Tagger Investments Sp. z o.o.

Adres: Jasna 24, 00-054 Warszawa

NIP: 5272686327 REGON: 146391250 KRS: 0000438286

Tagger Investments Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Tagger Investments Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Administrator

Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w firmie Tagger Investments Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Tagger Investments Sp. z o.o. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o etat.

Zostaw opinię o Tagger Investments Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tagger Investments Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.