Opinie o JML Funeris Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JML Funeris Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JML Funeris Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JML Funeris Sp. z o.o. w Katowice

Co słychać w firmie JML Funeris Sp. z o.o. w miejscowości Katowice? Oczekujemy na aktualne informacje. Może znajdzie się użytkownik, w firmie JML Funeris Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

TakaJa

Słychać? Tylko tyle że jak był (usunięte przez administratora) tak jest... I tak już zostanie do samego końca ( oby szybkiego). A ludzie jak pieniędzy za wykonaną pracę, delegacje i zwrot włożonych własnych pieniędzy ( np. na paliwo do SŁUŻBOWYCH samochodów) nie widzielit tak chyba już nigdy nie zobaczą. JML - to brzmi dumnie!

TakaJa

Firma Funeris rozwiązała się . Nie ma żadnego kontaktu.I brak możliwości odzyskania należności. chyba że na drodze postępowania cywilnego, Tylko trzeba byłoby chyba posiadać namiary na prywatne adresy b. właścicieli?

@TakaJa

Na cholerę ci one. Trzeba było odpowiedni wcześnie ich pozwać to byś jeszcze coś otrzymała. A tak masz (usunięte przez administratora) warty kawałek świstka będący umową o pracę, którym możesz się podetrzeć

takit
@TakaJa

ceidg rejestr sądowe wykazy rozpraw + uzasadnienei do sadu o wazny interes prawny

iq169 Nowy wpis
@TakaJa

sad lub komornik ustali w sysmie pesel, wiec ta kwestia jest banalna. problemem jest czy sa wyplacalni. co niecale 10 lat mozesz przedluzac klauzule wykonalnosci w sadzie. w koncu kiedys dojdziesz do skutku ja kiedys scigalem goscia ok 10 lat

TakaJa Nowy wpis

Ostatni raz piszę firma Funeris i pochodne tej firmy NIE ISTNIEJĄ. Sprawę upadłości i rozliczeń prowadzi syndyk sądowy.

Czy w JML Funeris Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

TakaJa

Czy jest tutaj jakiś moderator? Wydaje mi sie że ktos z byłego naczialstwa bawi się w glupie pytania.

były Nowy wpis
@TakaJa

@TakaJa nie widzisz, że te wszystkie pytania zadają automaty? A Ty tylko niepotrzebnie się nakręcasz :)

TakaJa Nowy wpis
@były

Ok. Akancziłos. Kak Siergiej powiedzialby.....

zadowolony

@pawel Jeśli eis dobrze pracuje to nie ma takich problemów, może trzeba zweryfikować swoją wydajność?

G.I. Joe
@zadowolony

Ta Twoja odpowiedź to jakiś trolling? Przecież to jest już zamknięte.(usunięte przez administratora). Toczą się sprawy, są komornicy ale nie ma z czego ściągnąć.

@zadowolony

Wykazuj się , wykazuj - na pustym placu przed budynkiem gdzie mieściła się firma JML.

Dawid

Zachecacie do spróbowania sił na rekrutacji?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JML Funeris Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w JML Funeris Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

TakaJa

Firmy Funeris nie ma już - zostało po niej mnóstwo długów do spłacenia.

Jakie są warunki zatrudnienia w JML Funeris Sp. z o.o.?

TakaJa

Na szczęście to (usunięte przez administratora) już zamkneli na cztery kłódki. mnie "wiszą" na ok. 10 tysi.

@TakaJa

Czyli jesteś (usunięte przez administratora) że tam pracowałaś tak długo. Należało ich pozwać odpowiednio wcześnie tak jak ja to zrobiłem. Postanowiłaś czekać bo jesteś chytra (chytry dwa razy traci), więc teraz dostaniesz...guzik.

Wojtek

@romek a ile wyszło ? O ile cię oszukali?

Romek

oszukuja z wypłatami i na godzinach pracy bo mam swoje godziny zapisane a oni twierdz inaczej nie polecam tej firmy dla żadnego pracownika który szuka pracy

Ja ja
@Romek

Dlatego ja zgrywałem na swojego maila prt scr z aplikacji hubstaff

TakaJa

Kiedy w firmie JML Funeris zapanuje uczciwość ?

Zfrustrowany

Firma jako pracodawdca PORAŻĶA!!! (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś zamierza się tam zatrudnić, niech 10 razy się zastanowi. Mając kredyt hipoteczny może zostać tylko sznur na szyję...

