Opinie o Symmetry Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Symmetry Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Symmetry Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symmetry Sp. z o.o. w Warszawa

Jelonek

Aby dobrze zrozumieć jaką firmą jest Symmetry trzeba najpierw opowiedzieć o tym skąd wziął się dział DEV tej firmy, otóż został założony przez kumpli z instytucji publicznych typu ZUS itp, przez co przynieśli oni styl pracy typu "gwarancja 30% jakości" :) Ogólnie są pracownicy ze starej gwardii i ich nikt nie ruszy, ich słowa są prawem i cała reszta czyli najczęściej młode osoby. I taki team idealnie nadaje się do zamówień publicznych gdzie nie musi być dobrze tylko tanio. Jeśli jesteś osobą której: - nie zależy na jakości kodu - nie chce ci się więcej uczyć nowych rzeczy - twoja filozofia życiowa to yolo - lubisz traktowanie cię w stylu "petent w urzędzie" To ta firma jest dla ciebie :) na dowód poszukajcie jakie firma realizowała projekty deweloperskie i na co najwięcej narzekają użytkownicy

Kris
@Jelonek

Zastanawiam się nad zaaplikowaniem do firmy na stanowisko Developera. Ale po przeczytaniu tego wpisu mam wątpliwości. Czy nadal w tej firmie są takie realia? Warto tam w ogóle wysyłać CV? Jak wygląda kwestia rozwoju kompetencji? Czy ktoś może podpowiedzieć?

Stefan Nowy wpis

Widziałem, że firma szuka na ten moment Analityka i się zastanawiam czy aplikować. Ale widzę, że opinie tu są dosyć niekorzystne na temat firmy. Czy może ktoś doradzić czy warto się zainteresować ich ofertą. Coś się może u nich zmieniło? Jakie tam panują zwyczaje, czy atmosfere pracy mają dobrą i czy można się rozwijać? Będę wdzięczny za porade.

@Stefan

Hej, no ja też jestem ciekawa. I chętnie dowiem się więcej o tej pracy. A ja mam pytanie, czy taki analityk to jak skończy np. jakieś podyplomówki, to dostanie awans np. na starszego analityka? I czy to jest dobra praca na start dla dobrego wpisu do cv, czy też lepiej nie marnować czasu?

Mi wpadło w oko ich ogłoszenie, które mają na swojej stronie i chodzi o posadę junior technical support engineer. I chciałabym, aby ktoś napisał, co oznacza, że dają elastyczny model zatrudnienia? Elastycznie, czyli można sobie dowolnie wybrać rodzaj umowy? A może jest tak, że np. częśc godzin robi cię na jednej umowie, a inne godziny na innej umowie, bo to się bardziej opłaca??

Jelonek

Sylwia
@Jelonek

Dzięki wielkie za całkiem merytoryczną opinię. Ale tak naprawdę w trochę za małym stopniu skupiłeś się na opisie warunków pracy, na jakie można liczyć ze strony Symmetry. Wspomniałeś, że jeśli ktoś chce się rozwijać, to nie jest to raczej dobre miejsce - czy mam przez to rozumieć, że nie macie tam dostępu szkoleń podnoszących kwalifikacje?

Kris Nowy wpis

Kasandra

W ofercie na stanowisko Technical Support Engineer podany jest elastyczny model zatrudnienia. Co pracodawca ma na myśli? Chodzi o to, że jest możliwość pracy zdalnej albo w systemie hybrydowym? Zdarzają się w firmie awanse w tym dziale?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Symmetry Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Symmetry Sp. z o.o.?

Majkel

Atmosfera jest w porządku. Nie można na nic narzekać. Jak masz jakiś temat między-działowy to bez problemu. Każdy pomoże. Ogólnie w firmie jest spoko atmosfera. Fajni ludzie, a do tego mega mózgi.

Mlaskacz

Pracuje w tej firmie od 3 lat i obserwuje to głównie z perspektywy rozwoju działu software. Bolączki są jak wszędzie, ale od mniej więcej roku widzę zmiany na lepsze. Wynagrodzenie jest już rynkowe, zespół bo burzliwym rozstaniu z paroma osobami się przetasował i atmosfera się oczyściła i jest obecnie bardzo fajna. Komfort pracy zdalnej jest. Jedyne czego brakuje obecnie to nowych ciekawych projektów, bo kwalifikacje w zespole są bardzo duże a kilka osób jest w mojej ocenie wybitnych

Omijać szerokim łukiem!!!

