Opinie o computer-alliance.pl - Computer Alliance Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Computer Alliance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Computer Alliance Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Computer Alliance Sp. z o.o. w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Computer Alliance Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Jacek Nowy wpis

Są 2 etapy rekrutacji - część ogólna oraz zadaniowa. Wyniki rekrutacji są podawane 7 dniach po zakończeniu procesu zatrudniania nowego pracownika.

@@Jacek

Negatywny feedback jest w tym zawarty? Zastanawiam się co z kandydatami, którzy spełniali wymogi ale znalazł się ktoś lepszy. Czy tamte aplikacje będą przez jakiś czas przetrzymywane i może jeszcze się odezwa?

Matrix Reaktywacja

Jestem pracownikiem Computer Alliance z dość krótkim stażem, wcześniej pracowałem dla dużej firmy sprzedającej elektronikę, za jedną z największych zalet pracy tutaj uważam, że głos pracownika (pomysły dotyczące spraw firmy, oraz ułatwienia samej pracy) ma tutaj ogromne znaczenie, dobrze jest być w miejscu gdzie nie jesteś numerkiem w tabelce, wiadomo nie ma miejsc pracy bez wad, natomiast ilość plusów tutaj jest naprawdę znacząca, a przy tym ludzkie zarobki, oraz współpracownicy wspierający się nawzajem. No i najważniejsze, jak coś w ciągu dnia wypadnie do załatwienia, bądź coś się po prostu wydarzy, nie ma problemu żeby móc to na spokojnie załatwić. Krótko mówiąc polecam :)

@Matrix Reaktywacja

Ale to super, że inicjatywa pracowników jest słuchana i ma znaczenie, serio, to fajna polityka firmy. Jak praktycznie pracownik może zgłaszać takie pomysły? Jest do tego jakiś system komputerowy czy tak tradycyjnie kartka i jakaś skrzynka? I jak plusem są zarobki, to jaka jest kasa na start?

Małgosia

Hej, nie orientujecie się przypadkiem ile mniej więcej lat doświadczenia powinien mieć kandydat na starszego specjalistę ds. marketingu i Social Media? Nie jest to w zasadzie wskazane wprost i po prostu zastanawiam się jak jeszcze ewentualnie mogliby to na rozmowie weryfikować? Kiedyś ktoś pisał, że miał ją przez telefon. Teraz jest już stacjonarnie?

Mateusz

Pracuję dla Computer Alliance od niedawna , ale już widzę, że pracują tu fantastyczni ludzie. Każda osoba jest chętna do pomocy i bardzo uczynna. Atmosfera pracy sprzyja do efektywności i zaangażowania. W firmie dzieje się mnóstwo interesujących i innowacyjnych projektów, które mogą przyczynić się do, nie tylko sukcesu firmy, ale też pracowników. Generalnie polecam :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie Computer Alliance Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ciężko jest wykręcać takie wyniki, które jeden pan opisywał? Z tego co było napisane wychodzi że z 8,5 tys netto można wyciągnąć? Ale to nie cale na rękę skoro to kontrakt? co z umowami o prace, nie da się w ten sposób zatrudnić? nie chce jeszcze zakładać działalności

Tadeusz

Największe minusy: -miejsce pracy - sklep z komputerami, fatalnie nasłoneczniony, gorąco, ciasno, duszno, klienci siedzący na jakiejś mini kanapie, brzydki zapach, kiepska wentylacja, -godziny pracy - od 11:00 do 19:00, serio?, do tego co druga sobota od 11:00 do 13:00, bez jaj, naprawdę?, -kasa - na b2b podczas okresu próbnego 5 tys. netto, czyli po odjęciu zus-u i dochodowego poniżej 3 tys.?, -właściciel - typ cwaniaczka, od razu przechodzi na per Ty, przeprowadza jakieś testy z obsługi komputera, z obsługi programu księgowego, z prezentacji... żałosne, do tego mydli oczy wizjami wielkich zarobków. W tej firmie jeden człowiek pracuje od 4 lat, reszta to świeżaki. Oferta dla desperatów, firma sprzedaje głównie poleasingowy, tani sprzęt, co determinuje grupę docelową klientów i użeranie się właśnie z taką grupą.

Natalka
@Tadeusz

A odnośnie formy umowy, pisano tu że możliwy jest kontrakt b2b albo zlecenie. To teraz już inaczej jest? Na początek wolałabym jednak zlecenie niż zakładać JDG specjalnie. Aha, a te 5 tysięcy na działalności to faktycznie nie kokosy, ale po okresie próbnym jest podwyżka? Czy to wszystko zależy od prowizji od sprzedaży np?

Tadzik
@Natalka

Po okresie próbnym rzekomo podwyżka do 6 tys. netto. Plan sprzedaży to chyba 200 tys. miesięcznie, wypłata prowizji dopiero po wyrobieniu planu. Ciężko to zweryfikować, w tej firmie pracuje jedna osoba, która ma staż dłuższy, niż rok (oprócz szefa, oczywiście). Skoro średni koszt laptopa to 2 tys. łatwo wyliczyć, że trzeba sprzedać sto laptopów, żeby dostać prowizję.

Patryk
@Tadeusz

Pracuje w tej firmie od 4 lat. Dostaje 5000 netto na rękę + premia 2500-3500 netto na rękę za wyrobiony plan sprzedaży. Szef wydaje sporo na reklamę e commerce wiec spora cześć zamówień wpada sama. Reszta to praca własna i kontakty z firmami B2B. Dodatkowo dostałem auto służbowe za dobre wyniki pracy o wartości 50k do użytku prywatnego. Nie znacie realiów i pracujecie w CA wiec nie piszcie głupot!!!! Bardzo dobrze rozwinięty system motywacji - najlepsi handlowcy spędzają dodatkowy urlop w Miami za bardzo dobre wyniki w pracy opłacony przez firmę

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy Computer Alliance Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 27500 PLN?

Sylwia

Można pracować u nich tylko na kontrakcie b2b? Na swojej stronie w ogłoszeniu dla Handlowca piszą o stabilnym zatrudnieniu, więc myślę czy to oznacza szansę na umowę o pracę? Ktoś napisał niżej, że wyrabia nawet 12 tys. miesięcznie.. A ile jest gwarantowanej podstawy? Jeśli w ogóle takowa jest :)

Patryk D

Atmosfera w pracy jest fajna – dobre warunki pracy – Pracuje od 4 lat jako handlowiec na kontrakcie i zarabiam powyżej 12.000 miesięcznie – Szef spoko motywuje do pracy wysoką prowizja od sprzedaży oraz dodatkami oraz bardzo dobrą atmosferą pracy. Pracuje dużo ale wiem za co…. – wole pracę za 12k miesięcznie na kontrakcie niż 4000-5000netto na rękę na umowę o pracę. Ponadto płatny urlop 20 dni i pełny social – nie zamieniłbym tej pracy na żadną inna. Po 2 latach dostałem od Szefa samochód firmowy o wartości 50k tylko dla własnej dyspozycji za dobre wyniki w pracy – nie gadajcie więc głupot jeśli nie pracowaliście w Computer Alliance Patryk D

Filip

Nie znam firmy jako pracownik, ale jako klient byłem tam wielokrotnie i za każdym razem byłem traktowany w bardzo profesjonalny sposób. Z tego co zdążyłem zaobserwować atmosfera wśród pracowników też jest bardzo fajna. Jednym słowem - wielki plus dla firmy za jakość obsługi i oferowanego sprzętu. Polecam!

xyz

Potwierdzam kontrakt menadżerski Czyli umowa b2b bądź zlecenie, zarobki zawyżone by zachęcić potencjalnego kandydata do pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej właściciel odbiera telefony i sprzedaje (wciska) produkty zamiast przeprowadzić solidną , konkretną rozmowę z kandydatem. Brak szacunku, nie polecam..

Diva

Hej hej, jak z reklamowaniem komputerów? Bez problemu naprawiają, przyjmują, wymieniają na nowe? Ktoś miał jakieś doświadczenia? Czy są jakieś sytuacje, w których reklamacji nie uznają...

Darek

Czy firma zatrudnia w ogóle pracowników? Ten spokój podpowiada jest zastanawiający.

@Darek

Trudno powiedzieć, ze to pracownicy. Tzw kontrakt menadżerski. Czyli umowa b2b. Jak mamwia Lotek , cała przyjemność po MOJEJ stronie. Taki gentelnen.

Olgierd

Świetne opinie o firmie można znaleźć w internecie jednak żałuję, że na forum pracowników nikt nic nie zamieszcza.

Zostaw merytoryczną opinię o Computer Alliance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Computer Alliance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Computer Alliance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Computer Alliance Sp. z o.o.?

Computer Alliance Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bukowińska 22A
    02-703 Warszawa

Computer Alliance Sp. z o.o.