Weronika
@Zfrustrowany

@Zfrustrowany Twoja wypowiedź zabrzmiała dosyć groźnie. Dla mojego spokoju proszę, abyś ja rozwinął. Napisz, ile wynosi wynagrodzenie w JML Funeris i czy zawsze płacone jest ono na czas? Z góry dzięki.

aska
@Weronika

zależy od stanowiska pracy. nie jest płacone na czas praktycznie zawsze. Opóźnienia dochodziły do kilku tygodni.

@Weronika

Wszystkie inne firmy w Kato lepsze od tej! nie polecam, szkoda czasu, ambicji i zaangażowania. Jak tam ktos się "dostanie" to szybko poznaje co jest grane... Pierwszy problem ( z klientem, z terminem, z inwestycją) i stajesz się "chłopcem do bicia". Właściciele to ludzie bez rodziny, nie tolerują "posiadania dzieci", nie szanują człowieka, jego prawa do prywatności (poza godzinami pracy), nie znają empatii. Pięknie się sprzedają, ale jak pojawia się problem na inwestycji to "po trupach". Efekty niekompetencji i niekonsekwencji zawsze obciążają pracowników... Gdy tam pracowałem znałem wszystkich. Dziś nikt z tych ludzi tam już nie pracuje, każdy rozstał się z pracodawcami z powodu złego traktowania i problemów z terminowym wypłaceniem należności za pracę.

Na każde pytanie NIE !!!

Edyta

Przeczytałem poniżej ze firma nie jest wypłacalna. Czy już się to zmieniło, ktoś posiada informacje ?

Lexi
@Edyta

Nie, nic się nie zmieniło w tej kwestii. (usunięte przez administratora) Nie daj się skusić zarobkami, których możesz nie zobaczyć!

Doświadczony
@Edyta

Będąc byłym pracownikiem można tylko spekulować, ale zaległej wypłaty w dalszym ciągu nie ma na koncie... więc jak sądzę nic się nie zmieniło...

Chyba zdesperowany

Wszystkie dotychczasowe opinie o tej firmie są w 100% prawdziwe. (usunięte przez administratora) Prezes mało kontaktowy człowiek a szkoda bo mógłby sobie bardziej szanować pracownika, szczególnie że tak szybko odchodzą ;) Szczerze nie polecam, sam byłem krótko i wolę być bezrobotny niż tam pracować. Dosyć ciekawą sprawą jest podział obowiązków w tej firmie - zdun pracuje jako cieśla, elektryk jako pomocnik zduna a spawacz jako elektryk - co chcesz to masz w tej firmie.... Miło by było gdyby każdy, kto chce tam pracować wziął sobie te komentarze do serca i 100 razy przemyślał swoją decyzję. Podsumowując - szczerze NIE POLECAM!

nick

Jeśli uważasz się za "twardziela", wiesz, że sobie poradzisz bez terminowej wypłaty, jeśli ćwiczysz cierpliwość i pieniądze za delegacje, diety nadgodziny jesteś w stanie otrzymać z kilkutygodniowym opóźnieniem, jeśli nie potrzebujesz aby Twoje składki do ZUS zostały odprowadzone, lubisz poznawać nowych ludzi (pracownicy przychodzą i odchodzą jak pasażerowie w tramwaju), jeśli chcesz się sprawdzić w chaosie : APLIKUJ, TA PRACA JEST DLA CIEBIE.

PM
@nick

Kilkutygodniowym? Chachacha, chyba KILKUMIESIĘCZNYM

@nick

Świetnie ujęte, Dla tych co szukają dobrej pracy - każda będzie wspaniała, jak ktoś wytrzyma u Pana i Pani z JML Funeris ponad miesiąc:) Jak chcesz się tłumaczyć z rozmowy przy robieniu kawy, czy wymiany zdań z kolegą obok... za chwilkę usłyszysz: Pracujemy, nie gadamy... Jak pojawia się "kryzys" w prowadzonym temacie - nie można spa c, bo taka presja na Ciebie jest wywierana... Acha.. i nie licz na polubowne załatwienie sprawy - wszystko, bez względu na to kto zawinił ląduje w sądzie przeciwko TOBIE! dziwie się, że PIP jeszcze nie zajął się tą całą grupą spółek zarządzaną przez tego Pana i tą Panią... Nie wierzysz... spróbuj:)

ciekawy
@były pracownik

wybacz, bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem. Zapytam wprost, w sytuacji kiedy pojawiają się błędy np. produkcyjne, coś nie wyjdzie jak powinno, to pracodawca pozywa pracownika z tyt. powództwa cywilnego do sądu??? (!!!) ? Jeśli tak, to przysłowionwy kierownik za co taki delikwent odpowiada?

