Opinie o Przepisywanie.pl sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przepisywanie.pl sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przepisywanie.pl sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przepisywanie.pl sp. z o.o. w Warszawa

milka

Czy są jakieś opłaty wpisowe?

@milka

Nie ma. Proszę dzwonić do firmy a nie pisać w internecie na jakimś panelu.

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Przepisywanie.Pl Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda opinia się liczy!

Andzia

Szukałam siedziby na Czerniakowsliej. Mieszkanie w bloku, gdzie nie moźna się dostać.(usunięte przez administratora)

Rekrutujemy i pracujemy. Covid-19 nam nie straszny.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Każda praca jest sprawdzana, a ilość pracy jest liczona. Po osiągnięciu kolejnych szczebli doświadczenia (tj. przepisanych godzin bez uwag do pracy) otrzymuje się wyższe wynagrodzenie. Najbardziej doświadczeni pracownicy mogą zostać administratorami i oceniać prace nowo zatrudnionych osób. Można też zostać programistą pracującym dla przepisywanie.pl To są w skrócie możliwości awansu.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Proszę zadzwonić do firmy i zapytać.

Zgodnie z doświadczeniem i obliczeniami rzeczywistych zarobków na przepisywanie.pl / praca: przykładowy dochód netto zależny od szybkości pisania: 100 znaków/minutę > od 9 do 12 zł 200 znaków/minutę > od 18 do 24 zł 300 znaków/minutę > od 27 do 36 zł 400 znaków/minutę > od 36 do 48 zł 500 znaków/minutę > od 45 do 60 zł Czyli nie występuje tu podstawa wynagrodzenia, a praca jest czysto zadaniowa: im więcej się zrobi tym więcej można zarobić.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przepisywanie.pl sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Daniel

hmm a jak to wygląda od strony pracowników? Jaka panuje atmosfera?

@Daniel

Zadzwonić pod numerem podany na stronie. Zapytać o podstawowe informacje.(usunięte przez administratora)

@Daniel

Jako doświadczony pracownik mogę odpowiedzieć, że jak w normalnej zdalnej pracy. Praca z domu, czyli jaka atmosfera w domu - taka w pracy. Dostajesz plik, przepisujesz - otrzymujesz wynagrodzenie. Coś więcej? A i trzeba dość szybko pisać - piszę z najszybszą prędkością wśród pracowników (ponad 600zn/min) co sprawia, że na zarobki oraz kolejne zlecenia które biorę szybciej od pozostałych pracowników nie mogę narzekać. Gorzej jak ktoś pisze wolniej i do tego poprawia błędy. Przez co i zleceń brakuje. Sprawia to, że współpraca się nie opłaca i wtedy jak się domyślam pracownik (zapewne już były) bądź konkurencja co mało prawdopodobne może wyładowywać frustrację tu w opiniach szkalując w ten sposób firmę poprzez pisanie negatywnych komentarzy podając się za byłego pracownika lub klienta. Tak to jest jak oczekiwało się na początku dużego zarobku oraz dowolnego terminu wykonania. A tu trzeba pisać szybko oraz wykonać w terminie. I krytykę też oczywiście należy umieć przyjmować. Mi też się zdarzają małe błędy które oczywiście poprawiam. Jeszcze nie usłyszałem ani jednego obraźliwego epitetu. Ja o firmie złego słowa nie mogę powiedzieć oraz jak się domyślam większość klientów która korzysta śmiało z usług też jest zadowolona. Współpraca układa mi się świetnie, trzeba być pasjonatem szybkiego przepisywania oraz pisać w terminie aby zarobić :-)

Daniel

Jak to jest z umową? Czy tak jak napisano w innym poście na tej stronie? Po zarobieniu dla pracodawcy 600 zł? I jak to jest z tym pracodawcą?

Maciej

Praca zdalna wiąże się z samodyscypliną i odpowiednią organizacją czasu pracy, ale widzę, że Ty jesteś zadowolony. Nie napisałeś w jakich widełkach plasuje się wynagrodzenie i ile czasu dziennie poświęcasz na pracę. Takie informacje przydadzą się osobom szukającym tego typu zatrudnienia.

aaamen
@Daniel

To jest praca zdalna. Atmosfera jest przyjazna. Można dowiedzieć się szczegółów w każdym aspekcie wykonywanych zadań.

Tomasz
@Daniel

Rzetelna firma. Praca zdalna, wysokość zarobków uzależniona bezpośrednio od wkładu pracy i jej jakości. Zasady współpracy jasne i uczciwe. Pracuję dla firmy już od jakiegoś czasu, mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Warto jednak dodać, że praca wymaga szczególnych predyspozycji i tylko nieliczni są w stanie wykonywać ją efektywnie. Poza umiejętnością szybkiego pisania na klawiaturze konieczna jest doskonała organizacja pracy, cierpliwość. Znaczenie ma także szeroka wiedza ogólna, opanowanie zasad gramatyki i ortografii. Każdy, kto chce podjąć pracę w firmie, powinien od samego początku zdawać sobie sprawę z powyższych faktów.

Nikt nikogo nie obraża. Nie ma tolerancji dla takich zachowań w firmie. Proszę zadzwonić do firmy i wyjaśnić te kłamstwa.

pracownik100
@Daniel

Ta kwota to nie jest zarobienie dla pracodawcy tylko dla siebie. Firma zachęca żeby realizować wypłaty jednorazowe wyższe niż 600. Tym bardziej że łatwo jest zarobić więcej.

@Maciej

Publiczne forum to nie jest miejsce na pisanie o zarobkach chyba to jest zrozumiałe. Ale mogę napisać tyle, że przy mojej prędkości pisania to jest około 500zn/min zarabiam około 40 zł netto. A jak nic nie piszę to nic nie zarabiam. Bo to nie jest taka praca typu: czy się robi czy się leży to zawsze się należy. Trzeba poświęcić na nią konkretną ilość czasu i rzetelnie zrobić swoje na akord.

Czy można w Przepisywanie.pl sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

pracownik100

Tak można liczyć na wzrost wypłat, jeśli się wykonuje prace rzetelnie i ma się doświadczenie czyli saż przepisanych godzin bez uwag i błędów. . Spróbuj się zatrudnić najpierw przejdź egzaminy zobaczysz czy w ogóle się nadajesz do tej pracy bo trzeba sporo samozaparcia i chęci. Nie każdy potrafi pracować z domu... Ale najlepiej jak się szybko pisze to wypłata jest i tak duża. Można sobie łatwo przeliczyć. Wejdź na stronę praca i się dowiesz.

Po to są takie strony, żeby uważać na dana firmę. Mam nadzieję, że to był jednorazowy kontakt z tą firmą?

Szukam firmy

A jaką firmę pani poleca? Akurat szukam firmy do przepisania 1000 stron.

Timo

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przepisywanie.Pl Sp. z o.o.?

adminadmin

Wystarczy stworzyć konto przez przepisywanie.pl/praca zarejestrować się, zdać egzaminy, kontaktować się przez telefon podany na stronie.

przepisywanie

Trzeba zarejestrować się na przepisywanie.pl/praca do zatrudnienia nawet nie jest potrzebna rozmowa rekrutacyjna wystarczą kompetencje!

Aktualność
Jeśli chcesz się zatrudnić wejdź na przepisywanie.pl/praca

Dobra firma, wymaga i płaci na czas, nie ma co narzekać.

ewelina

Witam! odradzam korzystanie z usług tej firmy, kontakt super na samym poczatku do momentu wpłaty, pozniej nie odp na maila, termin realizacji zrealizowany po groźbach, w ogole transkrypcja ktora byla zrobiona przez automat nie była transkrypcja moich nagrań. (usunięte przez administratora)

Zawiedziona
@ewelina

Mam taką samą sytuację czekam od miesiąca po wpłacie na realizację zamówienia. Povtygodniu dostałam nie swoje nagranie. Do dziś nie mam swojego, zero kontaktu nikt nie odbiera tel.

Niestety, ale nie mam zbyt dobrych wiadomości na temat współpracy z PRZEPISYWANIE.PL.(usunięte przez administratora). W miniony piątek wysłałam do PRZEPISYWANIA.PL kolejny materiał, który podobno nie doszedł.(usunięte przez administratora) czy doszedł plik który zrobiłam? Powiedział, że tak. Dzisiaj rano znów do mnie na pisał, że nie dostał pliku i jeszcze kilka epitetów pod swoim adresem. (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Przepisywanie.pl sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przepisywanie.pl sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Przepisywanie.pl sp. z o.o.

Przepisywanie.pl sp. z o.o.