Firma funkcjonuje głównie dzięki swojej pierwotnej działalności, czyli dzięki oferowaniu i utrzymywaniu hardware'u. Na ten temat pracownicy dostają peany, ile to jest podpisanych kontraktów na ile dziesiątek milionów złotych. Z działem IT natomiast prezesowi nie idzie, więc postanowił (jak się zdaje - no chyba, że jest ignorantem i psychopatą) ten dział utopić, tworząc tak nieznośne warunki pracy (skąpienie każdego grosza, zwodzenie i kłamanie przez ponad rok na temat podwyżek, unikanie umówionych spotkań na temat finansów, niezatrudnianie osób w miejsce tych, które odeszły - a by pewnie nie odeszły, gdyby zarządowi chciało się kiwnąć palcem, żeby je zatrzymać) by wszyscy sami się wykruszyli z poczucia beznadziei. Pracownik ma się najeść życzeniami "optymizmu i wytrwałości" od Janusza biznesu, który postanowił wciskać kit nie tylko klientom, ale i pracownikom (bo ciężko przeżyć i się najeść w Warszawie za 2500 na rękę). Ostatecznie to Symmetry, a szczególności byłemu v-ce prezesowi oraz obecnemu prezesowi mogę podziękować za wizytę u psychiatry w zeszłym roku. Kto nie chce tracić nerwów, niech sobie weźmie do serca tę przestrogę: Symmetry to Titanic w momencie łamania się na pół. Kto mógł (a byli to zdolni i pracowici ludzie) to już uciekł, a reszta pójdzie na (usunięte przez administratora) jeśli szybko nie wskoczy na szalupy. Jeśli jakimś cudem rekrutacje będą trwały, to z całego serca nie radzę tam iść nawet z desperacji - sam przypłaciłem to zdrowiem. Z pozytywnych rzeczy, to (przynajmniej obecnie) możliwa jest praca zdalna 100% :)

Grzegorz
@Omijać szerokim łukiem!!!

Jako że będąc byłym pracownikiem, da się rozpoznać kto jest autorem korespondencji, zdziwiony jestem taką narracją. Pisać takie rzeczy kiedy się jednak powraca na pokład to chyba hipokryzja no chyba że leki jakie przypisał psychiatra pomogły.

Zbyszek
@Omijać szerokim łukiem!!!

Jako były pracownik potwierdzam to co w komentarzu wyżej. Człowiek zarządzający zespołem w postaci pana Marcina nie powinien w ogóle dotykać się czegokolwiek z branży IT. Nikt nie był zadowolony ze współpracy z tym człowiekiem - klienci, pracownicy, może jedynie szef. Ogólnie pato firma, januszsoft jakich mało

obert

@Omijać szerokim łukiem!!! czyli tak koło 3400 brutto macie wszyscy ? w Wawie?

Grzegorz
@obert

@Omijać szeroki łukiem jest z okolic Kielc :)

MarJar

Brak zrozumienia Zespołów, Brak merytorycznych rozmów, Brak profesjonalnego podejścia do przyszłości firmy i ludzi, Brak perspektyw na podwyżki, rozwoju itp. Niestety cześć bardzo dobrej ekipy już nie ma, a druga część zaczyna odchodzić, a pozostaną osoby, które udają, że coś robią. Brak zatrudniania nowych kompetentnych osób, brak adminów, brak analityków itp. No cóż dopóki się nic nie zmieni w zarządzaniu i podejściu to nic z tego dobrego nie będzie. Tym bardziej, że ostatnio nawet jeden z b. dobrych Menagerów również złożył rezygnację, a kolejny PM też się szykuje do odejścia. Podsumowując było fajnie ale się skończyło.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Symmetry Sp. z o.o.?

z moich obserwacji tutaj są wszyscy na równym poziomie, każdy każdemu pomaga i wyśmiania się wiedzą.

Krzysztof

Fajnie, że możesz liczyć na pomoc współpracowników, a atmosfera w firmie jest przyjazna. Na stronie pracodawcy https://www.symmetry.pl/kariera jest sporo ofert rekrutacyjnych. Firma zapewnia nowym pracownikom benefity takie jak korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji, dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych i wyjazdy oraz imprezy integracyjne. Czy ktoś będzie aplikował?

D

Chyba firmy pomyliłeś :D

@Krzysztof

W lutym 2020 można było tak napisać, obecnie chyba zostało tylko ubezpieczenie zdrowotne Signal i nic więcej.

Czy ekipa się wspiera podczas pracy? Macie ją zgraną?

@Karolina

Już nie, kiedyś tak. Jak wyżej już pisałem słabe podejście do ludzi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Symmetry Sp. z o.o.?

MarJar

Niestety w ostatnim czasie kiepska. Najlepsi odchodzą, a zostają jedynie Ci co udają, że coś robią. Miały być rozmowy z Zarządem w kwestii przyszłości - brak, miały być premie - brak, miały być podwyżki - brak. Kiedyś było zdecydowanie lepiej. Na moje szczęście mam już za sobą współpracę z Symmetry.

Teodor

Bardzo dobra, nowoczesna firma w dodatku dobry pracodawca więc polecam.

Miruś

Nie dopisują na maile rekrutacyjne, co sumując z kiepską lokalizacją, koszmarnym dojazdem i niską oceną na GoWork, może i wychodzi na dobre.

Czy firma daje możliwość awansu?

Piotrek

Fajna firma dla osób, które chcą się rozwijać. Dla mnie ważna jest atmosfera pracy, a w Symmetry naprawdę jest spoko pod tym względem. Polecam

Igor

@Mirek dwa Możesz dodać więcej informacji? Słyszałem dobre opinie o firmie ale możesz dowiem się coś więcej.

Mirek dwa

Polecam wszystkim szukających wyzwań zawodowych ;)

Mirek

Firma ma bardzo dobrą opinię w internecie. Czy tak dobrze jest tu pracować, że nikomu już nie chce się pisać?

Nadal czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Symmetry Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Symmetry Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Symmetry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Symmetry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symmetry Sp. z o.o.?

Symmetry Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zygmunta Vogla 8
    02-963 Warszawa