Sel Serwis Sp.z o.o.

Opinie o Sel Serwis Sp.z o.o.

UWAGA NA PRACĘ W SEL-SERWIS NA OSOWIE NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW, WYKORZYSTUJĄ, OSKARŻAJĄ, NIE POLECAM PRACY JEST TO KOŁCHOZ, ZERO PRZYWILEJÓW I PRAW, [usunięte przez moderatora] CHCĄ TYLKO WYKORZYSTYWAĆ I WYRZUCIĆ JEŚLI SIĘ SPRZECIWISZ I WYRAZISZ WŁASNE ZDANIE WYRZUCĄ CIĘ, NIE WYPŁACAJĄ PENSJI !!!!!!!!! NAKŁADAJĄ NIE WSPÓŁMIERNIE DUŻO OBOWIĄZKÓW KTÓRE NIE SĄ WARTE TYCH PIENIĘDZY, Wielkie wymagania i nic po za tym, zero wdzięczności za pracę, Bardzo zła atmosfera pracy, Ostrzegam przed tymi ludźmi, są bardzo fałszywi [usunięte przez moderatora] ODRADZAM WSZYSTKIM PRACY W SEL-SERWISIE,(SELGROS) CHYBA ZE KTOŚ CHCE SIĘ NACIĄGAĆ Z SZURNIĘTĄ PANIĄ KIEROWNIK, KTÓRA TOTALNIE OLEWA PRACE, ZWALAJĄC WSZYSTKO NA SWOICH PRACOWNIKÓW!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Sel Serwis Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sel Serwis Sp.z o.o.