Ku przestrodze! Zanim się tu zatrudnisz, pewnie jako absolwent, bo nie masz doświadczenia i będziesz tanim pracownikiem, przestudiuj Kodeks Pracy i zadaj pytania dotyczące czasu pracy, sposobu rozliczania, płacenia w terminie... dowiedz się też co to mobbing i jak na niego reagować. Rozmowa z psychologiem, chyba nadal jest standardem procesu rekrutacji... żeby sprawdzić, czy jesteś asertywny... jak tak, nie nadajesz się. Kiedyś dostaliśmy nawet suuuper propozycję pracy na 0,5 etatu ;), że niby całość płacić będą trochę inaczej niż przelewem, ale wiecie... ciężkie czasy....!!! część się wyłamała, szybko się/zostali zwolnieni. Reszta się zgodziła... i czekali,... czekali... czy się doczekali? W tych czasach takie rzeczy proponować pracownikom, ludzie nawet nie zdawali sobie sprawy, że prawo łamią, bo co...? Bali się, że zostaną zwolnieni? Trzeba szukać czegoś innego, dopóki Ci ludzie kierują tą firmą, dopóty nikt tam nie zagrzeje miejsca.... Kiedyś na prawdę super ekipa była pracowników, super ludzie... potrafili pracować świetnie, rozwiązywać na prawdę trudne case, wsadzili, On i Ona, tam "swojego człowieka" donosiciela i donosił, że o 2 kawy za dużo wypił (bo dzień wcześniej wrócił z delegacji o 2 w nocy), że za długo gadał przy robieniu kawy... Teraz nawet to i ten "DONOSICIEL" już nie pracuje - co robi? sądzi się z nimi. Jedna koleżanka była często brana "na rozmowę" do znanego wszystkim pomieszczenia - wydzierał się po niej..., aż dziewczynę złamał, zwolniona. Kto reagował? nikt, bo każdy młody, bez doświadczenia, bał się... Najgorsze, że wszyscy wiedzieli, że ona ma rację, że nie jest niczemu winna, że tak nie można. Do dziś pamiętam i żałuję, że tego nie zgłosiliśmy do odpowiednich instytucji. Tam nie ma cywilizacji - ktoś bez doświadczenia pracy "u kogoś" pewnie od razu nie zauważy, ale dość szybko odczuje, że ...coś jest nie tak..., że ....chyba tak nie powinno być. Ale jeśli właściciele (On i Ona) nie są ludźmi tylko cyborgami bez zasad i wartości... Może i Oni kiedyś oprzytomnieją.

Jak jest z pakietem medycznym w JML Funeris Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

chyba żartujesz...

Moon

Zero kontaktu z "serwisem", firma "krzak"

Sun
@Moon

Zgadza się, brat "prezesa" to nie serwis. Wszystko robione z ogromnym opóźnieniem i wieloma błędami - na chybił trafił , pełno błędów konstrukcyjnych. "0" wykwalifikowanych osób.

Weronika
@Sun

A czy w związku z tym, jak piszesz ,pojawiają się błędy konstrukcyjne, czy pracodawca nie organizował, szkoleń aby zapobiec takim pomyłkom?

Wiktor

@Romek Na forum nie uda się wyjaśnić różnicy godzin więc po co to pisać, chyba że z inspiracji??

Słodziak

Z Góry Stanowczo Odradzam. Świadczenia Pracy Dla tej firmy.

mm
@Słodziak

dlaczego ? Proszę napisać konkretnie.

ERq
@mm

poniższe komentarze są prawdziwe. wszystkie.

Roxi

Ostrzegam przed tą firmą, całkowicie "garażowa" robota. (usunięte przez administratora) rotacja ludzi większa niż w jakiejkolwiek innej firmie w której pracowałam - po moim odejściu odchodzą 4 inne osoby (50% tej firmy). Chaos i bałagan zarówno w biurze jak i na "halach" (garażach). (usunięte przez administratora). Brak podstawowych narzędzi do pracy a wymagania (usunięte przez administratora) astronomiczne. (usunięte przez administratora) Jeśli kusi was stawka proponowana przez tą firmę zastanówcie się jeszcze raz...

Borh654

Nie polecam nikomu, przez firmę muszę stracić duzo czasu i nerwow ,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o JML Funeris Sp. z o.o. - Katowice

JML Funeris Sp. z o.o.