VP Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VP Polska Sp. z o.o.

Arkadiusz

Jeśli jest się dobrym fachowcem, zawsze można zmienić pracę na inną, nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Ja niedawno złożyłem wypowiedzenie, ponieważ dostałem lepszą ofertę pracy w miejscu zamieszkania w Żarach i odejdą mi koszta dojazdu, ale mimo wszystko uważam że firma VP Polska jest jedną z najlepszych i wiodących firm w okręgu ze względu, chociażby na spokojny bezstresowy tryb pracy i wzorową organizację. Dział kadr pierwsza liga, kierownictwo również. Nikt tu nikogo nie goni, ani nie zmusza do nadgodzin. Wszyscy mili i uśmiechnięci, wynagrodzenie dobre, pieniądze zawsze na czas, premie uznaniowe, nagroda za dyspozycyjność oraz nagroda roczna. Czego chcieć więcej?

@Arkadiusz

Premie uznaniowe są na każdym szczeblu zatrudnienia? I jeszcze czy te premie uznaniowe to kto jest przyznaje? Kto decyduje o tym, ile dana osoba dostanie i czy wgl dostanie? Czyli kogo uznanie trzeba mieć?

Mati
@Arkadiusz

A można się dopytać ile płacą ? I czy system 2 czy 3 zmianowy?

Ewa Nowy wpis
@Mati

3 zmiany. Podstawa plus 500(brutto)premi za frekwencję i 170zl za tydzień nocek. Plus nagroda roczna w grudniu 80% podstawy. Wszystko jest dokładnie powiedziane od razu. tyle na pakowaniu Panie mają. Panowie jako operatorzy mają coś wiecej

Halina Nowy wpis
@Ewa

Co do premii frekwencyjnej, to jest tak, że jak jeden dzień się opuści, np. weźmie się urlop na jedne dzień, to od razu cała premia przepada i nie ma nic? Czy wtedy odliczają lub jakoś pomniejszają premię, ale jednak cokolwiek się z tego tytułu dostaje?

Vp firma w której nie można pójść na przerwę bo nie ma ludzi i nie ma kto maszyn pilnować, 8 godz bez jedzenia,chwili przerwy

@@anonim

Jak to bez przerwy? Przecież kodeks pracy zapewnia pracownikom określoną liczbę przerw w ciągu dnia. Pracujecie na podstawie umowy o pracy czy jakoś inaczej, że takie sytuacje mają miejsce? I skąd te braki kadrowe, firma nie chce zatrudniać nowych osób teraz czy po prostu nie ma chętnych z jakiegoś powodu?

Czy zdarzają się nadgodziny w VP Polska Sp. z o.o.?

Jadzia

Czyli z robotą idzie się wyrobić w ciągu 8h czy chodzi bardziej o płacenie za te nadgodziny? Ktoś pisał, że nie można robić sobie przerw, nadal tak jest? A jak ludzie się załatwiają w ciągu dnia? Jedzą na stanowisku pracy?

Ewa Nowy wpis
@Jadzia

Obecnie pracuje w VP. Nie ma obecnie nadgodzin bo nie ma na tyle zleceń. Jeśli są nadgodziny to w soboty. Nie trzeba się "wyrobić" w 8 godzin bo przychodzi druga zmiana i kończy zlecenie które się zaczęło. Przerwy się należą i możesz korzystać. Wiele osób je i pije przy maszynie bo tak wygodnie ale też mówi się otwarcie że możesz wyjść na 15minutową przerwę. Tylko palacze mają wyjścia na fajkę zamiast przerwy. Do toalety też idziesz normalnie. Na maszynie zostaje druga osoba która ogarnie wszystko sama lub ktoś komu maszyna akurat stoi podejdzie i pomoże

Arkadiusz

Jeśli jest się dobrym fachowcem, zawsze można zmienić pracę na inną, nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Ja niedawno złożyłem wypowiedzenie, ponieważ dostałem lepszą ofertę pracy w miejscu zamieszkania w Żarach i odejdą mi koszta dojazdu, ale mimo wszystko uważam że firma VP Polska jest jedną z najlepszych i wiodących firm w okręgu ze względu, chociażby na spokojny bezstresowy tyb pracy i wzorową organizację. Dział kadr pierwsza liga, kierownictwo również. Nikt tu nikogo nie goni, ani nie zmusza do nadgodzin. Wszyscy mili i uśmiechnięci, wynagrodzenie dobre, pieniądze zawsze na czas, premie uznaniowe, nagroda za dyspozycyjność oraz nagroda roczna. Czego chcieć więcej?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie VP Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych?

Czym VP Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Firma wypłaca oprócz dodatków kodeksowych premie uznaniowe i motywacyjne. Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem opieki medycznej dla naszych pracowników.

