Satori Sp. z o.o.

Opinie o Satori Sp. z o.o.

Była pracownica Szczecin

Zdecydowanie polecam Pracodawcę. Byłam zatrudniona w firmie przez prawie rok podczas studiów i było to bardzo pozytywne doświadczenie przed pracą zawodową w innym kierunku, którą później rozpoczęłam. Bardzo sobie chwaliłam luźną atmosferę w młodym zespole. Wynagrodzenie było zawsze na czas, z urlopem nigdy nie było problemu nawet jak się zdarzyła potrzeba na ostatnią chwilę. Bystrzejsze, otwarte osoby mogą tam zarobić naprawdę ładne pieniądze. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś maruder, taka specyfika pracy – albo masz do tego smykałkę, albo nie, jak komuś nie poszło nie wylewałabym tu żali jak widzę po niektórych komentarzach tylko zastanowiła się nad zmianą specyfiki pracy.

Megi
@Była pracownica Szczecin

Pracuje w firmie do tej pory i potwierdzam wszystko powyżej, super atmosfera, nigdy nie było żadnych problemów ani z wypłatami ani z urlopami

Daniel

Polecam oddział w Gorzowie Wielkopolskim na duży plus dla młodych osób po szkole jest to że jako jedni z nie wielu przyjmą cie bez doświadczenia bo w końcu gdzieś trzeba je zdobyć. Mimo tego że odchodzę w przyszłym miesiącu z powodu pójścia na studia to będę bardzo ciepło wspominał współpracowników oraz kierownika oddziału z którym można porozmawiać po ludzku i zawsze pomoże z ewetualnymi problemami :)

Kinga

Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania myślę, że pracowałabym w Satori jeszcze długo. Trafiłam tam prosto po studiach i nabyłam doświadczenia. Polecam!

@adiden

Polecam prace w firmie. Bardzo dobra atmosfera. Organizacja pracy w/g uznania pracownika -adekwatnie do wykonywanych obowiązków. Wszystkie płatności na czas. Wynik pracy jest motywacja do podniesienia poprzeczki indywidualnej-''apetyt wzrasta z każdym dniem" Przy odrobinie dobrej chęci, dobra kasa w zasięgu ręki dla każdego :) nawet bez doswiadczenia. Po roku pracy w SATORI mogę stwierdzić że nie żałuje zakończenia współpracy z konkurencyjną firmą z branży. SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAMY DO NASZEGO TEAMU :)

Aplikowałeś do firmy Satori Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Jacek

Pracowalem ponad 2 lata i z reka na sercu polece ta firme. Przyjazna atmosfera, wyplata zawsze na czas i super ludzie. Szefowa bardzo ludzka i pomocna. Nie wiem skad te opinie ponizej, ale napewno mijaja sie z prawda. Zwolnilem sie tylko dlatego ze rozpoczalem wlasna dzialalnosc. Polecam

Lena

Czy ktoś mógłby podać jak nazywają się właściciele firmy SATORI??? Jestem w posiadaniu pewnych informacji na temat tej firmy tylko muszę ustalić kim są właściciele. Potem opiszę o czy chodzi o tą firmę czy o inną o tej samej nazwie.

Mikołaj
@Lena

Napisałaś, ze jesteś w posiadaniu pewnych informacji na temat tej firmy a mnie w tym właśnie momencie zaciekawiło co takiego możesz wiedzieć o tym pracodawcy? Może będziesz tak uprzejma i to sprecyzujesz? Nie ukrywam, że Twój wpis bardzo mnie zaciekawił. Będziesz tak miła i uprzejma, aby to napisać? Z góry serdeczne dzięki.

ZS

Byłem zadowolony z tego pracodawcy. Kasa zawsze była na czas. Teraz współpracujemy na linii zleceniodawca-przewoźnik i również nie ma problemu z płatnościami. Polecam współpracę.

slawo

INFORMACJA DLA PRZEWOZNOKOW, TNA KILOMETRY, I NIE WYWIZUJA , ZANIZAJA STAWKE ZA KM, NIE POLECAM, DŁUZSZEJ WSPOŁPRACY

Mateusz G
@slawo

Ciekawa opinia, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż nie mieliśmy okazji nawet współpracować... Kim jesteś Slawo? Powiedz coś więcej :) Najlepiej w odpowiednim dziale.

Daniel

Polecam SATORI spedycja ze Szczecina i Zielonej Góry. Dobra i poukładana robota, pieniążki na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Satori Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Satori Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Satori Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Satori Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Satori Sp. z o.o.