VP Polska Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VP Polska Sp. z o.o.

młodziak

A ile taka młodzież z okresu wakacyjnego może sobie u państwa zarobić @Operator?

Czy VP Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Operator
@Pytanie

U nas tylko umowa o prace. Chyba ,ze przychodzi mlodziez na okres wakacji dorobić.

Krzys

@nick czy są jakieś inne benefity dla pracowników ?

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie VP Polska Sp. z o.o. w mieście Żagań? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie VP Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych?

Zostaw merytoryczną opinię o VP Polska Sp. z o.o. - Żagań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w VP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie VP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy VP Polska Sp. z o.o., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VP Polska Sp. z o.o.