Opinie o Bgh.Work Sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bgh.Work Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bgh.Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bgh.Work Sp. z o.o. w Turek

Cześć, podejrzewam, że te oferty na stronie są chyba jakieś dawne, bo piszą o stawce 17 zł dla kelnera u nas w Polsce. Jest przy tym też podana kwota zakwaterowania 600 – 700 zł. zastanawiam się jak do dziś to wszystko się pozmieniało? za spanie o wiele więcej się płaci?

Weronika Nowy wpis

Widziałam negatywną opinię odnośnie obsługi w agencji a właśnie zastanawiałam się nad warunkami zatrudnienia dla osób rekrutujących. Dla pewności to Polki też tu przyjmą, prawda? jeśli tak to wiecie ile płacą rekruterom? Są jakieś prowizje od kandydata czy coś?

Peacownik Nowy wpis
@Weronika

Premie Pan Sebastian przyjmuje dla siebie.

Bingo Nowy wpis

Ukrainki które siedzą przy biurku są niemiłe opryskliwe zachowują się tak jakby siedzialy tam za karę.

Magda

Współpracują z PSN z LINGEN, nie płacą kasy, nawet KUG, a Pani Katarzyna mówi, że taka jest polityka firmy. TRAGEDIA!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bgh.Work Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gabriela

Hej! Niestety nie ma tutaj jeszcze informacji na temat tego miejsca, ale ja chętnie zaktualizowałabym informacje o warunkach pracy jakie oferują Bgh.Work Sp. z o.o. Najbardziej interesuje mnie to, czy oferują jakieś benefity z tytułu zatrudnienia u nich? Karta multisport itd. Będę wdzięczna za informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Bgh.Work Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Bgh.Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bgh.Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bgh.Work Sp. z o.o.