Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o. w Wałbrzych

Mam pytanie w kwestii warunków współpracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o.. Czy rekrutacja odbywa się z domu? Czy dobrze jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Czy firma gwarantuje dodatkowe benefity? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o. - Wałbrzych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pługa 12
    58-300 Wałbrzych
  • NIP: 8861934122 REGON: 890460301 KRS: 0000064625

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bad Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii