Opinie o Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. w Warszawa

Byla

Brak kompetencji na kluczowych,dyrektorskich stanowiskach porażający.HR nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania ,ale to wynik zarządzania tym zespołem . Stanowiska obsadzane po znajomosci

@Byla

Prawda. Dyrektorzy żyjący w przeświadczeniu, że domena to srodek trwały. Wyzwiska na porządku dziennym. Zarząd, który montuje kamery w damskich toaletach szukają lojalności pracowniczej. (usunięte przez administratora) Świadomi(usunięte przez administratora) wciąż wyzywaja ludzi oczekują poklasku. Obniżanie premi kwartalnej za niezralizowane obowiązki mimo, że nigdy nie nadali uprawnień i dostępów do ich realizacji. Brak podstwowego sprzętu do pracy. Łamanie BHP, w świetle ustawy pracy komputet to: monitor, komputer, mysz i klawiatura. W którym momencie pracownik dostaje monitor? Dostajesz sam laptop do pracy zdalnej beż internetu. Kierownicy nieznający podstaw obslugi komputera, zacofanie cywilizacyjne. Kolesiostwo, kumoterstwo. Panie dyrektorki z analiza psychologiczna na poziomie "poradnika domowego" . (usunięte przez administratora) Sami za takie pieniądze by nie pracowali. Zachęcam do zmiany pracy.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.

Po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej otrzymaliście zaproszenie do drugiego etapu ( jeśli wgl. otrzymaliście)? Niestety na rozmowie nie padła konkretna data z informacją.

123 Nowy wpis

Orientujecie się jak wygląda system płacy na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży? Czytam, że praca polega głównie na wsparciu doradców ds. leasingu. Czy w takim razie wypracowanie premii zależy tylko ode mnie czy również od wyników tychże doradców? Jak to procentowo może wychodzić?

Ek Nowy wpis
@123

Premia zależna od „widzimisia szefa” . Im krótsza spódniczka tym wyższa premia. Szef lubi „kompetencje i komplementy” . Najchętniej kamerę pod biurko by zamontował.

Czy nowo zatrudnione osoby w Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ek Nowy wpis

Hehe upewnij się zktora Społką zawierasz Umowę, gdyż wiekszac Umów zawierana jest z PKO Leasing S.A. choć i baaaardzo ciekawa historia odbyła się z Sodexo. Nieprawdaż Pani Nino, Marto?

Spotkanie miłe, chociaż z dziwnymi sztuczkami rekrutacyjnymi, jak 20 lat temu ale jak lubią takie zabawy, to zupełnie mi to nie przeszkadzało. :) potem niestety pomimo obiecanego kontaktu z informacją zwrotną po spotkaniu, brak informacji zwrotnej. Na moje maile z prośbą o feedback, zero reakcji, a tylko na pracuj.pl odrzucenie automatyczne :( niestety nie polecam. A szkoda, bo po takiej firmie, raczej czegoś innego można się spodziewać :( jeśli chcesz stracić czas bez żadnego feedbacku, to polecam. W innym przypadku odradzam aplikowanie :(

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
nick

Miałam rozmowę o pracę trzy tygodnie temu, pomimo zapewnienia informacji zwrotnej do 7 dni zero odzewu. Brak szacunku do kandydatów.

TER
@nick

Słyszałem o tym od wielu osób iż brak odpowiedzi to norma .Na stronie aplikacji że rekrutacja trwa,a od dawna zatrudniona na to stanowisko osoba .Z rozmów z innymi osobami tu zatrudnionymi ,a znam wielu wynika iż żenujący poziom HR jak na tak duża firmę ,ale może to wynika z faktu iż od lat są tam na eksponowane stanowiska przyjmowane osoby po linii partyjnej .Jedyno co może to uzdrowić to restart i restet.. nowy zarząd, nowy management oczyszczony z kolesi i krewnych.Duża firma która od lat działa na zasadzie co nam bank da to mamy ,braku pomysłu na biznes ,brak produktów, braku systemów motywacyjnych ale czego wymagać od managementu którego jedynym celem jest przetrwanie na stołkach.Bo podwyższanie budżetów i praca za te same stawki od lat to nie pomysł na biznes i rozwój firmy.

no nick
@TER

Zgadza się - stanowiska obsadzane po znajomości,ale może z nową władza to się zmieni

Serio miało takie coś miejsce w miejscu pracy? Czy oskarżona osoba nadal tu pracuje? Jakie w takich sytuacjach podejmuje kroki szefostwo, można spodziewać się wsparcia?

Czyli jak znalazłem interesujące mnie ogłoszenie to może być ono już nie ważne? Chodzi mi o stanowisko Doradca Klienta ds. Leasingu. Zależy mi na pracy hybrydowej a tu widzę, że akurat tak to działa. Jaki konkretnie schemat pracy? Ile firma dni pozwala w miesiącu pracować z domu?

Też mnie zainteresowała oferta dla doradcy klienta ale widzę, że piszecie, że na pracę nie ma szans. W takim razie po co są ogłoszenia? Spróbuję aplikować do Białegostoku. A może jednak ktoś przechodził rekrutacje? W ogłoszeniu jest, że rekrutacja zdalna. Rozmowa na miłym poziomie, jakie pytania padały od HR?

LuxTorpeda

Czy obecne rekrutacje na stanowiska Bankowych Doradców Leasingowych ( KORPO i MŚP) rzeczywiście maja miejsce ? Czy też ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników nie są powiązane z realna rekrutacją ? Najbardziej interesuje mnie Łódź , w tym zakresie

Ek

Odradzam wszelką współpracę z grupą PKO. Lepsza ofertę dostaniesz bezpośrednio u dealera samochodowego.

Max

Znalazłem ofertę dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży ubezpieczeń. Wymagana dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych. Czy to stanowisko wiąże się z przydzielonym służbowym autem? W ogłoszeniu nic na ten temat nie ma.

@Max

Bedziesz na rozmowie to powiedz, że to Twój wymog + zwrot za paliwo. Innej opcji nie bierz pod uwagę.

Byla

@Byla

A tak z ciekawości jakie pytania masz w tym momencie na myśli? Mało tu komentarzy było w ostatnim czasie i trudno się rozeznać przez to w warunkach. były zapytania o to jak się pracuje, napiszesz wiec cos więcej? taki przykładowy dzień z pracy to jak wygląda?

@Byla

Co do premii, to niemal rok temu wyjaśniono, że jest tu premia kwartalna w wysokości 20% z sumy pensji kwartalnej. No chyba, że system premiowania się zmienił? Warto by też było wiedzieć, ile ta pensja może wynieść, skoro od niej zależy premia? Pytam w kontekście otwartej rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta ds. Leasingu . Szukają właśnie do 11 miejscowości i co do formy zatrudnienia to jest UoP i B2B. Ale o zarobkach nic konkretnego. Firma stosuje w ogóle premie roczne, czy przyznaje dodatkowe pieniądze na Święta?

Czy w Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Julia

Firma oferuje model pracy hybrydowej dla pracownika Specjalista ds. robotyzacji i automatyzacji procesów. I że teraz szukają kogoś, to licze, że mi ktoś napisze, ile dni pracuje się z biura? A ile z domu? Jaki jest stosunek tych dni?

Beatrycze

Jak wam sie pracuje w tej firmie? Bo opisy malo zachecajace

Proszę o informację jak wygląda kwestia premii. Czy sa w tej firmie wypłacane premie kwartalne albo roczne i jak to się kształtuje kwotowo. Pozdrawiam

Dawid
@Marta

Premia kwartalna w wysokości 20% z sumy pensji kwartalnej.

@Dawid

Kurcze, fajna suma w sumie :) Premia jest wypłacana za osiągnięcia grupowe, czy indywidualne? Ciężko ją zdobyć?

Dawid
@Ewelina

Za moich czasów wypłacana była za osiągnięcia grupowe i nie było ciężko ją zdobyć. Nie wiem jak jest teraz.

Hanna
@Dawid

Nie było ciężko to znaczy że zespołowo się na nią pracowało? Co trzeba było zrobić żeby się na nią załapać? I w jakiej była wysokości?

