VP Polska Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VP Polska Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy w firmie VP Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Operator Maszyn, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Dariusz
Klient

Dziękuję za wspaniale wykonaną usługę wycięcia otworów w płytkach szklanych. Metoda cięcia szkła w tej Firmie jest genialna, jeszcze raz z góry dziękuję za wykonaną usługę!

nick Nowy wpis
@Dariusz

Firma VP Polska nie oferuje wycinania otworów w szkle ,a produkcje kopert bąbelkowych

Mieczysław Nowy wpis
@nick

Czy w tej firmie można awansować z np.: pakowacza na operatora maszyn?

Nowy wpis

@Mieczysław

Oczywiście! W naszej firmie stawiamy na rozwój oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w VP Polska Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Operator Maszyn, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 26 września.

Od czego uzależniona jest premia w firmie VP Polska Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 26 września na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie VP Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych?
Alicja

Czy państwo szykacie kobiety do pracy

V
@Alicja

Dzień dobry, Tak, firma się rozwija i potrzebujemy pracowników. Zachęcam do złożenia CV. Pozdrawiam

Alicja
Kandydat

Dzien dobry mam pytanie czy państwo potrzebujecie do pracy jestem zainteresowana

Czy w VP Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

gość

Jakie są zarobki w dziale logistyki?

Ryszard
Klient

(usunięte przez administratora) O 13g maja rozlad wozki aku i trzeba czekać do 16 żeby naładować. Czekam 4godz na rozlad

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VP Polska Sp. z o.o.?

Kamila

@Nieznany nie rozumiem? możesz jaśniej? jak to - poświęcić rodzinę?

Nieznany
Klient

Niektóre laski w tej firmie lece na kasę wola poświęcić rodzinę

Mateusz

Na jakie można liczyć zarobki na start?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w VP Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Na wszystkie niezbędne do pracy.

Czym VP Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Firma wypłaca oprócz dodatków kodeksowych premie uznaniowe i motywacyjne. Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem opieki medycznej dla naszych pracowników.

Tak
@VP Polska Sp. z o.o.

potwierdzam, jest dużo dodatków

Losveider

Ta firma to (usunięte przez administratora) kompletne nie dojrz że robisz na 3 zmiany to zarabiasz praktycznie najniszą krajową to jeszcze takie mają wymagania jak by tylko oni istnielina tym świecie nie polecam (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Hej, czy w firmie VP Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

gość
@Pytanie

Tak płacą za nadgodziny. Nigdy nie było z tym problemu.

Emilia
@gość

@gość, dzięki, że odpowiadasz. A jak stawki i premie w 2020 roku? Chodzi mi o zarobki pakowacza.

nick

Praca na 3 zmiany, umowa o pracę, premia uznaniowa co miesiąc 150 zł kobiety, 200-350 mężczyźni

Ladye
@nick

Jakie zarobki na tzw."dzień dobry"?

Mona
@nick

150 zl kobiety,a 200-300 zl mezczyzni??..niby dlaczego?..jakis rasizm..prosze mi nie mowic, ze facet ma wiecej bo wiecej pracuje, poniewaz pracowalam w fabryce i to kobiety zapieprzaly a faceci krecili sie i udawali ze cos robia jak byla I zmiana, bo gdy z biura juz powychodzili do domu, to przewaznie byly karty, itp...nie powiem ze wszyscy, ale wiekszosc facetow sie opierdzielala i tez brali jakies nagrody..nie wiem za co i mieli wyzsze wynagrodzenie od kobiet.

Agnieszka

Witam chciałabym wiedzieć czy potrzebujecie pracowników do pracy obecnie przebywam w holandii i chciałabym wrócić do zgania tu jest moje miejsce...pozdrawiam mam 47 lat

Agnieszka

Witam chciałabym wiedzieć czy potrzebujecie pracowników do pracy obecnie przebywam w holandii i chciałabym wrócić do zarania tu jest moje miejsce...pozdrawiam mam 47 lat

Zostaw merytoryczną opinię o VP Polska Sp. z o.o. - Żagań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w VP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie VP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy VP Polska Sp. z o.o., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VP Polska Sp. z o.o.