Tak
@VP Polska Sp. z o.o.

potwierdzam, jest dużo dodatków

Zolo
@VP Polska Sp. z o.o.

Mamy 2023 rok i żadnej opieki medycznej zapewnionej przez VP nie ma

Kaja
@Zolo

Ale inne dodatki cały czas dają? Próbowaliście negocjować pakiety medyczne, firma nie zgadza się na to? Podasz w jakiej wysokości w tym roku można wyrobić premie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w VP Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

DARO

Pracowałem w tej Firmie w charakterze operatora wózkowego. Nie miałem doświadczenia ale mnie przyjęli. Jeżeli chodzi o szkolenie stanowiskowe to tylko fikcja. Niejaki Pan Grzegorz który nadzorował moje postępy na początku udawał życzliwego i pomocnego człowieka ale z czasem okazał się chamem który zamiast mi pomagać chodził za mną i mi ubliżał klnąc. Oczywiście wraz ze swoimi pracownikami śmiał się że jest duża rotacja wózkowych. Niestety ale tak to jest jak się ich nie szkoli tylko przeszkadza ale to celowe działanie. Kierownictwo go trzyma bo udaje przed nimi. Jeżeli chodzi o zakład co praca na trzy zmiany. Nie warto mówić o zarobkach bo są żadne.

Czy w firmie VP Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Operator Maszyn, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Tak, firma wypłaca premie motywacyjne, uznaniowe i roczne.

Dariusz

Dziękuję za wspaniale wykonaną usługę wycięcia otworów w płytkach szklanych. Metoda cięcia szkła w tej Firmie jest genialna, jeszcze raz z góry dziękuję za wykonaną usługę!

nick
@Dariusz

Firma VP Polska nie oferuje wycinania otworów w szkle ,a produkcje kopert bąbelkowych

Mieczysław
@nick

Czy w tej firmie można awansować z np.: pakowacza na operatora maszyn?

@Mieczysław

Oczywiście! W naszej firmie stawiamy na rozwój oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Alicja

Czy państwo szykacie kobiety do pracy

V
@Alicja

Dzień dobry, Tak, firma się rozwija i potrzebujemy pracowników. Zachęcam do złożenia CV. Pozdrawiam

Alicja

Dzien dobry mam pytanie czy państwo potrzebujecie do pracy jestem zainteresowana

gość

Jakie są zarobki w dziale logistyki?

Ryszard

(usunięte przez administratora) O 13g maja rozlad wozki aku i trzeba czekać do 16 żeby naładować. Czekam 4godz na rozlad

Kamila

@Nieznany nie rozumiem? możesz jaśniej? jak to - poświęcić rodzinę?

Nieznany

Niektóre laski w tej firmie lece na kasę wola poświęcić rodzinę

Mateusz

Na jakie można liczyć zarobki na start?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w VP Polska Sp. z o.o.?

Na wszystkie niezbędne do pracy.

Losveider

Ta firma to (usunięte przez administratora) kompletne nie dojrz że robisz na 3 zmiany to zarabiasz praktycznie najniszą krajową to jeszcze takie mają wymagania jak by tylko oni istnielina tym świecie nie polecam (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Hej, czy w firmie VP Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

gość

Tak płacą za nadgodziny. Nigdy nie było z tym problemu.

Emilia
@gość

@gość, dzięki, że odpowiadasz. A jak stawki i premie w 2020 roku? Chodzi mi o zarobki pakowacza.

nick

Praca na 3 zmiany, umowa o pracę, premia uznaniowa co miesiąc 150 zł kobiety, 200-350 mężczyźni

Ladye
@nick

Jakie zarobki na tzw."dzień dobry"?

Mona
@nick

150 zl kobiety,a 200-300 zl mezczyzni??..niby dlaczego?..jakis rasizm..prosze mi nie mowic, ze facet ma wiecej bo wiecej pracuje, poniewaz pracowalam w fabryce i to kobiety zapieprzaly a faceci krecili sie i udawali ze cos robia jak byla I zmiana, bo gdy z biura juz powychodzili do domu, to przewaznie byly karty, itp...nie powiem ze wszyscy, ale wiekszosc facetow sie opierdzielala i tez brali jakies nagrody..nie wiem za co i mieli wyzsze wynagrodzenie od kobiet.

Agnieszka

Witam chciałabym wiedzieć czy potrzebujecie pracowników do pracy obecnie przebywam w holandii i chciałabym wrócić do zgania tu jest moje miejsce...pozdrawiam mam 47 lat

Zostaw merytoryczną opinię o VP Polska Sp. z o.o. - Żagań

• Jak się pracuje w VP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Polska Sp. z o.o.?

VP Polska Sp. z o.o.