Maria

Jak widać opisy trafione i majace odzwierciedlenie w tej pisowej firmie. Wiele widzialem i slyszalem, ale jedno jest faktem ludzie na kierowniczych stanowiskach bez kompetencji i znajomości rynku. Przyklad dzial o nazwie MKD leasing w sklepach www. Kierowniczka z dzialu operacji zarzadza dzialem ecommerce, brak znajomości podstaw biznesu online, brak znajomości produktów rynkowych, konkurencje zna ale z nazwy :)))) ten zespól to zbieranina ludzi bez wiedzy i umiejetności sprzedazowych, kolo wzajemnej adoracji. O produkcie nie wspomne, brak podstawowych funkcjolalności, integracji, umowa itp. Jednym slowem ta firma i ten dzial to jedno wielkie dno. Zanim sie zdecydujesz wyslac CV dobrze sie zastanów, bo to co sie dzieje w tym dziale to jakas farsa. Nikt nic nie wie, nikt Ci nie pomoże, jesteś wrzucony w gniazdo żmij i sobie radz. Nie polecam pracy w tej firmie. Mozna zlaleść dużo lepiej.

@Maria

Nie wygląda to wszystko za ciekawie... Powiedz mi, co jest nie tak z umową? Bo tak wymieniłaś, ale nie wiem do końca o co chodzi. :'(

Byly pracownik dzialu MKD
@Maria

Potwierdzam. Pracowalem w tym balaganie i jest dokladnie jak opisujesz. Jedynie fajne i pomocne sa dziewczyny ze wsparcia sprzedazy a kierowniczka wsparcia Magda jest super.

Artur
@Byly pracownik dzialu MKD

Ale czy są szkolenia, zwłaszcza dla nowego pracownika, żeby połapać się w systemie pracy i obowiązkach? Jaka w przeciwnym razie podstawa do rozliczania z efektów i jakości pracy oraz argument za ewentualną podwyżką? Jak zarobki się tu kształtują, jeśli można wiedzieć?

Edek

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) w każdym calu. Pisowy twor zarzadzany przez ludzi bez kompetencji i doświadczenia szczegolnie na kierowniczych stanowiskach. (usunięte przez administratora) i lizusy glosujace na (usunięte przez administratora) Zenada. Mnie juz tam nie ma, nie mialem sily na to patrzec.

Wiktoria
@Edek

Ile czasu pracowałeś w firmie? Czy tylko to co piszesz było powodem twojego odejścia z pracy? Czy było coś jeszcze?

Ciekawski

Jak atmosfera w centrali?

@Ciekawski

Typowe korpo. Kazdy pilnuje swojego stolka i ma cie gdzieś. Ludzie bez kompetencji, wiedzy itp. Typowa pisowa firma.

Pracowałem w tej firmie dobrych kilka lat. Moja opinia jest taka - wszystko zalezy od przełozonego.. Sa tacy, ktorzy wspieraja, pomagaja i faktycznie są szefami do ktorych mozna sie zwrocić z prosba o pomoc ale i sa tacy, którzy wytkną kazdy błąd. Podstawa jest człowiek i relacje. Prace zawsze mozna sobie ułożyć. W sprzedazy duza presja na osiągniecie wyniku.Rozliczanie i wciąz za mało. Mozna zarobic ale praca wtedy nie tylko w ciagu 8 godzin ale dużo dłużej.

Justyna
@Nowy

No jak wiadomo czasem to wilkiem trzeba być. ;) Ale chwila czyli za potencjalne nadgodziny to się tutaj niczego nie dostanie? O to chodziło z tym co piszesz pod koniec? :/

Jaki jest wkład kierownictwa Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Drozdek

Kółko wzajemnej adoracji w ryzyku tego pseudo leasingu to śmiech na sali. Ekipa z jednego biurka z exRL jeszcze przyjezdnych słoikow. Niedługo UOKiK i pożądany Audyt się weźmie za te patologię zmian od fuzji. Kreatywnej księgowości. Gdzie rada nadzorcza śpi czy trzeba palcem pokazać ? Dam wam jedna wskazówkę na dzień dobry: spłaszczyc strukturę i zwolnić ok 40 % personelu, których w benchamrkach są tłem udawanym firmy.

@Drozdek

Jestem ciekawa, jak nikt moze nie dostrzegać, że 40% pracownikow jest niepotrzebna? :P Tzn stanowisk

Zostaw merytoryczną opinię o Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.?

Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Chłodna 52
    00-872 Warszawa
  • NIP: 7582303072 REGON: 142009519 KRS: 0000337054

Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.