INDROL sp. z o.o. sp.k.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INDROL sp. z o.o. sp.k.

Żal
 Rekomendacja

Jeżeli chodzi o opinię z mojej strony to mogę obiecać tylko gdy już podejmiesz pracę w tej firmie to na jednej zmianie są naprawdę fajne dziewczyny które za tak niewiele zrobią tak DUŻO. Kierownik Marcin jest naprawdę super i kierowniczki. Reszta to (usunięte przez administratora)

Pracownik produkcyjny

Witam praca w indrolu nie jest najgorsza ale najgorsza jest kontrola jakościowa produktu siedza w burze Panie z kontroli nawet nie sprawdza jakości towaru a jak towar już jest spakowany to twierdzą ze towar nie nadaje się do pakowania bo jest brzydko wyrobiony i my pracownicy nie mamy za to zapłacone zalecam tym Panią zabrać się za prace Od samego rana a nie o godzinie 13:00 gdzie kończymy prace ! A nie w kontroli jakości same śmiechy a gdzie praca ?? Może niech Was jeszcze 2 przyjmą do pracy w indrolu na stanowisku kontroli jakości !

Felicja M.

Etykieta :ŚWIEŻY indyk z POLSKI -kpi z konsumenta. Golonka z indyka kupiona w Netto Kępno dnia 26.11.2019r. z terminem przydatności 29.11.2019r. po otwarciu okazała się niezdatna do spożycia : mięso śmierdzące , lepkie. Termin przydatności do spożycia wzięty z księżyca a nie ustalony w oparciu o badania.

Pakowacz, rozbiur

Firma jest super polecam: - paczka mięsa na święta, - ładny parking dla samochodów - weryfikacja trzeźwości na portierni ale ma sporo minusów: - silna rotacja z niewyjaśnionych powodów - kierownicy bardzo prymitywni, traktują podwładnych jak służących - wydawanie poleceń w podniesionym głosem (niby skutecznie, tradycyjnie), podobnie opieprzanie za niewłaściwe zachowanie

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie INDROL sp. z o.o. sp.k..
Minka

Cześć. Pracowałam Na Pakowni Tacek w indrol I kierownik Łukasz B Wcale nie jest taki jak ktoś go opisał, po prostu taka ma prace, a zawsze znajdzie się jakaś osoba która chce Zrobić koło Du..., Praca jest w nie normowanych godzinach i po 9 lub 10 Godzin Ale Indrol slynie z promocji dla Lidl Jeśli komuś nie odpowiada praca w mięsie niech nawet nie próbuje

Kamil
Inne

Zastanawiam się nad przyczynami tak sporadycznie zamieszczanych opinii. Czy warto aplikować?

Karol
@Kamil

Mam te same przemyślenia. Napisze ktoś z pracowników czy atmosfera, tzn. relacja pomiędzy współpracownikami i kwestie finansowe są warte tego, żeby aplikować do Indrol?

Rijana
@Karol

O jaką pracę pytasz? Na produkcji, biuro, magazyn...etc?

Rzeznik

Jest ogłoszenie na OLX, praktycznie szukają każdego do firmy, taka ekspansja, czy taka rotacja? Praca na jedną zmianę? Jak z bhp?

Biznesmen
@Rzeznik

INDROL NAJGORSZA FIRMA PRACOWNIKA FIRMY ZEWNECZNĄ POTRAFIĄ TAK ZGNOIC RUZNYMI SLOWAMI

Karol
@Biznesmen

Dość mocne słowa pod adresem firmy. Czy mógłbyś rozwinąć swoja opinię i obiektywnie opisać jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia? Nawet jeśli masz negatywne doświadczenia, to także wniosą one nowe informacje do wątku i pozwolą poznać realne warunki pracy. Czekam na Twój komentarz.

Łukasz

Witam . Powiedzcie ,czy warto isc do firmy Indrol. Na linie. Jaka kasa na poczatek i jak z zarobkami?

Witek
@Łukasz

Witam praca ciężka kierownik Lukasz i dyrektor Daria sprowadzają firmę na psy okradają pracowników z pieniądzy odliczając każda minutę a praca jest na akord i odciągają przerwe z akordu pracowników

Wzburzona
@Witek

Łukaszek rękę trzyma głęboko powyżej łokcia. On wie jak czerpać korzyści. (usunięte przez administratora) nr 1 w firmie. (usunięte przez administratora)

Pracujewindrol

Wszystko na najwyższym poziomie Praca i klimat zależy jak się z Kim gra jak jesteś ty ok to kadra kierująca tez jest ok

Jula
@Pracujewindrol

Ta opinia dotyczy pracy w biurze czy na produkcji?

Pracujewindrol
@Jula

Produkcji

Tymon
Inne

Zgadzam się w całości z opinią . Ocenianie pracowników zacznijmy od siebie!

anonymous

Praca ciężka słabo płatna. Praca powyżej 8 godzin , weekendy. Brak szacunku dla pracowników, złe zarządzanie.

Zostaw merytoryczną opinię o INDROL sp. z o.o. sp.k. - Rostarzewo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w INDROL sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDROL sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDROL sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDROL sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii