego do tego HR tak właściwie wymagają?

@Aleksandra

@KKK dziękujemy za udział w rekrutacji. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy! Wracając do wymagań, na stanowisko Specjalisty ds. HR szukamy kandydata, który między innymi ma doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy oraz samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Marta S.

Szukałam pracy od jakiegoś czasu, ponieważ w poprzedniej firmie skończyły się dla mnie możliwości rozwoju, awansu, szkoleń. Dostałam się do Gonito, procesu rekrutacyjny był sprawny i przejrzysty. Na każdym etapie HR i mój aktualny przełożony byli dla mnie dostępni i informowali o kolejnych krokach. Wiedziałam, kiedy spodziewać się telefonu, ile potrwa rozmowa. Samo spotkanie rekrutacyjne było prowadzone partnersko, dostałam informację zawrotną dotyczącą zadania, które miałam do wykonania- wiem, co się spodobało, co zaskoczyło, a co jest do poprawy. Pracuję tu 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona ze zmiany. Jestem stopniowo wdrażana w kolejne procesy, wiem za co odpowiadam. Atmosfera jest bardzo koleżeńska, jest wesoło :)

Czy w firmie Gonito Sp. z o.o. da się zarobić 4800 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji?

Daniel

@Daniel

Zapowiada się owocna współpraca! Życzymy powodzenia Daniel :)

Olcz

@Olcz

Życzymy samych sukcesów!

Kandydatka
Kandydat

Profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja w miłej atmosferze i bardzo rzeczowo (a nie zdarza się to często). Nie było żadnych pytań wyjętych "z kapelusza". Niestety finalnie zabrakło mi doświadczenia na objęcie stanowiska na które rekrutowałam ale czuję się zmotywowana do dalszych działań.

@Kandydatka

Dziękujemy za udział w procesie rekrutacji i wystawienie rzetelnej oceny mimo braku zatrudnienia. Życzymy powodzenia w znalezieniu dopasowanego stanowiska pracy i sukcesów zawodowych! Zespół Gonito.

Gdynianka
Kandydat

Super i profesjonalny proces rekrutacyjny. Bez zastrzeżeń!

Ania
Kandydat

W porządku, przede wszystkim profesjonalnie w porównaniu do paru innych firm, które w ostatnim czasie odwiedziłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Gonito Sp. z o.o. - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gonito Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gonito Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gonito Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Gonito Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Gonito Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gonito Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gonito Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gonito Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii