plmlek

Lidzbark

Opinie o plmlek

antoś

ale jesteście żałośni z tymi oskarzeniami, przecież pracowałem z wami i wiem co jesteście warci, szef [usunięte przez moderatora] od rana do wieczora abyście i wy mieli robote i co do gara włożyć mimo że za marne pieniądze, taki czas, wszyscy wokół zwalniają a wy się doszukujecie podtekstów i szukacie oskarżeń robiąc krzywdę nie tylko jemu ale i firmie, nie srajcie we własne gniazdo bo to najgorsze, weźcie się za robotę a nie plotki i insynuacje

Zostaw opinię o plmlek - Lidzbark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie plmlek