Opinie o conrad.pl - Conrad Electronic Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Conrad Electronic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Conrad Electronic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conrad Electronic Sp. z o.o. w Kraków

Czy do teraz tak jest, że ta wspomniana najniższa krajowa jest niezmienna? Były teraz podwyżki? Zagadnienie tego wspomnianego szacunku mnie interesuje, lubię jak atmosfera raczej jest mila. Jaka jest bieżąca? Pokazała mi się po prostu oferta dla specjalisty ds. e-commerce i zastanawiam się jak zarobki mogą na dziale wyglądać? są premie?

g.pazera@op.pl Nowy wpis

Zamówienie produktu 10 stycznia nie zostało zrealizowane do 31 stycznia. Nie otrzymałam żadnej informacji o problemie. Po moim telefonie zaproponowano mi produkt 15 lutego. Firma obraca moimi środkami finansowymi. Nieuczciwe postepowanie w stosunku do klienta.

Aplikowaliście na Specjalista ds. obsługi klienta w Conrad Electronic Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Kandydat Nowy wpis

Powodzenia w szukaniu (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa

Herqles Nowy wpis

WItam . Zakupiłem u nich akumulator i listwe magnetyczna . Listwa przyszła , akumulator już nie . Po wysłaniu deklaracji braku i 3 tyg oczekiwań dowiedziałęm się ,że to ja musiałęm sobie ukraśćten akumulator bo oni mają zdjęcia z pakowania i z magazynu kuriera gdzie ten aku widnieje . Ja tych zdjęć nie dostałem ale i akumulatora też nie . Złodzieje jesteście i tyle w temacie .

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. e-mail marketingu w firmie Conrad Electronic Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
grube hajsy agh

firma słaba najważniejsza jest premia managerki ,która więcej zamieszania robi jak pracy i najważniejsze jest to żeby managerka cool center dostała premie bo po to przychodzi do pracy .Za podstawę nie będzie pracować szukają ludzi ,którzy będą robili za minimum krajowe. Firma nie poważna ,brak profesjonalizmu widać po biurze wszędzie bałagan i jakieś paczki . Młody energiczny zespół szybko się zmieniamy wpadnij na chwile heheheh

@grube hajsy agh

nasadziłeś kolego tyle błędów, że twoja wypowiedź jest zdyskwalifikowana jako wypowiedź półanalfabety.

Teresa

No, nie. Brak interpunkcyjnych znaków, poza tym wszystko jest jasne. Gorzej z Twoją wypowiedzią, bo poza tym, że go obrażasz, to nic nie wniosłeś. Tobie się podoba w CE? Jak tak, to rozwiń, czemu.

Małe hajsy
@grube hajsy agh

Coraz więcej zamieszania, coraz mniej konkretów. Brak kompetencji tłumaczony brakiem czasu na wszystko.

Kupowaliście coś od marki własnej Conrada? Ceny konkurencyjne jak to w takich przypadkach, ale jak z jakością? Warto wydać pieniądze, czy nie.

Wiktoria

Witajcie, proszę o informację czy w tej firmie będą otwierane rekrutacje i czy ciężko przejść etap wstępny? Na co przygotować sie aby dobrze wypaść i mieść szansę na zatrudnienie? Jak wygląda sprawa z atmosferą panującą w tym miejscu, polecacie?

Lidia

Chciałabym się dowiedzieć paru rzeczy istotnych z punktu widzenia kandydata, potencjalnego pracownika firmy. Jaką umowę oferuje ten pracodawca i ile trwa okres wdrożeniowy? Mam nadzieję, że są tutaj osoby, które mają jakieś doświadczenia z Conrad Electronic.

Zostaw merytoryczną opinię o Conrad Electronic Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Conrad Electronic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Conrad Electronic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Conrad Electronic Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Franciszka Kniaźnina 12
    31-637 Kraków

Conrad Electronic Sp. z o.o.