REMAR

Płock

Opinie o REMAR

Mal

Poszukują Podwykonawcy w branży budowlanej (konst. żelbet., murowe)

mordziaty

Witam, Firma Remar to naprawdę [usunięte przez moderatora] , biorą podwykonawców po czym im nie płacą.Robią tak z każdym, a najlepsze jest że na swojej stronie internetowej nip jaki tam widnieje jest nipem firmy bliźniaczej o tej samej nazwie [usunięte przez moderatora] UWAŻAJCIE!!!!!

Daj jakis namiar swoj, to Ci podam. Obecnie dalej naciaga ludzi, tym razem na szybkie kredyty z ominieciem bik.[usunięte przez moderatora]

Potencjalny Pracownik

Nie polecam tej firmy, gdyż zawiera dziwne umowy z nierzetelnymi firmami tj: NET-POL MARKETING POLSKA [usunięte przez moderatora] wyzyskuje pracowników bierze kasę za robotę i nie płaci ludziom, dlatego nie polecam żadnej z tych firm

Zostaw opinię o REMAR - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMAR