s.oliver

Poznań

Opinie o s.oliver

ewa

w sumie to nie jest jeszcze tak znana marka w odzieży damskiej żeby wiele osób bardzo zatrudniać, ale to mają rzeczy z klasą i ceny jak dla mnie idealne, i najciekawsze dodatki do odzieży moim zdaniem.

wernychora

myślę , że warto też czasem wspomnieć o pracy w S.olivier jednak nie jako sprzedawca , ale ktoś więcej. Kilka zespołów niezwykle kreatywnych projektantów pracuje nad nowymi kolekcjami prezentowanymi 12 razy w roku. Każda z nich prezentuje świeże spojrzenie na modę, a same wyniki sprzedaży świadczą o tym , że projektanci znają się na rzeczy

romek

a odzieżówki to już nie są na poziomie? Przecież większość z nas kupuje własnie w odzieżówkach, no chyba, że Ty @lika to wyższa półka i kupujesz od razu od projektantów, to jeszcze jeste w staie zrozumiec, ale w takim razie co masz do tego sklepu? cos Ci to przeszkadza jaka jest jakość ubrań u nich.

lidka

czy jest to taka typowa sieciówka odzieżowa czy moze jednak bardziej na poziomie? chodzi mi prosto z mostu o to czy ludzie zostawiają syf w przymierzalniach czy nie? bo obecnie pracuje w najprostrzej sieciówce i tam to po prostu nie dajemy radę ogarniać po całym dniu jak przewijają się ludzie, daltego też pytam, bo chce zmienić prace

obuch

mają pełno dobrych opinii i masę kasy, bo ostatnio widzę ich wszędzie jako sponsorów różnych zespołów sportowych

Waldek

Chyba dobrze traktuja ludzi w s.oliver, bo to przecież znana marka, w internecie mają pełno dobrych opinii, takż ei na tym polu powinni mieć.

arek

To może ktoś wie jak tam jest z warunkami w s.oliver, bo jak się nie zapyta wprost to mało kto odpowie...

Sammy

Ciuchy raczej mają dobre, ale nie wiem jak wygląda sytuacja od wewnątrz. Na moje oko powinni oferować dobre warunki.

pp

Czy spotkałaś się z pracownikiem ,który dobrze mowi o swojej pracy,zawsze wszyscy narzekaja,i są niezadowoleni.S.Oliver jest niemieckim sklepem i nie toleruje leniuchów.Jestes pracowita to idz na rozmowę,dzisiaj jest taka konkurencja, i pracodawcy wymagaja to jest jasne i logiczne ,wszędzie tak jest.A ci co się nie zgadzja z tym ,SIEDZĄ W DOMACH I NARZEKAJA ,NO NIE?

ktosia

Witam, mam tylko pytanie czy w Factory w Luboniu (Poznań) też jest tak źle? Właśnie dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem czy w ogóle się tam wybierać w takim razie....? Miałam już dość nieprzyjemne przeżycia w poprzedniej firmie i nie chce powtórki.

h

znowu jakieś zmiany i zwolnienia, są przyjęcia do bielska?

ludzie co wy tam wypisujecie? zastanówcie się !!!!!!!! ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!

wszyscy tylko narzekają ale jak nie chce wam się pracować to proponuję zasilić rzeszę nierobów i zwolnić miejsce dla profesjonalistów

iujkm

FIRMA DO BANI JAK KAŻDA ODZIEŻÓWKA,PRACA WEEKENDOWA,PRZYJMUJĄ PÓŁETATOWCÓW

abc

czyli gdzie?

mrs mohito

Regionalne to katastrofa szczególnie od visual'a - napiszcie co sądzicie!

tieg

Witam.Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałam w niej prawie rok. Cyrk na kółkach, pranie mózgu i drogie ciuchy.Bez znajomości i umiejętności lizusa nie licz na profity.Te same pieniądze zarobisz w Zarze i z kolei spoko kadra kierownicza. pozdrawiam

GTHJ

KTO ZASTĄPI REGIO NA MACIERZYŃSKIM? MARIO Z ŁODZI? WIE KTOŚ?

maja

a wiecie co dzieje sie na innych sklepach??? np w cz-wie pary sie potworzyły totalne olanie klienta tylko sciskanie sie w przymiezalniach a podobno nie moga pary pracowac w sklepie?????

anna

i Ty to znosisz? ja nie mogłabym pracować w takich warunkach... dlaczego nie szukasz innej pracy?

lena

A właśnie ukazało się ogłoszenie na as.kierownika sklepu. Serio jest tam tak tragicznie? Zamierzam wysłać tam cv. Z góry dzięki za szczerą odpowiedź i pozdrawiam.

Katastroficzny sklep z kosmicznymi cenami i okropnymi ciuchami. Praca tam to koszmar. Da się wytrzymać max. 2 miesiące i dostajesz na głowę. Uciekajcie stamtąd.

Zostaw opinię o s.oliver - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s.oliver